Erinevate Nami-Nami auhindade jms kättetoimetamine

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-02-06 10:01:12
Laupäeval läksid posti auhinnaraamatud Silxile, Jaaniaantile ja ?, jäiselt külma postkasti viisin Laurentziuse auhinnaraamatu.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2012-02-06 10:47:38
Suured-suured tänud! :)

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Laurentzius
Postitusi: 332
Abikokk
2012-02-07 15:03:21
Suur aitäh Pille, sain raamatu kätte!

Vanapere köögikatsetused

Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2012-02-07 15:18:11
Mulle laekus ka postiteatis eile.. Kahjuks enne neljapäeva ei ole kontor sobival ajal lahti. Aga aitäh! :)

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Uduvihm
Postitusi: 61
Kokaõpilane
2012-02-15 11:19:54
Mina sain sõbrapäevaks mõnusa kingituse - lausa kaks kokaraamatut! Suured tänud!

Noore perenaise katsetused

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-03-10 12:47:15
Uduvihm:
Mina sain sõbrapäevaks mõnusa kingituse - lausa kaks kokaraamatut! Suured tänud!
Uduvihm, kas tegemist oli piimaraamatu ja Aasia köögi raamatuga? Mu organiseerimisvõime on nii imeline, et täna hommikul otsisin paaniliselt Aasia köögi raamatut (ei leidnud) ja panin Sulle posti Maire Suitsu piimaraamatu. Kui Sul neid nüüd topelt on, siis ole pai ja saada mulle üks tagasi :) Lisaks ülalnimetatud raamatule läksid posti veel järgmised teosed: Lumetydruk - Maire Suitsu piimaraamat (PS Chai osas võtan Sinuga eraldi ühendust) Cousinella - Paasturaamat Eksitus - Juta Raudnaski reisiraamat H_S - Juta Raudnaski reisiraamat

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

h_s
Postitusi: 81
Kokaõpilane
2012-03-13 14:45:27
Pille:
Lisaks ülalnimetatud raamatule läksid posti veel järgmised teosed: Lumetydruk - Maire Suitsu piimaraamat (PS Chai osas võtan Sinuga eraldi ühendust) Cousinella - Paasturaamat Eksitus - Juta Raudnaski reisiraamat H_S - Juta Raudnaski reisiraamat
Sain täna oma raamatu postkontorist kätte. Suur aitäh! Ootan juba vaba hetke, et saaks seda põhjalikumalt uurima hakata.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-04-21 21:20:26
Täna läks posti FB Angry Birds munatoitude raamatu võitnud Liivi raamat ning Liisi auhinnaraamat. ROhkem ümbrikuid kodus ei olnud, nii et ülejäänud raamatud on alles posti minemas :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-04-22 11:52:16
Panin ümbrikuisse just järgmised auhinnad: UDUVIHM (Vesta Reesti kokaraamat) MNGMNG (Araabia köögi raamat)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-05-11 11:36:47
Tartlased DAGRIS, TULLIA JA PÕRNIKAS - kas te omavahel Tartus suhtlete? Oleks vaja teada kohta, kuhu Tartusse te majoneesikomplektid saata - kolme eraldi pakki oleks üsna kallis saata, seega oleks tore, kui keegi oleks nõus kontaktisikuks olema. ENELY - Sa varjad oma asukohta, nii et mul on raske välja mõelda, et kas peaksid auhinnale ise järele minema (Tallinna piires) või tuleks see sulle kuskile saata. TSHEBURASHKA & REBANE - te peate kesklinna ise järele minema oma auhinnale. Kuna majonees tahab siiski jahedat temperatuuri, siis andke mulle palun meili teel teada, mis päevadel järgmisel nädalal saaksite kesklinnas järel käia. HEXY - saada mulle palun meilile oma postiaadress, et saaksin Sulle ANgry Birds kokaraamatu teele panna.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 >>