Kairi

Postitusi: 55

Tiitel: Kokaõpilane

RETSEPTID

Viimased postitused

2013-01-09 00:22:49
Momo pood Kunderi tänaval on väga tore - on küll märgata, et kohalikel inimestel on peamine nõudlus sushi, soba ja tempura valmistamiseks tarviliku osas, kuid on võimalik leida ka muud põnevat. Teenindus on veatult eestikeelne ja jaapani-päraselt väga abivalmis. Soovitan kogu südamest!
2011-01-27 20:56:31
See on küll vana teemapüstitus aga ka mina näeksin hea meelega tärnisüsteemi. Samuti meeldiks mulle kui kommentaaridele ei peaks vajutama vaid nad oleks retseptiga samal leheküljel joone all. Mis teie arvate? Samas pean Pillele tegema suure komplimendi - kokandussõnastik on mul pidevalt kasutuses, eriti mis puutub UK/eesti/ladina keelsete nimede ristvõrdlusesse. Suur tänu!
2010-10-19 14:30:34
1.1 Arroz Negro Minu retsept on küll natuke erinev, aga lisan pildi ikkagi. Vajadusel võin ka oma retsepti jagada.
2009-06-08 14:26:30
Tziiki:
väga põnev...minul juba idee valmis ja osalen veetestis kindlasti... eile läksin poodi ja haarasin huvist riiulilt ostukorvi ka dolomia gaseeritud vee. Kuigi itaaliakeelsed sildid frizzante ja minerale tekitasid täielikku nostalgiat paari aasta tagusest reisist, siis vees olin kahjuks pettunud...liiga "teravad" mullid-mul nimelt häda, et gaseeritud vett tahaks juua, aga mullid peavad olema väiksed ja rahulikud...sellel veel aga lausa tegid haiget kõhule :S
Tziiki - kui kunagi juhtud kusagil Norra mineraalvett nimega VOSS müügil nägema, siis proovi seda kindlasti. Hoolimata soolasest hinnast on see seda väärt. Voss on parim gaseeritud mineraalvesi mida ma kunagi joonud olen. Maitse on suurepärane ja mullid on väikesed ning örnad. Pluss veel veepudeli disain - ütleme nii, et minu makaronid ja riis on endale uued konteinerid leidnud :) http://www.vosswater.com/
2009-02-25 14:44:25
Nii kaunis!!