Erinevate Nami-Nami auhindade jms kättetoimetamine

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-05-18 08:23:19
Enely:
Tundub, et asi kisub veidi metsa nüüd...lähen ise Türile tööle täna ja ei ole kahjuks kedagi järgi saata...(igaks juhuks lisan enda numbri kui keegi veel viimasel hetel aitab, siis võib ühendust võtta :) 5571570) Väga piinlik, aga Pille, mis nüüd saab :(
Mina sain sellest aru, et võib ikka kesklinna jätta. Eks ma toon selle täna sealt tagasi ja proovin siis saata. Pane mulle meili peale kas aadress või siis nt SmartPosti asukoht.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-05-18 12:49:17
Ma nüüd riidlen korra. Kui te registreerite Nami-Nami kasutajaks ja kasutajakontole panete kirja mingi suvalise meiliaadressi, mida te tegelikult kunagi ei kasuta, siis EI OLE mina ju süüdi, kui saadan sellele aadressile teate auhinna kohta ja te seda enne paari kuud ei loe, eks. Mul ei ole ühtegi paremat meiliaadressi kuskilt võtta, pean ju seda suvalist aadressi kasutama. (See ei ole otseselt seotud tänahommikuse kirjavahetusega kasutaja K'ga,nii et palun mitte isiklikult võtta, lihtsalt see tuletas jälle meelde).

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Enely
Postitusi: 235
Abikokk
2012-05-18 20:24:38
Mina vabandan ette ja taha kuna ekslikult arvasin, et me veel arutame seda kuidas ja millega saata või kuhu toimetada :) Olen selles asjas esmakordlane ja üritan ennast parandada :). Pille, panin meilile info ka ;)

Ega söömisel pole jõudu vaja, lased aga hammastel naks-naks käia

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-05-18 20:52:00
Enely:
Mina vabandan ette ja taha kuna ekslikult arvasin, et me veel arutame seda kuidas ja millega saata või kuhu toimetada :) Olen selles asjas esmakordlane ja üritan ennast parandada :). Pille, panin meilile info ka ;)
Sain kätte ja juba on need salakohast teel mu kodu poole :) Panen homme Smartposti.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Enely
Postitusi: 235
Abikokk
2012-05-19 00:28:34
SUUR AITÄH :) (vabandad suurtähtede pärast, aga tänu on nii suur lihtsalt ) :)

Ega söömisel pole jõudu vaja, lased aga hammastel naks-naks käia

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-06-06 11:36:28
Täna lähevad postkasti järgmised auhinnaraamatud: ANIITRAM (Keskmiselt küps) ENELY (Keskmiselt küps) ILSU (Minu kokaraamat) PÕRNIKAS (Minu kokaraamat) Petrone Prindi "Minu kokaraamatu" tahaksin saata veel ka kasutajale SEENEKAS, aga ei ole veel postiaadressi saanud. Ootan pärisnime ja postiaadressi meilile info@nami-nami.ee Ühe Bourdaini raamatu saadaks meelsasti veel aktiivse õhtusöögiteemas osalemise eest kasutajale KARI, aga samuti puudub mul info asukoha/aadressi kohta, nii et ootan meili!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2012-06-11 19:30:37
Minu raamat jõudis täna kohale. Aitäh!
Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-06-12 12:19:41
Minul on ka postkastis teada, lähen hiljem ja toon ära. Aitäh :)

Ilse köögis

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2012-06-13 18:14:42
Sain ka lõpuks oma raamatu kätte, aitäh Pille! Kusjuures Eesti Post on ikka imelik küll. Andsin mina Pillele korrektse aadressi, kirjutas Pille selle väga õigesti paki peale aga Eesti Post toimetas paki hoopis teise asulasse :/ Kui sealne inimene poleks nii lahke olnud ja mulle raamatut ise ära toonud, siis ma olekski vist ilma jäänud...
Vike
Postitusi: 246
Abikokk
2012-06-15 00:12:35
Pille, kui salakoht on samas kui aastakene tagasi, siis võib minu Imre Kose ka sinna saata.
<< 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 >>