Nami-Nami kokakoolitused

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-06-18 14:55:22
Üks väike minu juhendatud õpituba toimub 7. juulil Kilingi-Nõmmel Schillingu ilusa muusika festivali raames. Nimelt õpetan Kahvliahvi Kokakooli raames 13 lapsele ja nende vanematele kahe suvise külmsupi tegemist - midagi soolast ja midagi magusat. Täpsem info avalehel ja foorumis huvitavate toidualaste ürituste teemas. Üritus on tasuta, registreeruda saab alates 19. juunist ehk homsest.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-06-19 14:15:07
Minu Kahvliahvi Kokakooli soolase ja magusa külmsupi õpituppa saab registreeruda nüüd siin.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-09-03 15:36:53
Vaatan, et toortoitumine on popp teema hetkel ja siit ka mõte korraldada Nami-Nami koolituste raames üks toortoitumise koolitus. Ei hakka tegema porganditoorsalatit ja apelsini-banaanismuutit, pigem on mul varrukast võtta sellised road: * kanepiseemnepesto * kašuu- ehk india pähklitest "hapukoor" * para- ehk brasiilia pähklitest "parmesan" * tomati-sihvkapasteet * marineeritud mango laimi, tšilli ja roosiõielehtedega * peeditoorsupp * kreemjas maisisupp koriandriõliga * toortoitlase "chili sin carne" * Pad Thai marineeritud seentega * Burger * TOORjuustukook * Vaarika-šokolaadikook * Brownie * Banaani-pähklikeeks * Virsikud pähklikattega (cobbler) * Datliruudud * Datli-pähklipallid * Õunasektorid soolaka karamellidipiga * Toorkakaojäätis * Koriandri-ananassikokteil * Mojito-smuuti * Goji-ingverilimonaad * Tooršokolaadi “piimakokteil/milkshake” * Õietolmusmuuti * Roheline smuuti Täpne menüü on muidugi alles koostamisel ja täpsustamisel. Nüüd mu sajadollari küsimus. Kas ja kes oleks põhimõtteliselt huvitatud antud koolitusest? Ilmselt toimuks see septembri lõpus/oktoobri alguses (või siis 2013. alguses)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2012-09-03 21:20:37
Mina oleks. Aga oleneb konkreetsest päevast, et kas õnnestub end Tallinnasse planeerida või mitte.
Üllekas
Postitusi: 210
Abikokk
2012-09-04 21:46:07
Mina ka olen huvitatud. Eriti kui toimuks septembris/oktoobris. Aasta algusesse väga panustada ei julge. Kindel osalemine sõltub muidugi ka päevast.
Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2012-09-05 21:47:26
Ka mulle mõte meeldib, aga hetkel tütreke veel liialt pisike, et emme saaks rahuliku südamega koolitustel käia. Äkki 2013.a alguses juba saaks...
Leoola
Postitusi: 634
Abikokk
2012-09-05 23:55:43
Mina oleksin väga huvitatud ja hetke seisuga sobib septembri lõpp (okt algus oleneb kuupäevast) või uus aasta.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-02-21 16:07:44
Need märkmed rohkem endale, sest mõlemad on nii-öelda kinnised koolitused, aga 3. märtsil - GRUUSIA KÖÖK @ Toiduakadeemia 24. märtsil - ŠOTI KÖÖK @ MTÜ Ajaleidja, Aegviidu

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2013-02-22 02:25:32
Pille:
Need märkmed rohkem endale, sest mõlemad on nii-öelda kinnised koolitused, aga 3. märtsil - GRUUSIA KÖÖK @ Toiduakadeemia 24. märtsil - ŠOTI KÖÖK @ MTÜ Ajaleidja, Aegviidu
Õnneks Gruusia on olnud ja Shoti oma ei oska tahta nii et pea aga rahus oma märkmikku siin edasi ;-)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-02-22 10:25:39
Fre:
Pille:
Need märkmed rohkem endale, sest mõlemad on nii-öelda kinnised koolitused, aga 3. märtsil - GRUUSIA KÖÖK @ Toiduakadeemia 24. märtsil - ŠOTI KÖÖK @ MTÜ Ajaleidja, Aegviidu
Õnneks Gruusia on olnud ja Shoti oma ei oska tahta nii et pea aga rahus oma märkmikku siin edasi ;-)
:D :D :D Aga et Sind siin ikka närviliselt kiikamas hoida, siis millalgi on plaanis "avalike" Nami-Nami koolitustena Vietnam, Jaapan ja midagi Ungari/Rumeenia köögist, nii et püsi kuuldel.. PS See Gruusia koolitus jäi küll ära sel korral.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 >>