Miniviginad

Petu
Postitusi: 175
Abikokk
2013-05-09 23:18:38
Marju:
Võimalik, et tegemist on "rumalate küsimuste" rubriiki kuuluva küsimusega, ma ei saa aru, mis nipiga saaksin otsingutulemustest retseptile minnes tagasi otsingutulemuste juurde. Kui vajutan "tagasi", lähen päris algusse, nii et pean uue otsingu tegema ja sama lugu ka siis kui vajutan brauseri "back" nuppu.
variant on avada retsept uues tabis, siis jäävad otsingutulemused alles.

http://www.facebook.com/peeter.raudvere

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2013-05-10 11:08:34
Petu:
Marju:
Võimalik, et tegemist on "rumalate küsimuste" rubriiki kuuluva küsimusega, ma ei saa aru, mis nipiga saaksin otsingutulemustest retseptile minnes tagasi otsingutulemuste juurde. Kui vajutan "tagasi", lähen päris algusse, nii et pean uue otsingu tegema ja sama lugu ka siis kui vajutan brauseri "back" nuppu.
variant on avada retsept uues tabis, siis jäävad otsingutulemused alles.
Jah, tõepoolest, aitäh :)
Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2013-07-06 12:54:54
Nii, kas ainult minul on see mure? Panen retseptiotsingusse ained, leian hulga retsepte, hakkan neid siis sirvima ja kui ühe lahti teen ja tagasi loetelusse tahan minna on kõik kadunud, peab uuesti otsingu tegema. See on tüütu!

Ilse köögis

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2013-07-08 20:29:12
Ilsu:
Nii, kas ainult minul on see mure? Panen retseptiotsingusse ained, leian hulga retsepte, hakkan neid siis sirvima ja kui ühe lahti teen ja tagasi loetelusse tahan minna on kõik kadunud, peab uuesti otsingu tegema. See on tüütu!
Ma just eespool kurtsin sama muret, nii et ei ole ainult sinul :) Aga iseenesest see uues tab-is avamine, kui meeles on, põhimõtteliselt toimib.
Triinpvr
Postitusi: 195
Abikokk
2013-08-23 01:33:27
iPadis on kehva kasutada ja nüüd tuleb segane seletus miks - need reklaamid, ma ei näe neid, ainult seda ristikest. Vahepeal oli üks mis oli vasakul pool ja see ristike hõljus kuskil seal otsingu juures ning ma ei saanud klikkida midagi, tükkaega. Siis värk vist kogus end veits ja sain otsitud. See on siis kõik iPadis. Ühesõnaga - palun iPadi äppi :)

laualamp.wordpress.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2014-08-31 00:09:20
Mul on font teistsugune/väiksem (brauseri seadeid kontrollisin, arvuti sama mis ikka), kas see on reaalsus või silmapete?
Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2014-11-12 22:03:44
Kui panna otsingusse alkoholivabad joogid ja õunamahl, on esimeseks tulemuseks Viin õunamahlaga.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-11-14 21:02:32
Fre:
Mul on font teistsugune/väiksem (brauseri seadeid kontrollisin, arvuti sama mis ikka), kas see on reaalsus või silmapete?
Silmapete, Fre. Vähemalt ma oletan, kuna pole mingit fondiga seotud muudatust sisse viia palunud :O
Tiina:
Kui panna otsingusse alkoholivabad joogid ja õunamahl, on esimeseks tulemuseks Viin õunamahlaga.
:O Linnuke nüüd õigesse kohta asetatud :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Annuzhka
Postitusi: 100
Kokaõpilane
2015-01-28 22:43:45
Täna oma profiilis andmeid muutes, sattusin ma lehe administreerimislehele, kua ma vist oleks võimud kogu selle lehe sega paisata .. retseptid, sõnastikud, teiste kasutajate andmed jne. Olen sellise suuure usalduse eest küll äärmiselt liigutatud, aga ehk see ei pea nii olema. Või ma ei tea, mis kala see selline on.

It´s all about seasoning!

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-01-28 23:06:36
Annuzhka:
Täna oma profiilis andmeid muutes, sattusin ma lehe administreerimislehele, kua ma vist oleks võimud kogu selle lehe sega paisata .. retseptid, sõnastikud, teiste kasutajate andmed jne. Olen sellise suuure usalduse eest küll äärmiselt liigutatud, aga ehk see ei pea nii olema. Või ma ei tea, mis kala see selline on.
:O Kohe uurin, Annuzhka!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>