Britt

Postitusi: 24

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2014-03-18 21:17:40
Üks põhiliselt värskel baseeruv salat, kus kinoa ka sees. Roheline salat peidetud kinoaga
2014-03-18 20:42:36
Evelyn:
Kas kinoad tavapoes ka müüakse? Ainult ühel korral olen Rimis näinud ja siis oli ka öko (ehk siis liiga kallis) variant. Milline on kinoa toiteväärtus võrreldes rukkiga, kas dieedipidajatele on kinoa parem toiduaine?
Mina olen tavaliselt ostnud kinoad Biomarketist, aga tavapoodides olen viimasel ajal samuti üha rohkem kohanud.Mäluga väga hästi ei ole, aga olen seda vist märganud Stockmannis, Rimis ja isegi Comarketi maheriiulis. Kuigi ka pigem jah ökovariandina. Rukkiga võrreldes tegelikult kinoa teravili ei olegi, pigem "rebasheinlane". On gluteenivaba ja sisaldab täisväärtuslikku valku, mida muidu näiteks taimetoitluse puhul peaks hankima teravilju ja kaunvilju omavahel kombineerides. Usun, et igati kasulik tegelane, aga ikka muud toitu võiks ka süüa, rukist samuti.:) Lisan siis kohe sujuvalt ühe kinoasalati postituse ka siia juurde.
2014-01-21 12:43:40
Läätsesuppi tegin. Porgandi ja natuke aasiapärasemate maitsetega. Lapsed ja mees küll paraku vihkavad püreesuppe, aga eks täitsa iseendale võib ka vahel süüa teha.:) Porgandisupp ingveri ja läätsedega
2013-12-14 16:20:37
Avastasin siit sabateema ja jagaks ka ühte eksootilisemat sorti üllitist. Väga meeldis see ananassimahlas hautamine - liha jäi hea pehma ja andis magusama maitse ilma suhkrutagi, mida vahel ikka aasiapärastesse toitudesse uhatakse.
2013-09-18 11:58:43
Tegin ploomi-kookosekooki ja mõni aeg tagasi ka tagurpidist kooki ploomide ja mustikatega. Oma ämbritäiele kreekidele hakkan siit nüüd rakendust otsima.