TORT ISAMAALE / ISAMAALINE TORT 2009

JM
Postitusi: 263
Abikokk
2009-02-25 11:41:44
Oisasusver, misasjad siin üleval on. *JM vahib punnis silmadega koogipilte ja unustab suu kinni panna* See Ssille öölaulupidu on ju täiesti realistlik teatraalkompositsioon. Ja mulle meeldib see Gegerda rukklililledega koogikene, visuaalselt väga esteetiline teos. Minu tordid-koogid näevad kõik enamasti välja nagu kausitäis magusat plödi, siinsest kokkamisest jäin ka seekord auga kõrvale, eile õhtul pakkusin magustoiduks väga rahvuslikke magusaid ahjuõunu. Rosinate ja suhkruga üleni ära täidetud. Välja nägid lopergused ja väsinud, maitsesid imeliselt magusad.

An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field (Niels Bohr)

Kait
Postitusi: 133
Abikokk
2009-02-25 11:46:30
wau tõsiselt imelised teosed olete valmis teinud. neid peaks tõesti kusagil veel näitama lisaks sellele foorumile siin. Ja "öölaulupidu" peaks lausa eriauhinna saama :) Kõik teised on ka väga ilusad ja aastapäevaks täiesti ideaalselt sobivad tordid, sellised korrektsed, pidulikud ja rahvuslikud.

[b][i]Üks hea keretäis kulub alati ära!\nkokkamine.blogspot.com

Eva
Postitusi: 771
Abikokk
2009-02-25 13:23:49
Kui läheks hääletamiseks, siis annaksin oma hääle Friedale, see on lihtsalt super teostus! Kahjuks ei tea kuidas kook ka maitses :)

http://www.perenaine.ee/

Frieda
Postitusi: 309
Abikokk
2009-02-25 13:38:19
Kiidusõnade eest suur aitäh! :)
Eva:
Kui läheks hääletamiseks, siis annaksin oma hääle Friedale, see on lihtsalt super teostus! Kahjuks ei tea kuidas kook ka maitses
Kahjuks maitsta anda ei saa :P, aga võin kinnitada, et maitses hästi. Jäin ise täiesti rahule ja tundus, et teised sööjad ka. ;)

Söömine on ainus töö, mis toidab

Eva
Postitusi: 771
Abikokk
2009-02-25 14:11:39
Frieda:
Kahjuks maitsta anda ei saa :P, aga võin kinnitada, et maitses hästi. Jäin ise täiesti rahule ja tundus, et teised sööjad ka. ;)
Pille, mõtlemisainet, järgmine kord võiksime ühissöömise või siis ühistestimise korraldada :)

http://www.perenaine.ee/

Kairi
Postitusi: 56
Kokaõpilane
2009-02-25 14:44:25
Nii kaunis!!
Ristl
Postitusi: 100
Kokaõpilane
2009-02-25 16:11:11
Ma ka ei julge enam pilti panna pärast neid erakordse kunstiandega valmistatud iludusi (mille kohta "tort" oleks isegi juba vähe öelda)... AGA - isamaaline tort siiski tehtud sai. Seekord klassikaline küpsisetort nagu neid eesti peredes ikka põlvest põlve juba tehtud on. Kuna mul endal oli sünnipäev, siis valmistas koogi minu 12-aastane tütar. Koostis: Järle sidruniküpsised, immutatud rohelise teega, vahel Salvesti õunapüree ja kohupiimakreem vahukoorest ja Pajumäe talu kohupiimast. Kook kujutas endast eesti lippu ja värvid tekkisid Kalevi tumedast šokolaadist (must), sinistest kummikommidest ja kohupiimakattest. Enne siia foorumisse vaatamist tundus täitsa ilus, kusjuures. Mis peamine, laps ise andunult tegi ja maitses imehästi. Paremini kui ükski eelmine analoogne küpsisetort :)

Ablas miisu.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-02-25 16:24:12
Ma väga-väga palun ja loodan, et kõik, kes torte tegid, need siiski siia ka üles panevad (pildid, ma mõtlen). Mul on ju 3 raamatut välja loosida - üks kõige fantaasiarikkama, üks kõige isamaalisema ja üks kõige isuäratavama tordi tegijale. Nii et endiselt on kõik tordid võidušansiga :D Ristl? Maris? Igati võimalik, et just teie tordid tunduvad auväärt siinsele žüriile kõige isuäratavamad :P

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kuuki
Postitusi: 20
Kokaõpilane
2009-02-26 00:18:47
Tere! Postitan oma iseseisvuspäeva valge šokolaadi-kohupiima-mustika koogikese ka :) retsept siin. Pean mainima, et te olete siin ikka imeilusad koogid valmis meisterdanud, müts maha.
Dagris
Postitusi: 151
Abikokk
2009-02-26 17:53:42
Tere! Lisan ka ikkagi oma enam-vähem sinimustvalge koogi - sinise mustikatäidise, mustade mustikate ja valge beseekattega, mis muidugi siinsetele pidulikkuse poolest alla jääb, kuid maitse poolest mitte väga, ma loodan :) Beseekattega mustikakook Retsept on siin.

Sööme silmadega

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>