Ajakiri OMA MAITSE

Kristel
Postitusi: 132
Abikokk
2009-09-09 16:35:40
Zoozi:
Mati:
kas keegi juba septembrikuu 2009 numbri ka postkasti on saanud??
Mul täna oli, aga ajakiri on igavaks läinud. Kahju :(
Kusjuures mina just vaatasin, et üle pika aja natuke asjalikum number! Aga süveneda pole veel jõudnud.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-09-09 16:36:52
Kristel:
Zoozi:
Mati:
kas keegi juba septembrikuu 2009 numbri ka postkasti on saanud??
Mul täna oli, aga ajakiri on igavaks läinud. Kahju :(
Kusjuures mina just vaatasin, et üle pika aja natuke asjalikum number! Aga süveneda pole veel jõudnud.
Maitse üle ei vaielda :) Ma väga loodan, et keegi jagab natuke muljeid. Kuna mul endal ei käi seda kodus, siis teaks, kas tasub kohalikku raamatukokku piidlema minna või äkki lausa koju osta..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2009-09-09 16:54:42
Pille:
Ma väga loodan, et keegi jagab natuke muljeid. Kuna mul endal ei käi seda kodus, siis teaks, kas tasub kohalikku raamatukokku piidlema minna või äkki lausa koju osta..
Mina lugesin täna ja kohe täitsa kaanest kaaneni. :) Kibuvitsa teema oli kihvt, kui vaid oleks viitsimist neid puhastada. Oli õunakooke, mis ilusti hooaega, kuid pikalt ja palju oli viinamarja retsepte. Kahju, sest oleks rohkem tahtnud just hooajalisi asju- ploomikooke oli vaid 1 minu mäletamist mööda. Väga meeldis kaanelugu Elektrast, kes on minujaoks väga kaunis inimene ja tema söögitegemise lugu oli tore ja armas. Anna sõber välja lugu oli ka kihvt- Süda tänava kokandusvõistlused- tõeliselt kihvt idee. Mina ka kiidan, kui ajakirja, mitte retsepte niivõrd. Praegu ühtki retsepti ei kummita- kui Elektra omad välja arvata.

Kätrini kokkamispäevik

Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2009-09-09 23:38:51
Minuni jõuab Oma Maitse iga kuu vist läbi Hiina :) alati hilineb. Aga siinse jutu järgi jään ma suure huviga ootama retsepte viinamarjast. Suvilas nendest täielik uputus ja seetõttu täiesti nõutu, mida neist teha.

www.kokkama.ee

Eva
Postitusi: 771
Abikokk
2009-09-10 08:07:51
Jõudsin ka eile pisut lähemalt süveneda. Meeldis lugu Electraga, oli palju äratundmist Eesti restorani-külastuste osas (ehk miks meeldib pigem kodus süüa teha). Õunakookide retseptid olid isuäratavad. See lugu Süda tänava kambast oli ka loetav. Erinevalt Ragnest mul viinamarjadega ei uputa, kuigi see tarte tatin nendega tundus põnev idee.

http://www.perenaine.ee/

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-09-10 15:56:59
Sirvisin poes, ära veel ei ostnud, kuid ostan arvatavasti. Viinamarjaretseptide vastu pole mul midagi, hoolimata üle pea kasvavast retseptikogust mul siiamaani praktiliselt pole neid. Tarte tatin tundub küll vähe julm viis nendega ringi käimiseks... Endiselt jääb kehtima nurin, et võrreldes hinnaga on ajakirjas sisu liiga väheks jäänud.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2009-09-10 16:05:26
Ragne:
Minuni jõuab Oma Maitse iga kuu vist läbi Hiina :) alati hilineb. Aga siinse jutu järgi jään ma suure huviga ootama retsepte viinamarjast. Suvilas nendest täielik uputus ja seetõttu täiesti nõutu, mida neist teha.
Tead, see struudel, mis ma tegin, seal retseptis oli tegelikult struudli täidiseks 1 kg seemneteta viinamarju (lisaks suhkrule, munale, mandlitele ja võile). Kui sul huvi on, võiksin kirja panna.
Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2009-09-10 23:22:16
No nii minul ka siis Oma Maitse käes lõpuks. Viinamarja retseptidest sain paar head ideed. Koheselt jäi silma ka lugejaretsept - Räimed jogurtimarinaadis (autoriks Erlis, kes peaks ju ka siinne nami-namikas, eks?!) Electra lugu oli huvitav lugeda, poleks arvanudki, et ta selline gurmaan on, kuigi vahepeal tundus ka ajakirjaniku liigset jutu ilustamist. Lugu süda tänava kambast oli küll koduselt armas lugu, kuid tundus kuidagi kahtlane lugeda niiöelda traditsioonidest või külaliste osavõtmise suurenemisest, kui tegelikkuses oli vaid 2 koosviibimist toimunud. Hetkel tundus see nö lühiajalineprojekt, küll aga oleks huvitav lugeda näiteks aasta pärast nende toimetustest ja tegemistest.

www.kokkama.ee

Liiseli
Postitusi: 256
Abikokk
2009-10-22 19:39:49
Ostsin üle pika aja Oma Maitse ning pean ütlema, et oktoobrinumber mulle küll meeldis. Just nende retseptide paljususe tõttu, mida tekkis tahtmine proovida. Maru mee-eri tundub 100% õnnestumisena, kolme toitu olen juba teinud ja ülejäänud tahaks ka ära proovida. Samuti Anu Samarüütli jutu juurde pandud retseptid - ei midagi erilist, aga head lihtsad argiõhtuks. Kindlasti läheb katsetamisele hatshapuri. Juci Brasiilia-lugu on ka tore :)
Juc
Postitusi: 629
Abikokk
2009-10-23 06:40:42
Liiseli:
Ostsin üle pika aja Oma Maitse ning pean ütlema, et oktoobrinumber mulle küll meeldis. Just nende retseptide paljususe tõttu, mida tekkis tahtmine proovida. Maru mee-eri tundub 100% õnnestumisena, kolme toitu olen juba teinud ja ülejäänud tahaks ka ära proovida. Samuti Anu Samarüütli jutu juurde pandud retseptid - ei midagi erilist, aga head lihtsad argiõhtuks. Kindlasti läheb katsetamisele hatshapuri. Juci Brasiilia-lugu on ka tore :)
Rõõm kuulda, et meeldis. Nii kahju, et kogu seda toidurõõmu artiklisse panna ei saa, muidu tuleks vist igast riigist raamat (või siis noh, peaaegu igast :). Novembris tuleb paus ja siis detsember-jaanuar peakste jälle meie toiduelamustest lugeda saama.

http://jucjaco.blogspot.com/

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>