Miniviginad

Vandiste
Postitusi: 769
Abikokk
2015-05-14 17:10:30
Vabandust, kui see küsimus on kunagi arutlusel olnud ja ka vastuse saanud, kuid kiirotsinguga ma midagi sellist praegu ei leidnud. Küsimus siis selline, kas oleks võimalik tekitada nupuke "automaatne sisselogimine" või midagi muud sarnast, sest nii tüütu on iga kord lehe avamisel taas nime ja paroole sisse toksida. (Ausalt öeldes seepärast olengi siia järjest harvem sattunud...)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-05-14 18:24:40
Vandiste:
Vabandust, kui see küsimus on kunagi arutlusel olnud ja ka vastuse saanud, kuid kiirotsinguga ma midagi sellist praegu ei leidnud. Küsimus siis selline, kas oleks võimalik tekitada nupuke "automaatne sisselogimine" või midagi muud sarnast, sest nii tüütu on iga kord lehe avamisel taas nime ja paroole sisse toksida. (Ausalt öeldes seepärast olengi siia järjest harvem sattunud...)
Vandiste, ilmselt viga Sinu arvuti sätetes, nt on küpsised maha keeratud vms? Ma ei mäletagi, millal ma viimati pidin sisse logima Nami-Namisse, kord paari kuu jooksul vast tuleb sellist asja ette. Uuri - me väga igatseme Sind siin :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Vandiste
Postitusi: 769
Abikokk
2015-05-14 21:09:45
Pille:
Vandiste:
Vabandust, kui see küsimus on kunagi arutlusel olnud ja ka vastuse saanud, kuid kiirotsinguga ma midagi sellist praegu ei leidnud. Küsimus siis selline, kas oleks võimalik tekitada nupuke "automaatne sisselogimine" või midagi muud sarnast, sest nii tüütu on iga kord lehe avamisel taas nime ja paroole sisse toksida. (Ausalt öeldes seepärast olengi siia järjest harvem sattunud...)
Vandiste, ilmselt viga Sinu arvuti sätetes, nt on küpsised maha keeratud vms? Ma ei mäletagi, millal ma viimati pidin sisse logima Nami-Namisse, kord paari kuu jooksul vast tuleb sellist asja ette. Uuri - me väga igatseme Sind siin :)
Pille, teiste lehtedega seda häda ei ole. Aga ma vaatan seaded üle, ehk siiski viga küpsistes.
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2015-05-15 00:57:05
Mina muuseas pean ka alati nami-namisse sisse logima, aga teistesse kohtadesse ei pea.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-05-15 12:03:11
Fre:
Mina muuseas pean ka alati nami-namisse sisse logima, aga teistesse kohtadesse ei pea.
Müstika. Aga nagu ma Meelile juba Fbs vihjasin, siis see probleem ei lahene enne hilissuve, kui siin Nami-Namis ühtteist põnevat juhtub ;)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2015-07-15 00:01:19
Ma olen nüüd kahe reisi ajal üritanud kasutada nami-nami abi toredate söögikohtade leidmiseks, aga see on osutunud väga keeruliseks, sest söögikohad pole piirkonna järgi sorteeritud. Sestap edaspidiseks ettepanek: vähemalt Tartu ja Pärnu söögikohad võiks olla kõik koos mingis alammenüüs. Tartu toitlustusprogramm lõppes sama päeva Cherry vouceriga mingisse suht kahtlasesse kohta ja Pärnu toitlustusprogramm järgis hoopis sealkandi sõbranna soovitusi.
Liiseli
Postitusi: 256
Abikokk
2015-09-01 18:16:33

Mainin igaks juhuks, et praegu ei töötanud sisselogimisel link "unustasid?". Õnneks leidsin meilidest parooli üles :)

Petu
Postitusi: 175
Abikokk
2015-12-12 22:02:28

kas minul on midagi viga või on Safaril midagi viga? Prillid on justkui puhastatud värskelt ja veini olen ka alles kaks klaasi joonud, aga seda kohta, kust ma saaks uue teema teha, ei paista mulle kusagilt. Uue postituse saab küll kirjutada (nagu näha), aga uut teemat alustada?

http://www.facebook.com/peeter.raudvere

Petu
Postitusi: 175
Abikokk
2016-01-24 12:55:07

kas ma olen liiga pealetükkiv, kui ütlen, et see teema ei ole minu jaoks lahenenud?

Petu:

kas minul on midagi viga või on Safaril midagi viga? Prillid on justkui puhastatud värskelt ja veini olen ka alles kaks klaasi joonud, aga seda kohta, kust ma saaks uue teema teha, ei paista mulle kusagilt. Uue postituse saab küll kirjutada (nagu näha), aga uut teemat alustada?

http://www.facebook.com/peeter.raudvere

http://www.facebook.com/peeter.raudvere

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2016-01-24 18:56:03

Petu, ei ole liiga pealetükkiv. Tunnistan, et see uute teemade tekitamise võimalus kadus ära natuke tehnilistel põhjustel ja natuke teadlikult. Natuke tahaks suhtlemist siit foorumist temaatiliste artiklite alla suunata, ehk kui vähegi sobiv teema-artikkel on olemas, siis me eelistaks seda foorumiteemale. (Kui pole, aga võiks, siis saada mulle vihje info@nami-nami.ee) :) 
Samas on teoreetiliselt siiski ka uute foorumiteemade tekitamise võimalus minul kui adminnil olemas. Kas ikka tundub, et peaks kõigil see võimalus olema, nagu vanasti? (Foorumit kasutas ca 10% Nami-Nami kasutajatest, seepärast need muudatused)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>