TORT ISAMAALE / ISAMAALINE TORT 2009

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-03-01 21:06:52
Esmalt suur-suur aitäh kõikidele tordimeistritele - kolme tordi väljavalimine oli tõeliselt keeruline! Aga siinne komisjon otsustas välja anda järgmised auhinnad: kõige fantaasiarikkam tort: Ssille rosinatort "Öölaulupidu" (auhinnaks raamat Hõrgud kodused koogid) kõige isamaalisem tort: Frieda tikandimustri ja rukkililledega tort (auhinnaks Kuldne šokolaadiraamat) kõige isuäratavam tort: Ragne leivakreemitort - (auhinnaks raamat Hõrgud kodused koogid) (selle tordi valimine oli kõige keerulisem, oleksin tahtnud anda auhinna ka Gegerdale, Evale, Kiilikesele, Spidurile, Zoozile jt. Ma pole ilmselgelt kaua aega ise torti saanud :P) Aitäh kõigile osavõtjatele ning Varrakule raamatute eest!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2009-03-01 21:13:07
Palju õnne võitjatele!!!:)

Zoozi tegemised

Maris
Postitusi: 305
Abikokk
2009-03-02 09:59:26
Rõõmustan kõigiga koos, sest mina oleks ka just need tordid välja valinud. :)
Qsti
Postitusi: 369
Abikokk
2009-03-02 11:00:31
Palju õnne minugi poolt ja nüüd pole muud kui pikisilmi uut ülesannet ootama. :)
Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2009-03-02 11:51:01
oi-oi kui rõõmsaks mu tuju kohe läks :) Suuuured tänud!!! Juba kaua pikka aega olen seda raamatut poeriiulil silmanurgast piilunud.

www.kokkama.ee

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-03-02 12:09:09
Ragne:
oi-oi kui rõõmsaks mu tuju kohe läks :) Suuuured tänud!!! Juba kaua pikka aega olen seda raamatut poeriiulil silmanurgast piilunud.
Tore :) Siinkohal on mul kõigile võitjatele küsimus: kas keegi teist (või te sõpradest/lähisugulastest) lähiajal pealinna satub? Raamatud on kõik üsna rasked ja nende saatmine üsna kallis (ja te vist Tartus, Viljandis ja Pärnus). Võimaluse korral toimetaks raamatud kokkulepitud kohta pealinnas, kus saaksite järel käia. Aga kui ei, siis ootan meilile info ät nami-nami punkt ee te postiaadressi (ja pärisnime, kui te seda foorumiga liitudes kirja ei pannud)..
Qsti:
Palju õnne minugi poolt ja nüüd pole muud kui pikisilmi uut ülesannet ootama. :)
Tuleb lähipäevil ja siis midagi soolast jälle :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ssille
Postitusi: 78
Kokaõpilane
2009-03-02 12:52:48
Mul on ka raamatu üle väga hea meel, aitäh! Minul elab õde Tallinnas Lasnamäel, ta oleks vast nõus minu raamatu ära tooma, kesklinna piirkonnas liigub ta õhtuti, kui ööseks tööle läheb, päevasel ajal magab. Ma saan õhtupoolikul talle helistada ja küsida, aga kuhu ta peaks raamatu järgi minema?
Frieda
Postitusi: 309
Abikokk
2009-03-02 13:02:17
Oi, suur tänu! :) Kiire tööpäev sai kohe rõõmsamaks. Ise lähiajal vist Tallinna ei satu, aga mõtlen natuke, kas leian kellegi, keda ära kasutada. :P

Söömine on ainus töö, mis toidab

Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2009-03-02 18:44:04
Minul tulek Tallinna sel laupäeval. Ka pühapäeval veel pealinnas, kuid siis vaid hommiku poole. Kui nädalavahetusel ei sobi, siis arvatavasti saan oma ema nõusse, kes kokaraamatule võib järele tulla :)

www.kokkama.ee

Gegegerda
Postitusi: 327
Abikokk
2009-03-02 19:55:24
Õnne ka minupoolt võitjatele :)

www.gegegerda.blogspot.com

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>