Miniviginad

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-06-12 12:17:09
Pille vaata see retsept korra üle, mul näitab selliseid koostisosi: 500 gr (soovitavalt soolvees) (puhastatud keedetud) 1 dl (head) 1 dl (hakitud värsket) 0,5 tk 1 tl (mahedat) 0,25 tl (jahvatatud)

Ilse köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-06-12 12:28:32
Ilsu, vähemalt oled Sa üles leidnud koha, kust uusi retsepte leiab :) See oli esimene retsept, mille ma "uude" versiooni lisasin. Pildi sain juurde, teksti jm ka kõik ok, aga ei kuva aineid ja siis komponendi kirjelduse viskab sulgudesse ja ilmselt kuvaks neid hoopis kompnendi järel. Urrrr. Arvutipoisid juba teadlikud. Kui aga kange soov seda imemaistvat krevetisalatit juba täna teha, siis ülalt alla lugedes krevette-majoneesi-tilli-sidrunit (ainult mahl)-paprikapulbrit-valget pipart :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-06-12 12:44:19
No see on lihtne, kust uusi retsepte saab vaadata;) Valid lihtsalt "viimati lisatud" ja ongi. Ma tegelikult aimasin need koostisosad ära ka, valmistusviisi järgi:) Täna on planis pasta aga selle salati lülitasin jaanipäeva menüüsse:)

Ilse köögis

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-06-12 12:52:22
Seoses selle jaanipäeva menüüga, ma mõtlesin, et jube äge oleks, kui rubriigis"Minu Nami-Nami" oleks veel üks eraldi Menüü koht. No saab kasutada ka Minu lemmikud, aga ei taha ju lemmikuid ära kustutada. Kui oleks teine samasugune kuhu saab lisada retsepte aga pealkiri oleks näiteks Menüü, siis saaks seal koostada nädala menüü, lisades Nami-Namist retsepte, või siis miski pidupäevamenüü retseptid kokku koguda ja nii edasi... kui nädal või pidu läbi, kustutan ära või panen mõne püsivalt lemmikusse ja alustan uuesti:) Ideid tuleb nigu Vändrast saelaudu :P

Ilse köögis

Kirsike
Postitusi: 1359
Abikokk
2012-08-03 19:57:44
Pille, siin kirsikoogis on jahu kogus puudu. Hakkasin siis oma pea järgi tegema ja läks täitsa metsa :(

Lindude toitmine

Kokkamas95
Postitusi: 781
Abikokk
2012-08-16 16:54:52
Uuendatud nami-nami puhul meeldib mulle eriti, et saab retsepte lemmikute hulka lisada ja postituse juurde piltide lisamine on ka väga mugav. Aga retseptide juures olevad pildid võiksid pisut suuremad olla. Ma muidugi ei tea, kas nii saab üldse, aga hea oleks kui pildile klõpsates avaneks see suuremalt :)

http://kokkamas95.blogspot.com/

Triin28
Postitusi: 855
Abikokk
2012-08-21 14:28:10
Kuidagi järjekindlalt tekib juurde teemasid, kust kõik uuem on üle loetud aga kastikene teema ees jääb ikka tumesiniseks. Enne oli selliseid kastikesi kolm, nüüd on üks jälle juurde lisandunud. Kas neid kuidagi ära ei saa?
Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-08-21 21:49:28
Triin28[1quote]Kuidagi järjekindlalt tekib juurde teemasid, kust kõik uuem on üle loetud aga kastikene teema ees jääb ikka tumesiniseks. Enne oli selliseid kastikesi kolm, nüüd on üks jälle juurde lisandunud. Kas neid kuidagi ära ei saa?[/quote] Üleval on nupp "märgi kõik loetuks". Kui seda vajutad kaovad ära:) Mõni loetud teema jääb jah tumedaks ja mõnikord on tume aga ei leia midagi uut.

Ilse köögis

Triin28
Postitusi: 855
Abikokk
2012-08-22 01:46:56
Tänan abi eest! Ma polegi seda nuppu enne märganud :P
Mantragirl
Postitusi: 93
Kokaõpilane
2012-09-19 20:20:19
Retseptide otsingus "Sisaldab aineid" all ei ole miskipärast ei pommut ega baklažaani, kuigi retsepte nendega leidub hulgimalt (tulevad välja küll märksõnaga otsides, aga see ei aita, sest oli vaja sisestada sisalduva aine alla mitut asja - nt leida toidud kus leiduks nii pommu kui suvikõrvits).
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>