Miniviginad

Petu
Postitusi: 175
Abikokk
2016-01-24 22:51:17

No nüüd ma saan vähemalt asjast aru :)

Millega seoses konkreetne küsimus minu jaoks üles kerkis, on see, et ma sõin hiljuti ühe suurepärase ja ühe katastroofilise õhtusöögi, kummagi söögikoha kohta teemat ei ole ja seetõttu jäigi kirjutamata. Käin üsna palju väljas söömas ja  söögikohtade arvustused on minu jaoks foorumis väga oluline rubriik, ma pean sellega sageli nõu :) ja hea meelega ka annaksin seda nõu ka teistele, kui mul parasjagu juhtub olema. Sinna kirjutati üldse palju ja ma kahtlustan, et uute kohtade lisamise võimalus võib seda hoogu maha võtta, kui nii polegi juba juhtunud. Võimalik, et on muidugi olemas veel mõni ja intelligentsemgi lahendus, kuidas uue söögikoha kohta, mida siiani veel kõneks võetud ei ole, arvamust avaldada.

Ja ei vaidle üldse vastu, et sellest, kui ainult adminnil on uute teemade tekitamise võimalus, piisab. See hoiab ära olukorra, kus, viitsimata foorumis otsida, tekitatakse dubleerivaid teemasid või vormistatakse teema üldse halvasti ja adminn peab siis kraamima seal ja tõstma postitusi kohta, kuhu nad võiksid kuuluda jne. Seda, kui ma õigesti mäletan, tuli varem kaunis tihti ette.

Pille:

Petu, ei ole liiga pealetükkiv. Tunnistan, et see uute teemade tekitamise võimalus kadus ära natuke tehnilistel põhjustel ja natuke teadlikult. Natuke tahaks suhtlemist siit foorumist temaatiliste artiklite alla suunata, ehk kui vähegi sobiv teema-artikkel on olemas, siis me eelistaks seda foorumiteemale. (Kui pole, aga võiks, siis saada mulle vihje info@nami-nami.ee) :) 
Samas on teoreetiliselt siiski ka uute foorumiteemade tekitamise võimalus minul kui adminnil olemas. Kas ikka tundub, et peaks kõigil see võimalus olema, nagu vanasti? (Foorumit kasutas ca 10% Nami-Nami kasutajatest, seepärast need muudatused)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

http://www.facebook.com/peeter.raudvere

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2016-01-25 00:27:42

Petu, nii tore teemaarendus :) Meil on tegelikult plaan teha Nami-Nami kasutajate poolt täiendatav restoranide andmebaas. Praegu oli foorumis ses mõttes segane, et nt Ida-Virumaa oli üks suur teema, Tallinnas oli igal nurgabaaril oma eraldi teema, Saaremaal mingid kohad eraldi, mingid koos jne. Mõtleme seda asja, eks!

Seniks aga kasutame äkki seda teemat? http://nami-nami.ee/forums/view_topic/2795 :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Petu
Postitusi: 175
Abikokk
2016-01-25 21:42:20

jah, sellega ma olen täiesti nõus, et segane. Lisaks Tallinna nurgabaaridele on oma teema ju ka veel nii mõnelgi kohal, mis pakuvad eelkõige ajaloolisest seisukohast :))

See restoranide andmebaas on on muidugi hea mõte, see läheb siis foorumist üldse välja, eks? Admin saab oma struktuuri valmis teha, ette näha kasvõi kohustuslikud väljad, mida iga uue söögikoha arvustaja kirja peab panema (asukoht, hinnatase, vms ja muidu ei saagi arvustust kirjutada, kui kohustuslik väli on täitmata), igaüks saab siis kommenteerida ja kasvõi tärne anda, no u nagu tripadvisor? Pmst ei tohiks olla isegi keeruline andmebaasile ette öelda, et see karjuma kukuks, kui sama nimega söögikohta teist korda registreerida tahetakse. Ja otsida on ka väga lihtne.
See peatselt avatavate kohtade rubriik on vbl natuke offtopic, sest kohad on ju lahti. Aga no vaatame. Äkki leiab mõne muu sobiva teema :) Eks tulevikus, kui andmebaas tekib, võiks neid kommentaare sinna nihutama hakata. Paras näputöö muidugi :)

Pille:

Petu, nii tore teemaarendus :) Meil on tegelikult plaan teha Nami-Nami kasutajate poolt täiendatav restoranide andmebaas. Praegu oli foorumis ses mõttes segane, et nt Ida-Virumaa oli üks suur teema, Tallinnas oli igal nurgabaaril oma eraldi teema, Saaremaal mingid kohad eraldi, mingid koos jne. Mõtleme seda asja, eks!

