Seakass

Postitusi: 69

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2011-10-26 16:13:00
Pille:
Jaanikaant:
Pille, Kas auhinnaraamatu "Maailma leivad" saab kätte salakohast või tuleb see hoopis postiga?
Täna lähevad postkasti Jaanikaanti, Karolini, Ristli ja Seakassi auhinnaraamatud, ErleS raamat läheb kotikese sees kesklinna salakohta homme hommikul.
Ja mina sain ka juba kätte! Niii tore-nii tore! Suur aitäh veelkord, Pille! :)
2011-10-01 19:13:52
Pille:
Pille:
Homme hommikul (kolmap.) proovin mõned raamatud Tallinna kesklinna salakohta toimetada, aga annan sellest homme täpsemalt teada.
Sinna läksid täna hommikul Ülleka ja Karolini raamatud, ...
Küsin arglikult, kas minul on veel lootust saada juunikuu fotokampaania auhinnaraamat (Itaalia dieet)? :rolleyes:
2011-09-28 00:53:26
Ühinen ka eelnevalt toimunud vinguga Kalevi üle. Täna maitsesin kamašokolaadi ja mesikäpa komme. Mõlemad suured lapsepõlve lemmikud mul, aga nüüd sain küll suure pettumuse osaliseks - kamašokolaad on näiteks väga tugeva kohvimaitsega, mida varem oli palju vähem (mulle ei maitse üldse kohvi) ja mesikäpa kommidel on mingi imelik kõrvalmaitse.
2011-09-28 00:38:05
Mina kiidan väga Tere pasha kohupiimakreemi - mmmm, kui maitsev! Ja rosinafännid ei tohiks ka nuriseda, kuna lisanditega pole koonerdatud :)
2011-09-28 00:33:49
Ma vinguks veits Reval kondiitri üle - Valeri küpsised pole üldse "õige" maitsega. Ma teiste kondiitriäride Valerisid ei oska kommenteerida - äkki ongi kõik sellised imelikud, aga praegu küll sai Reval minu poolt miinuspunkte.