Nami-Nami kokakoolitused

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-03-25 13:43:51
Mina käisin eile Aegviidus, kus ühe kohaliku MTÜ Ajaleidja eestvõtmisel juhendasin Šoti köögi töötuba. Üritus toimus Aegviidu lasteaia köögis-söögitoas ja rahastas PRIA. Menüüs olid: kaeraküpsised praetud verikäkid skrilie-seguga tattie scones suitsutursasalatiga cock-a-leekie supp ahjulõhe sinepi-kaerahelbekattega clapshot porrud koorekastmes cranachan Vähemalt mulle tundus, et korraldajad-kutsujad jäid rahule :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-08-13 12:55:36
Ühel sumedal augustiõhtul juhendasin Tallinna Vanalinnas KÖÖGIS šokolaaditrühvlite õpituba. Ma olin kodus valmis teinud kuus erinevat ganache'i ehk šokolaadikreemisegu: tume šokolaad + Gruusia brändi tume šokolaad + münt tume šokolaad + sinihallitusjuust + portvein tume šokolaad + kitsejuust tume šokolaad + toorjuust + maapähklivõi valge šokolaad + MEIRA kardemon + Maldoni meresool Trühvlisegudes kasutasin tumedat Callebaut 70,4% šokolaadi ning valget Callebaut'i šokolaadi. Kastsime valmisveeretatud trühvlid tempereeritud Valhrona Manjari 64% šokolaadi sisse ning kaunistasime pähklite, tšilliniitide, roosiõielehtede, maapähklite, purustatud Taarapõllu marjakrõpsude, kookoslaastude, pärlsuhkru jms.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-11-06 10:56:13
Veel üks koolitus Köögis 30. augustil. 10 inimest. TERVITUSAMPS: viigimarjad vinnutatud singiga EELROOG 1: Suvikõrvitsasupp parmesaniga KÕRVALE: Kukeseenekuklid EELROOG 2: PepeKala külmsuitsulõhe sinepi-tillikastmega KÕRVALE: Värske salat PÕHIROOG: Vutt viinamarjadega (ülal) KÕRVALE: praetud šalottsibulaid ja kastaneid DESSERT: küpsetatud virsikud basiilikuvõi ja La Muu vanillijäätisega

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-11-06 11:03:05
Väikese hilinemisega panen rohkem enda tarbeks kirja, et 27. septembril viisin Köögis läbi järjekordse šokolaaditrühvlite valmistamise õpitoa. Osales väga palju rõõmsameelseid norrakaid :) Menüüs olid järgmised trühvlid: * klassikalsed šokolaaditrühvlid (tume šokolaad, rõõsk koor, brändi; kastetud tempereeritud tumeda šokolaadi sisse) * piparmünditrühvlid (tume šokolaad, rõõsk koor, piparmündiekstrakt; valge šokolaadijoogi pulber) * sinihallitusjuustutrühvlid (tume šokolaad, sinihallitusjuust, portvein; kakaopulber) * kardemonitrühvlid (rõõsk koor, valge šokolaad, kardemon, Maldoni meresool; kastetud tempereeritud valge šokolaadi sisse)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2013-11-07 00:01:50
Pille, sa pead tegema ikka eraldi teemad - et Nami-nami kursused, mida hakkad korraldama ja kus saab osaled ja siis jälg kinnistest/läbi viidud kursustest eraldi. Muidu on kogu aeg nii et "Lapsed, jõuluvana tuli!". Ja siis hoopis "Tüng, postiljon!"
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-11-07 01:16:59
Fre:
Pille, sa pead tegema ikka eraldi teemad - et Nami-nami kursused, mida hakkad korraldama ja kus saab osaled ja siis jälg kinnistest/läbi viidud kursustest eraldi. Muidu on kogu aeg nii et "Lapsed, jõuluvana tuli!". Ja siis hoopis "Tüng, postiljon!"
:D :D :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-12-04 15:58:22
No nüüd on tulemas täitsa ametlik koolitus Toiduakadeemias, Kreeka köök, veebruar 2014. Korraldab Toiduakadeemia, nii et kogu info ja registreerimine nende veebilehel (Teenused - Toidukoolitused eraklientidele - 17.2.2014). Menüüs Mezze ehk Kreeka suupisted: • Santorini tomatikotletid • Saganaki punase pestoga • Valik oliive Leib: • Koulouria – seesamirõngad • Alevropita – fetapirukas Eelroog: • Avgolemono – sidruni-kanasupp Põhiroog: • Papoutsakia – täidetud pommud • Stifado – lihahautis rohke sibulaga • Patates lemonates – sidrunikartulid Magustoit: • Melitinia – Santorini juustukoogikesed Koolitust viib läbi Toiduakadeemia külaliskokk Pille Petersoo Hind ühele huvilisele: 59 eurot Kursuse algus 17.00 ja lõpp 21.00 Grupi suurus on maksimaalselt 15 inimest. Koolituse alguses jagatakse inimesed viide gruppi ja iga grupp valmistab vähemalt ühe käigu menüüst. Hinna sees on lisaks viiekäigulisele õhtusöögile paar pokaali punast või valget majaveini, tee, kohv, lauavesi ja kõik retseptid. Vajalik on eelregistreerimine aadressil info@toiduakadeemia.ee

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-01-15 20:03:19
14. jaanuaril 2014 viisin KÖÖGIS läbi järjekordse koolituse. Täpsemad detailid peagi, hetkel kopeerin siia ainult fotod:

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-02-18 12:11:28
Eile õhtul oli Toiduakadeemias Kreeka köögi õhtu, sel korral oli korraldajaks Toiduakadeemia ise, mitte mina. Toidukaubad komplekteerisin juba eelmisel õhtul kenasti kastidesse: Koolitusel oli 15 inimest. Menüü oli juba siin eespool kirjas, lisandusid tzatziki ja svipsis viigimarjad magustoidu kõrvale. Minu arust läks päris kenasti, kuigi eks see aja peale kokkamine on natuke keeruline :) Mezze: Papoutsakia (veel ahjuplaadil): Koulouria seesamirõngad (enne küpsetamist):

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-03-19 17:13:58
Pille:
Eile õhtul oli Toiduakadeemias Kreeka köögi õhtu, sel korral oli korraldajaks Toiduakadeemia ise, mitte mina. Koolitusel oli 15 inimest. Menüü oli juba siin eespool kirjas, lisandusid tzatziki ja svipsis viigimarjad magustoidu kõrvale. Minu arust läks päris kenasti, kuigi eks see aja peale kokkamine on natuke keeruline :)
Toiduakadeemia jagas ka fotosid antud koolitusest: Pille Petersoo ja Kreeka köök Toiduakadeemias.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 >>