Nami-Nami kokakoolitused

AdaB
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2012-01-02 23:58:04
Pille:
Liisi, Aire, AdaB, Epu, Vispel - kas te olete sel pühapäeval tulemas? Andke palun hiljemalt kolmapäevaks teada, siis tean Mannule, Elisele ja Kokale kollasest majast öelda, kas nad saavad tulla või mitte.
Väga kahju, aga seekord pean loobuma.
Vispel
Postitusi: 14
Kokaõpilane
2012-01-03 14:33:05
Mina osalen

VISPEL: Kristel kokkab & kirjutab

Minusahver
Postitusi: 8
Kokaõpilane
2012-01-07 11:15:53
Tere Pille! Kas ma oma 13- aastase võin kaasa võtta? Talle oleks koolitust rohkemgi vaja kui mulle :) Ehk saab lapsehinnaga, kuna selles vanuses tütarlaps ei söö praktiliselt midagi ja ühe tooli peale mahume ka kahekesi istuma. Tervitades, Marju
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-01-07 14:43:49
Minusahver:
Tere Pille! Kas ma oma 13- aastase võin kaasa võtta? Talle oleks koolitust rohkemgi vaja kui mulle :) Ehk saab lapsehinnaga, kuna selles vanuses tütarlaps ei söö praktiliselt midagi ja ühe tooli peale mahume ka kahekesi istuma. Tervitades, Marju
Marju, võid oma tütre lapsehinnaga siis kaasa võtta. Hetkel on küll rühm täis, aga eks me ta kuskile ära mahutame (ja kui peaks keegi viimasel hetkel lumme kinni jääma vms, siis ongi Su tütar suureks abiks). Järgmine Hiina koolitus on JUBA HOMME, pühapäeval, 8. jaanuaril, algusega kell 15.00 Nõmmel Toiduakadeemias (uutele tulijatele on ehk abiks teadmine, et kunagine kuulus Silva baar asub samas majas). Osaliselt kattub menüü novembrikuise koolituse omaga, aga osaliselt tuleb uus. Kindlasti tuleb maitsev :P Osalustasu on 27 eurot, mida saab maksta kohapeal. See katab ruumide üüri, toiduainete maksumuse, retseptid ning taustaks mängiva Hiina muusika ;) Hetke nimekiri siis selline: 1. ErleS 2. Minusahver 3.Vispel 4. Tiina 5. Üllekas 6. Fre 7. KatAnna 8. Karolin 9. h_s 10. Ivar 11. Kylli K 12. Epu 13. Kokk kollasest majast 14. Ellen 15. Teele

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-01-08 18:26:18
Suured tänud tänase ürituse eest, oli tõeliselt inspireeriv! Ja lisaks meeldib mulle Nami-Nami koolituste toimumiskoht, jõuan esimesena koju!
Karolin
Postitusi: 211
Abikokk
2012-01-08 20:20:29
Suur-suur aitäh ka minu poolt! Oli tõeliselt maitsev ja nii põnev! Kõht on liigagi täis, aga mis siis - ta on heast kraamist pungil. :) Kindlasti teen kodus ka neid roogi lähiajal, võtan katsetamiseks kõigepealt vist neid retsepte, mida ise seal läbi ei teinud ja õnnistan ka Aasia köögi kokaraamatu sisse. :) Muide riided ''lõhnavad'' päris korralikult nende frittimiste-vokkimiste järgi. :D
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-01-09 14:29:02
Tore kuulda, et teile meeldis, Karolin & Fre! Siin on eilne menüü - kokad olid imetublid ja toidud said kõik väga maitsvad: viievürtsisegu kanapuljong Hiina moodi munaõiesupp potikleepsud dim sum (siu mai) soola-pipra tofukuubikud (salt and pepper tofu) Kantoni stiilis aurutatud terve koha seahakklihaga täidetud pommutastkud krevetid tšillikastmes gong bao kana (ehk kung pao kana) seesami-meekana krõbe kana magushapus kastmes vokitud sealiha talisibulatega vokitud veiseliha austrikastmega hautatud lambakints pekingi moodi vokitud seamaks vürtsikas kastmes ma po dou fu ehk tofuhautis hakklihaga vokitud spargelkapsas küüslauguga vokitud kõrvits ingveriga hautatud Hiina kapsas kanaleemega Hiina sibulapannkoogid ja musta äädika-sibula dipikaste aurutatud riis Sichuani stiilis pommud

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Üllekas
Postitusi: 210
Abikokk
2012-01-10 21:46:25
Aitäh toreda kooskokkamise eest! Mulle meeldis :) Esimesed kodused katsetused ka juba tehtud. Eile tegin puljongi ja täna sai munaõiesuppi ning sibulapannkooke. Homme on plaanis seesami-meekana ja hautatud Hiina kapsas kanaleemega.
h_s
Postitusi: 81
Kokaõpilane
2012-01-10 23:04:39
Mina ka tänaksin Pillet. Oli väga tore ja väga maitsev :)
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-01-17 23:27:32
Ja mina tean nüüd misasi on "Hiina magustoit" - Tiramisu! Retsepte vaadates on hea meel tõdeda et ometi on leitud rakendus nendele pidevalt paarikaupa koogiteost üle jäävatele munavalgetele. Mul pool sügavkülma munavalgeid täis ja krõbe kana magushapus kastmes sai esimesed kaks endale.
<< 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 >>