Hoidistamine vol. 2009

Sp
Postitusi: 10
Kokaõpilane
2009-09-21 21:59:08
Korjasin hommikul paradiisiõunapuu alt mahakukkunud õunad ja tegin siinse retsepti järgi püreeks.... minu meelest tohutult hea, isegi üks lastest ütles, et palju parem kui maasikamoos :D Homme võtan terve puu tühjaks ja teen vist kõik püreeks, kui ainult see läbi sõela ajamine nii tüütu ei oleks. Või on järsku mõni hea nipp selle jaoks?
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-09-21 22:00:57
Sp:
Homme võtan terve puu tühjaks ja teen vist kõik püreeks, kui ainult see läbi sõela ajamine nii tüütu ei oleks. Või on järsku mõni hea nipp selle jaoks?
Variant 2: puhastad esmalt tillukese noaga õunad ära, st lõikad neljaks ja eemaldad südamikud. Khmm. Usu mind, see läbi sõela hõõrumine on juba tõeliselt kaval nipp :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2009-09-21 23:27:18
Sp:
Korjasin hommikul paradiisiõunapuu alt mahakukkunud õunad ja tegin siinse retsepti järgi püreeks.... minu meelest tohutult hea, isegi üks lastest ütles, et palju parem kui maasikamoos :D Homme võtan terve puu tühjaks ja teen vist kõik püreeks, kui ainult see läbi sõela ajamine nii tüütu ei oleks. Või on järsku mõni hea nipp selle jaoks?
kusjuures mul ema ja õde teevad õunapüreed nii, et terved õunad keema ja siis saumiksriga püreeks... ise pole kunagi proovinud, aga nad väidavad, et toimib.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-09-22 07:44:50
Põrnikas:
Sp:
Homme võtan terve puu tühjaks ja teen vist kõik püreeks, kui ainult see läbi sõela ajamine nii tüütu ei oleks. Või on järsku mõni hea nipp selle jaoks?
kusjuures mul ema ja õde teevad õunapüreed nii, et terved õunad keema ja siis saumiksriga püreeks... ise pole kunagi proovinud, aga nad väidavad, et toimib.
Võimalik, et töötab. Ma kusjuures õuna söön nii ära, et alles jääb vaid varrejupp, aga moosi sees mulle need kestad ei meeldi. Aga võib-olla proovin ka nii...

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2009-09-22 08:02:39
lisandus veel 3 purki imemaitsvat õunamoosi vanilliseemnetega...plaan ikka rohkem teha, aga õhtul peale tööd korraga rohkem ei jaksa :) aga see moos on tõesti hea...uut pilti panema ei hakka...

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Kiilike
Postitusi: 1100
Abikokk
2009-09-22 13:14:22
Seenekas:
Keilas tegi keegi kroon liiter, praegu kontakte pole, kui väga vaja saan uurida. Tõsi küll, andmed on paar aastat vanad.
Kui väga suurt tüli ei tee siis oleks huvitatud :) .. no ei luba mõistus neid õunu prügisse vedada - mõnus hapukas mahl tuleb neist ju .

kiilikese köögikatsetused

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2009-09-22 19:26:45
Hommikul uurin, hetkel mu kõnele ei vastatud
Kiilike
Postitusi: 1100
Abikokk
2009-09-22 21:50:05
Nii, kuigi olemine oli sant siis suutsin päeva jooksul ära teha 8 liitrit ploomimehu (siinne retsept, aga panin suhkrut poole rohkem ja ka vett kordades rohkem 5 kg ploomide kohta 0,5l - nii tundus normaalsem) ja lisaks veel 5 liitrist ploomikompotti :)

kiilikese köögikatsetused

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2009-09-23 15:54:30
Tegin eile kukeseeni veinimarinaadis Thredahlia õpetuse järgi. Marinaad maitses hea. Lõpptulemuse kohta saan öelda hiljem. Arvan, et seegi tuleb hea :)

Zoozi tegemised

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-09-23 20:52:22
Eile keetsin jõhvika-õunamoosi ning ploomtomateid želees. Täna tegin ploomikompotti kahel moel. Nüüd on kõik allesjäänud purgid veerandliitrised vms, nii et edaspidi saan teha ainult moosi.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 >>