Miniviginad

Liiseli
Postitusi: 256
Abikokk
2010-02-16 17:11:16
Katja:
minu tagasihoidlik soovitus - lingid võiksid automaatselt uues aknas avaneda..
Ühinen selle sooviga :)
Elis
Postitusi: 665
Abikokk
2010-12-15 13:44:05
Sattusin ühele retseptile, mis tundub ammu üleval olevat, aga juures kiri "retsept lisamisel". Mõtlesin, et äkki on see juba unustusse vajunud.
Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2010-12-28 22:56:30
Viga retsepti nimetuses

Zoozi tegemised

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2010-12-30 12:49:41
Kirjutades täna üht moosiretsepti üles, hakkasin mõtlema, mis siis on see vana traditsiooniline nimi pohlale Inglismaal, vaatasin ka nami-nami sõnastikku ja seal on lisaks praegu suht levinud nimele lingonberry kirjas loganberry, mis on hoopis teine taim (üks vaarika hübriid). Aga lisada võiks hoopis cowberry.

Zap*

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-12-30 12:51:40
Zapxpxau:
Kirjutades täna üht moosiretsepti üles, hakkasin mõtlema, mis siis on see vana traditsiooniline nimi pohlale Inglismaal, vaatasin ka nami-nami sõnastikku ja seal on lisaks praegu suht levinud nimele lingonberry kirjas loganberry, mis on hoopis teine taim (üks vaarika hübriid). Aga lisada võiks hoopis cowberry.
Oih, too loganberry oli täiesti arusaamatu apsakas, loomulikult on sünonüüm hoopis cowberry. Aitäh parandamise eest, Zapxpxau!!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Annuzhka
Postitusi: 100
Kokaõpilane
2011-01-18 23:21:14
Ma ei tea, kas see siin on õige koht kurtmiseks, aga Tegin täna seda kooki (ilma kastmeta, aga see pole tähtis). Retsepti lugedes tundus see kuidagi poolik. Nimetl pole mainitud munade lisamist koogile. Kas tõesti tuleb need lihtsalt kuivainetega kokku segada? Ma pole pole kogenud koogiküpsetaja, seega minu kogemuste seas oli see kummaline. Vahustasin ise munad enne ära ja siis lisasin võivahule, viimasena kuivained. Ja küpsetamise aeg võiks olla ka :) , aga seda saab ka tikuga vaadata, kuigi omal jäi tooreks kuna peale poolt tundi ahjus hakkas kõrbelõhna tulema ja võtsin välja.

It´s all about seasoning!

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-01-19 09:38:22
Annuzhka:
Ma ei tea, kas see siin on õige koht kurtmiseks, aga Tegin täna seda kooki (ilma kastmeta, aga see pole tähtis). Retsepti lugedes tundus see kuidagi poolik. Nimetl pole mainitud munade lisamist koogile. Kas tõesti tuleb need lihtsalt kuivainetega kokku segada? Ma pole pole kogenud koogiküpsetaja, seega minu kogemuste seas oli see kummaline. Vahustasin ise munad enne ära ja siis lisasin võivahule, viimasena kuivained. Ja küpsetamise aeg võiks olla ka :) , aga seda saab ka tikuga vaadata, kuigi omal jäi tooreks kuna peale poolt tundi ahjus hakkas kõrbelõhna tulema ja võtsin välja.
Annuzhka, pole seda linnupiimakoogiretsepti ise testinud, aga lugesin ja lisasin märkuse munade kohta, kus see kõige loogilisem tunduks (ehk kus ma neid ise lisaksin). Munade kogust arvestades tuleks ilmselt kasutada 26 cm koogivormi ja 200 kraadi juures küpseks see ilmselt ca pool tundi või veidi kauemgi. See viimane oleneb natuke ahjust ja natuke koogivormist ja natuke tuule suunast, nii et mul pole mõtet öelda, et küpseta 28 minutit :P PS Kõik KONKREETSET retsepti puudutavad pisiküsimused-märkused (sh trükikuradi kohta) võib lisada retsepti kommentaaridesse - ma näen neid adminnina sisse logides kohe ja saan trükivead kenasti ära parandada.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Annuzhka
Postitusi: 100
Kokaõpilane
2011-01-19 17:50:53
Selge, lisan edaspidi, siis kui miskit retsepti juurde. Mõtlesingi, et kuidas sinna lisamisega on, kas on siis näha kuskil kohe, et kommenteeritud või jääb see unustusse. :) Ja küpsetuasaeg sõltub muidugi sajast erinevast asjast, aga umbes võiks olla, sest ma ise näiteks ei oska arvestada absoluutselt, et kaua selleks kulub. :) Ma kasutasin 21 vormi. Tuli mõnus, kõrgus oli väga ok.

It´s all about seasoning!

Meringue
Postitusi: 175
Abikokk
2011-03-18 22:43:46
Mulle jäi silma täna nuikapsast kokandussõnastukust otsides, et antud taim sisaldab rohkelt "potassiumi". Potassiumil on tegelikult ka eestikeelne nimi "kaalium". ;)

Köögikatsed

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-03-19 08:49:56
Meringue:
Mulle jäi silma täna nuikapsast kokandussõnastukust otsides, et antud taim sisaldab rohkelt "potassiumi". Potassiumil on tegelikult ka eestikeelne nimi "kaalium". ;)
Parandatud :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>