Nami-Nami kokakoolitused

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2011-11-28 09:36:31
Järgmised 13 postitust tulevad vist kõik üsna sama sisuga, aga ei saa ju ometigi ütlemata jätta, et oli jälle väga väga meeldiv! (oma tohutuks meelehärmiks märkasin, et vaatamata pingutustele suutsin oma retseptikogu maha jätta). Ja kolmandaks, olen väga rahul, et lõpuks sain vastuse küsimusele, kuhu lähevad kuked? :) Aitäh kõigile!
Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2011-11-28 09:56:43
Marju:
Järgmised 13 postitust tulevad vist kõik üsna sama sisuga, aga ei saa ju ometigi ütlemata jätta, et oli jälle väga väga meeldiv! (oma tohutuks meelehärmiks märkasin, et vaatamata pingutustele suutsin oma retseptikogu maha jätta). Ja kolmandaks, olen väga rahul, et lõpuks sain vastuse küsimusele, kuhu lähevad kuked? :) Aitäh kõigile!
Oli jah tore jälle ja väga palju sai inspiratsiooni ka. Tõe huvides peab seda kukkede värki natuke selgitama. Sorteeritakse ikka ainult neid tibusid, kes on mõeldud munema: need broilerid kes lihaks kasvatatakse need ongi valdavalt kuked :D Kui leiad sellised "oakesed" jah oma broileri seest siis oledki kukke saanud :P

Ilse köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-11-28 13:30:50
Marju, Seenekas, Ilsu, Tuuli, Mann ja Mari-Liis - suured tänud heade sõnade eest! Minul oli ka teiega tore koos süüa teha ja süüa ja toidud õnnestusid kõik väga kenasti! Eilsel Nami-Nami kokandusklubi Hiina-teemalisel õhtusöögil oli menüü järgmine: * viievürtsisegu * kanapuljong Hiina moodi * munaõiesupp * potikleepsud * dim sum: väikesed aurutatud pirukad (siu mai) * aurutatud kala (meil oli koha) * seahakklihaga täidetud pommutaskud (jiao yan qie bing) * krevetid tšillikastmes * Gong Bao/Kung Pao kana * Vokitud sealiha talisibulatega * vokitud veiseliha austrikastmega * hautatud lammas Pekingi moodi * vokitud seamaks vürtsikas kastmes * ma po doufu ehk rõugearmilise ema Chen'i tofuroog :) * vokitud spargelkapsas küüslauguga * vokitud kõrvits ingveriga * hautatud hiina kapsas mõnusas leemes * hiina sibulapannkoogid + ingveri ja musta riisiäädika dipp * aurutatud riis

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Britt
Postitusi: 24
Kokaõpilane
2011-11-28 15:18:23
Aitäh, täiesti super koolitus oli! Mul on igatahes konspekt ja Ken Hom juba terve hommikupooliku läbitöötamisel olnud, nii et hiina pisik on kohe raudselt külge saadud. Fotod on ka muidugi väga kaunid. :)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-11-28 16:09:07
Ma ise eile pilte ei teinud, aga tõstan siia mõned Manni tehtud pildid Siin näete Mari-Liisi tehtud pilte ja siin Manni fotode suuremaid versioone. Mann: Mari-Liis muljetas Hiina koolitusest juba eile õhtul: Hiina köök Nami-Nami kokaklubis

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Vike
Postitusi: 246
Abikokk
2011-11-28 17:18:32
Pille, suur suur äitahh! Mulle andis see kohe energiat terveks nädalaks!
Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2011-11-28 19:57:18
Aitäh, Pille! Väga tore õhtu oli. Ma ei ole siiani suur Hiina köögi fänn olnud, aga see, mida eile süüa sai, oli tõeliselt maitsev. Nii kui aega on natuke vabamalt, läheb kõik kordamisele :)

Zoozi tegemised

KatAnna
Postitusi: 78
Kokaõpilane
2011-11-28 20:20:55
Pille, kui jaanuarisse veel kirja saab panna, siis olen huvitatud. V.a. 7. jaanuar.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-11-28 20:46:46
KatAnna:
Pille, kui jaanuarisse veel kirja saab panna, siis olen huvitatud. V.a. 7. jaanuar.
KatAnna, panin Su kirja. Hetkel on jaanuari nimekiri selline (kuupäev on veel paika panemata :)): 1. ErleS 2. Minusahver 3.Vispel 4. Tiina 5. Üllekas 6. Fre 7. Triin 8. Karolin 9. Kirsike 10. Liilia 11. Liisi 12. Epu 13. Kristel 14. h_s 15. Ragne 16. AdaB 17. KatAnna 18. Mannu 19. Elis

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Leoola
Postitusi: 634
Abikokk
2011-11-28 20:50:55
Mina ka tänan hea seltskonna ja mõnusate söökide eest :)
<< 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 >>