Wowee

Postitusi: 4

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2016-02-23 19:02:04

Kui juba viginateks läks, siis vigiseks ka natuke.

Mulle üldse ei meeldi see nn nutikujundus, kus kõik on suurelt. Tihti on nii, et esilehte peab 2x laadima, kuna osad pealkirjad või pildiallkirjad jäävad tulemata, mistõttu ei saa ka klikata (kuna pildile klikkimine ei toimi).

Samuti on üldse uus foorum ebamugav, kuna pildid on kohati ilgelt suured (vahepeal tulevad ka reklaamid neile peale) ja ka tekst kohati väga laialivalguv.

Ütlen ausalt, et kui nami-namisse registreerusin, siis käisin siin tihedamini. Aga nüüd suhteliselt harva.

2015-07-26 13:14:56
Balti jaama juures on üks kohvik lahti 24/7. Seal on vääga häid lihapirukaid, beljaše, kohupiimapirukaid jne. Nad kõik on küll suhteliselt suured... Aga lihapirukaga on see, et Sa ei pea seda liha seal taga otsima. Tõsiselt hea. Asub see vist Peetri pizza kõrval. Balti jaama juures olevatel söögikohtadel on küll halb maine, aga seal ausalt ei kasutata kassi- või koeraliha. :D Mehe tuttava sõbrad peavad.
2015-04-24 15:41:59
Oih, ma tegin selle otsingu küll ära, aga ju ta siis ei anna nii ilusat linki, kui ma tahtsin. :) Ei kontrollinud ka, seega rakendus üks Murphy seadustest. :D
2015-04-24 14:02:30
Hehe, tegin nüüd kasutaja endale, kuna ei saa jätta vastamata. :) Abi saate siit: http://keeleabi.eki.ee/index.php?leht=4&act=1