Dagris

Postitusi: 151

Tiitel: Abikokk

Viimased postitused

2014-02-21 18:15:41
VÕISTLUSTÖÖ NR 10 Minu poolt lihtne [B]komeeditort[/B] - Komeedi kommidest kreem, biskviitpõhi ja kaunistatud šokolaadinööpidega. Blogis pikemalt...
2013-12-27 02:12:59
Esimesed jõulud uues kodus, menüüs olid vanaema tehtud lihapirukad, ema tehtud kartulisalat ja šnitslid, mis oli täitsa asja ette, arvestades, et surnuaiatiirult tulles oli vaja soe söök uuesti kuumaks ajada ahjus.
Soe söök koosnes siis ahjukartulitest, -porganditest ja -pastinaagist, lisaks ahjuliha, enda tehtud verivorstid ja verikäkid, hapukapsad. Lisandiks veel eriti maitsev Maitseelamuse koja jõhvikakaste (kõik kiitsid), vürtsikas kõrvitsasalat oli enda tehtud, tädi saatis veel hapukurki ja Toome salatit.
Magustoiduks saadeti meile pistaatsiakringel ja minu poolt veel piparkoogi tiramisu :)
2012-11-19 13:12:01
Ees on parim aeg kinke teha ja saada! Ka sel aastal leiab aset toidublogijate vaheline küpsisevahetus! Registreerimine on avatud selle nädala lõpuni (25.11.12). Küpsisevahetus on lihtne! 1. Registreeru. 2. Saa kolme teise blogija andmed ja saada neile kõigile 12 maitsvat ise tehtud küpsist. 3. Saa ka ise teistelt blogijatelt 3 pakki maitsvaid küpsiseid. 4. Kirjuta blogisse oma küpsiste retsept ning vaata teiste omi. Rohkema info ja registreerimise jaoks kliki pildil :)
2012-04-09 17:18:23
Tegin nädalavahetusel bulgaaria moodi lihavõttesaia. Sai just nii pehme, kohev ja mõnus nagu ma aasta tagusest ajast mäletasin ;)
2012-03-31 08:49:35
Koorene lõhesupp, tehtud umbes nagu see koorene kalasupp, ainult omatehtud kalapuljongi, porru ja porgandiga.