Ajakiri OMA MAITSE

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2009-01-24 16:15:40
Ostsin täna endla OmaMaitse jaanuarinumbri ja olles kodus siin sellest nii vaimustuses, oli mees mulle nõus selle ajakirja aastaks tellima :) :) :) Ma olen nii õnnelik hetkel :) Meheraas on nii hea mul :)
Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2009-01-24 20:30:28
Rõõmustasin viimast (jaanuari) OM-i lugedes, et neil nüüd retseptide nimed netis kirjas, et millisest numbrist mida leida, aga siis selgus, et ainult ühe aasta omad ja mingis veidras algelises formaadis, et otsingut polnud isegi nimede kohta, koostisainetest rääkimata.
Maris
Postitusi: 305
Abikokk
2009-02-04 09:06:32
Netcat:
Ja miks mulle kipub tunduma, juba mitmendat numbrit järjest (tõele au andes jäi sügisel paar väljaaannet ka vahele) et rubriigid "anna sõber üles" ja "kokkame kuulsustega" hakkavad ennast kuidagiviisi ammendama. Kummaski rubriigis esinevad inimesed ei paku enam midagi erilist ja üllatavat toidupoolelt, nendest on saanud tavalised "vaatame, kuidas selles peres elatakse" naistelehe-artiklid.
Arvan, et see on toimetaja kujundada. Nad ju ometi lepivad eelnevalt kokku, mis toite valmistada. Küll olen nõus, et toiduhuvilistele mõeldud ajakirjas kuulsuse poolt valmistatud imelihtne õunakook ei inspireeri kedagi, aga ega iga gurmaanikalduvustega kuulsus olegi nõus end ajakirjas eksponeerima. Lisaks vähendab nendest rubriikidest saadud innustust ka see, et lugeja ise ju areneb ka edasi. Nii ongi, et kaks aastat tagasi vaatas lugeja sushi retsepte "ohoo-ga", nüüd mõtleb: "ahah, nemad teevad ka sushit."
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-03-22 13:42:33
Head krevetiretseptid viimases numbris. Nigella Lawsonit tutvustav artikkel. Silmiavav artikkel iiri toitumistavadest (mis pani mind kodumaist kööki hoopis positiivsemas valguses nägema, poleks arvanud, et iirlased toituvad nii viletsalt ja üksluiselt). Lounge 8 telgitagused. Magusa koha pealt täielik pettumus see number. Diskuteerima kutsub võrdlus, kui palju maksab mingi toit kodus tehes vähem kui väljas. Selgelt tuleb välja, et kodus tasub iga kell teha suppi, mille hind võib restoranis osutuda kuni kümnekordseks. Aga kohati on kasutatud hinnaarvestus ikka hirmus kiivas. Näiteks mango-banaanismuuti, mis koosneb 1 mangost, 1 banaanist ja poolest liitrist apelsinimahlast saab nende arvates valmistada kodus 25 krooni eest. Kuna olen sel talvel suht palju mangosid ostnud, võin kinnisilmigi väita, et üks korralik mango üksi maksab 25 krooni, kui tegu pole mingi haruldase allahindlusega, banaan ehk 4 ja pool liitrit enam-vähem kvaliteetset apelsinimahla.. oijah, ütleme, 15? Loomulikult on isetehtud värske ja parem jne aga numbritega sedasi vassida ka ei maksaks.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Maris
Postitusi: 305
Abikokk
2009-05-06 12:27:20
Kas kellelgi mainumber käes? Või olen mina ainuke, kes igal hommikul loodab, et täna on see päev ... :)
Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2009-05-06 16:04:44
Maris:
Kas kellelgi mainumber käes? Või olen mina ainuke, kes igal hommikul loodab, et täna on see päev ... :)
Ma ka ootan.... :) Seni postkastis ainult arved.

Zoozi tegemised

Frieda
Postitusi: 309
Abikokk
2009-05-06 16:50:00
Ma lootsin ka, et ehk jõuab enne emadepäeva kohale ja sisaldab mõnd põnevat torti, mida emale teha. Ootan edasi.

Söömine on ainus töö, mis toidab

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-05-06 17:23:02
Frieda:
Ma lootsin ka, et ehk jõuab enne emadepäeva kohale ja sisaldab mõnd põnevat torti, mida emale teha. Ootan edasi.
Frieda, aga mõtleme siin emadepäevateemas mõne põneva tordi Su ema jaoks välja? :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Frieda
Postitusi: 309
Abikokk
2009-05-07 09:36:20
Pille:
Frieda, aga mõtleme siin emadepäevateemas mõne põneva tordi Su ema jaoks välja?
Täna hommikul oli ajakiri postkastis, aga nii palju kui hommikukohvi juurde lehitseda jõudsin, ei paistnud mu suureks pettumuseks seal küll magusa poole pealt midagi eriliselt ahvatlevat olevat. Nii et tuleb tõepoolest emadepäevateemasse siirduda :).

Söömine on ainus töö, mis toidab

Merlinl
Postitusi: 8
Kokaõpilane
2009-05-07 11:33:30
Mulle meeldis aprillikuu number rohkem kui selle kuu oma. Seal oli rohkem retsepte, mida võiks järgi proovida.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>