Miniviginad

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-09-19 20:53:36
Mantragirl:
Retseptide otsingus "Sisaldab aineid" all ei ole miskipärast ei pommut ega baklažaani, kuigi retsepte nendega leidub hulgimalt (tulevad välja küll märksõnaga otsides, aga see ei aita, sest oli vaja sisestada sisalduva aine alla mitut asja - nt leida toidud kus leiduks nii pommu kui suvikõrvits).
Mantragirl, see komponendiotsing on juba kolm nädalat rikkis olnud ja ma iga päev seepärast mõned pisarad valanud :( Õnneks/vähemalt töötab lihtotsing (no kui kirjutad otsingulahtrisse pommu või baklažaan). Täna öösel/homme hommikul lubati parandatud versioon live'i (kusjuures seda otsingufunktsiooni ei olnud keegi itipoistel näppida palunud, see ajab mind kõige rohkem marru)..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2012-10-31 12:00:19
See pole nüüd küll minivigin.. aga it-inimesena tunnen huvi, et kas nami-nami on plaaninud oma retseptikogust ka mõni nutika "äppi" teha? Tõsiasi, et kole paha on sülearvutiga (no retseptide lugemiseks ikka) koos kokata, et klaver on pärast kohupiima täis, vihastas mind lõpuks välja ja sain endale ühe tahvelarvuti.. Nüüd tuli uus itch, mis vajaks scratch'imist. Nami-nami austajana on selle jublakaga veebilehelt ikka tülikas retsepte kasutada......... Et andsin loodetavasti väheke mõtlemisainet.. ja samas võimalik, et mina või mu kaaskondlased tunneksid ehk sellise projekti vastu isegi pisut huvi. (äpp on üks kole sõna)

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-10-31 12:33:20
Silx:
See pole nüüd küll minivigin.. aga it-inimesena tunnen huvi, et kas nami-nami on plaaninud oma retseptikogust ka mõni nutika "äppi" teha? Tõsiasi, et kole paha on sülearvutiga (no retseptide lugemiseks ikka) koos kokata, et klaver on pärast kohupiima täis, vihastas mind lõpuks välja ja sain endale ühe tahvelarvuti.. Nüüd tuli uus itch, mis vajaks scratch'imist. Nami-nami austajana on selle jublakaga veebilehelt ikka tülikas retsepte kasutada......... Et andsin loodetavasti väheke mõtlemisainet.. ja samas võimalik, et mina või mu kaaskondlased tunneksid ehk sellise projekti vastu isegi pisut huvi. (äpp on üks kole sõna)
Silx, ikka on. Nii nutitelefonidele kui ka tahvelarvutitele jne jne. Kahjuks on hetkel tavalise andmebaasi uuendamine veninud nagu .... (seda alates maikuust), täna (?) peaks jälle mingi parandatud versioon LIVE'i minema (ma kohe kardan seda, sest iga kord on selle laiviminekuga kaasnenud mingi jube jama) jne jne. Olemasoleva IT-meeskonnaga nagu ei julgegi enam koostööd teha, vähemalt mingite uute asjade osas, sest muidu suren varakult siin infarkti kätte või lähen lihtsalt halliks kätte ära.. Nii et ootan selle viimase uuenduse ära ja seejärel julgen ehk jälle vabamalt hingata..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2012-11-24 22:14:31
Kui otsida rahvusköökide järgi, ei ole valikus riiki Gruusia. Toite on aga piisavalt et võiks olla:)

Profa köögipool

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-11-25 11:49:32
Profa:
Kui otsida rahvusköökide järgi, ei ole valikus riiki Gruusia. Toite on aga piisavalt et võiks olla:)
Priit, ma tõstsin kunagi kõik nn Kaukaasia köögid kokku, aga nüüd saab tegelikult ühele retseptile mitu rahvuskööki määrata (nt Kaukaasia ja Gruusa), nii et tuleks lihtsalt mul see ära teha. Kui paari nädala jooksul ei ole tekkinud, siis tuleta meelde, eks!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2012-11-26 18:14:47
Pille:
Profa:
Kui otsida rahvusköökide järgi, ei ole valikus riiki Gruusia. Toite on aga piisavalt et võiks olla:)
Priit, ma tõstsin kunagi kõik nn Kaukaasia köögid kokku, aga nüüd saab tegelikult ühele retseptile mitu rahvuskööki määrata (nt Kaukaasia ja Gruusa), nii et tuleks lihtsalt mul see ära teha. Kui paari nädala jooksul ei ole tekkinud, siis tuleta meelde, eks!
Einoh siis pole vaja, mitte ei saa aru kuidas ma seda Kaukaasiat ei märganud:)

Profa köögipool

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-11-26 18:35:30
Profa:
Pille:
Profa:
Kui otsida rahvusköökide järgi, ei ole valikus riiki Gruusia. Toite on aga piisavalt et võiks olla:)
Priit, ma tõstsin kunagi kõik nn Kaukaasia köögid kokku, aga nüüd saab tegelikult ühele retseptile mitu rahvuskööki määrata (nt Kaukaasia ja Gruusa), nii et tuleks lihtsalt mul see ära teha. Kui paari nädala jooksul ei ole tekkinud, siis tuleta meelde, eks!
Einoh siis pole vaja, mitte ei saa aru kuidas ma seda Kaukaasiat ei märganud:)
No ja alati on võimalus lihtotsingusse lihtsalt Gruusia tippida :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-12-14 00:09:05
Kui teha uus teema, siis ei teki kirjutamise akna ülaserva märgendamise ikoone (või kuidas iganes neid nimetatakse: bold, italic jne, kuni tsitaadini). Juba teist korda märkan, et kui uut teemat alustada, siis ei saa linke panna (st ilmselt käsitsi koodi kirjutades saaks panna linke).
Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2013-02-21 00:10:54
Väike meeldetuletus :) http://www.nami-nami.ee/Recipe/View/11121/Karamelliseeritud-kreeka-pähklid

Ilse köögis

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2013-05-09 18:34:37
Võimalik, et tegemist on "rumalate küsimuste" rubriiki kuuluva küsimusega, ma ei saa aru, mis nipiga saaksin otsingutulemustest retseptile minnes tagasi otsingutulemuste juurde. Kui vajutan "tagasi", lähen päris algusse, nii et pean uue otsingu tegema ja sama lugu ka siis kui vajutan brauseri "back" nuppu.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>