Seniks aga kasutame äkki seda teemat? http://nami-nami.ee/forums/view_topic/2795 :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

http://www.facebook.com/peeter.raudvere

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2016-01-26 15:11:18

Tänan mõistva suhtumise eest, Petu ;)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2016-02-18 15:31:18

Lähtudes teema pealkirjast oleks siis üks minivigin asjade üldise olukorra kohta.

Ma kasutan ilmselt mingeid täiesti valesid andmesidekanaleid või olen üldse kanapime, aga minu jätkuv ja jooksev mulje sellest foorumist on viimase aasta-pooleteise jooksul olnud, et tegu on sisuliselt varjusurmas oleva asjaga.

Enamik teemasid ükskõik mis rubriigis on mitu aastat vanad, kuude kaupa ilma uute postitusteta. Temaatilisi kokkamisi enam paistab et vist ei toimu ammuilma. Vabariigi aastapäevani on aega vähem kui nädal, aga tordivõistluse teemat veel ei ole.

Nüüd ma loen, et soov on üldse suhtlus - nii vähe kui seda siin toimub - foorumist ära suunata. Milleks see foorum siis enam üldse?

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2016-02-22 11:51:43

Ma ei käi ka vatsebuukis ning mis teemad kus mujal pesitsevad, seda ma üldse ei tea. Kui foorumis enam ei räägita, siis mul jääb räkimata.

Zap*

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2016-02-22 14:44:51

Armsad Netcat ja Zapxpxau, no tõesti sai ca 1,5 a tagasi uuendusi planeerides otsustatud, et foorumit _edasi_ ei arenda. Kui kasutajanumbreid vaadata, siis foorumis käis ca 1/10 lehe külastajatest. Alles muidugi foorum jäi, aga nt tordivõistlus ei tule foorumisse tänavu, vaid avalehel oleva postituse juurde (esmapilgul näeb see välja nagu täitsa tavaline artikkel, tegelikult on "photo contest" põhimõttel üles ehitatud lisafunktsioon. Kui paar torti on laekunud, siis on paremini näha, mis ja kus ja kuidas). 

Minu enda põhiaur on läinud FB ja artiklite peale, foorumisse igapäevaselt ei jõua. Kas oleks abiks, kui avalehel kuvataks artikleid mh ka selle järgi, kuhu viimati on kommentaare jäetud? Ma üritan tõsta ettepoole aktuaalseid teemasid (a la kevad jälle rabarbrileht jne), aga vist nii ei jõua? 

Las ma seedin natuke seda foorumi asja. Jube kurb oleks, kui EK ja JJ enam sõna ei võtaks. :(

PS Netcat, uus versioon tuli alles augustis ehk pool aastat tagasi, enne seda foorum ju täitsa oli veel "vanaviisi". Ära utreeri , et aasta-poolteist, isegi aastat pole veel täis :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2016-02-22 16:13:06

Pille, elav suhtlus foorumis oli ära vajumas juba enne seda, kui uus arendus käima läks. Aga otsus uute teemade tegemine ära keelata, ja seda olukorras, kus enamik alamrubriike on täidetud mitu aastat tagasi tehtud teemadega, kus jutt on kuid, kui mitte aasta paar tagasi soiku jäänud, lööb selle kirstukaane arvatavasti lõplikult kinni. Ega ei kipu küll enam naljalt midagi kirjutama, endal on juba imelik, nagu hõiguks tühjas majas või sodiks muuseumi seinale.

Artiklite all ei saa inimesed kunagi jagada oma kogemusi ja arutada asju nii, nagu seda kunagi foorumis tehti, aga ju siis see on mingi ajastu nähe. Oli meil kunagi foorumis tore, kahju et enam ei ole, keegi pole süüdi, asjad lähevad oma rada ja mõnikord kõige liha teed.

 

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2016-02-23 17:56:15

No kui Nami-Nami foorum alustas, siis olid välja suremas "jututoad" (minu jaoks täitsa tume maa) ja eks kahjuks ole see Facebook jm natuke foorumit kõrvale puksimas. Aga ära anna veel alla, ma mõtlen siin veidi selle asja peale. Ega Sa pole ainuke, kes kurb ja kurdab. 

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Wowee
Postitusi: 4
Kokaõpilane
2016-02-23 19:02:04

Kui juba viginateks läks, siis vigiseks ka natuke.

Mulle üldse ei meeldi see nn nutikujundus, kus kõik on suurelt. Tihti on nii, et esilehte peab 2x laadima, kuna osad pealkirjad või pildiallkirjad jäävad tulemata, mistõttu ei saa ka klikata (kuna pildile klikkimine ei toimi).

Samuti on üldse uus foorum ebamugav, kuna pildid on kohati ilgelt suured (vahepeal tulevad ka reklaamid neile peale) ja ka tekst kohati väga laialivalguv.

Ütlen ausalt, et kui nami-namisse registreerusin, siis käisin siin tihedamini. Aga nüüd suhteliselt harva.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>