Ajakiri OMA MAITSE

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-04-09 07:16:34
Ma ei tea, millal see müük oli, aga mina lõpetasin ka ammu tellimise ja mõni aeg hiljem ka ostmise.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2010-04-09 08:22:01
Peale OM on ka kõik muud ajakirjad lahjemaks/õhemaks/pisemaks läinud. Kuna laenutan neid kohalikest raamatukogudest, siis on ühe sordi ajakirjade puhul eriti hästi silma hakkav. Ajakirju ei telli juba ammu, kuna iga kolimisega selgus, et tegelikult pole neid eriti rohkem vaja olnud, kui korra lugeda ja mõned korrad veel vaadata. Nüüd tõmban pikemalt huvitavatest lugudest koopiad ja ruumi võtab palju vähem.
Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2010-08-06 12:12:26
Augusti Oma Maitses on palju lihatoite, st. mulle lugemist on. Aga kust pagana kohast nad võtavad need imalad lugejakirjad?:) Kirjutavad ise või on tõepoolest sellised kirjad olemas, ainuüksi pealkirjade hüüdlaused võtavad muigama.

Profa köögipool

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-08-06 14:11:11
Profa:
Aga kust pagana kohast nad võtavad need imalad lugejakirjad?:) Kirjutavad ise või on tõepoolest sellised kirjad olemas, ainuüksi pealkirjade hüüdlaused võtavad muigama.
Ma täitsa usun, tunnen mitut inimest kes on võimelised just sellist imalust genereerima kui neile vastavat motivatsiooni anda, antud juhul, nagu ajakirjade lugejakirjade puhul tavaks, soov loosimises osaleda ja võitjaks tulla.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Tiramiiiisu
Postitusi: 69
Kokaõpilane
2010-08-09 08:45:30
Profa:
Kirjutavad ise või on tõepoolest sellised kirjad olemas, ainuüksi pealkirjade hüüdlaused võtavad muigama.
Ma arvan, et need kirjade pealkirjad on ikka toimetuse poolt välja mõeldud ja sinna lisatud (kuigi ei tea, miks see vajalik peaks olema?), sest tavaliselt inimene oma kirja ju ei pealkirjasta. :) Meili "subject" reale kirjutaks enamik meist vast ikka Lugejakiri.
Muzi
Postitusi: 35
Kokaõpilane
2010-08-09 21:56:06
Ma olen siis vähemuses - mulle OM väga meeldib. Päriselt ka.
Pisi-Pisi
Postitusi: 258
Abikokk
2010-08-11 19:23:32
Mulle meeldis idee soolasest napoleonist. Rohkemat ei mäleta, mis seal ajakirjas veel oli :P

Pisi-Pisi on see, kes ülesoolamise hirmus soola lisamata unustab...

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-08-11 20:07:29
Pisi-Pisi:
Mulle meeldis idee soolasest napoleonist. Rohkemat ei mäleta, mis seal ajakirjas veel oli :P
See oli RMK tordivõistluse võidutöö, autoriks Alla Metsmaa. Retsept siin.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-10-12 12:10:43
Endalegi ootamatult olen paar viimast kuud jälle OM-i ostnud ja üle pika aja võtsin ka kätte ja küpsetasin nädalavahetusel põhjalikult. Viimasest numbrist proovisin ära lasanjeplaatidega kõrvitsavormi salveiga (sisuliselt kõrvitsalasanje) ning vürtsika porgandikoogi. Esimese puhul läks mul millegipärast kõrvitsat tugevasti vähem ja hapukoort rohkem vaja kui retseptis toodud. Ka kaotas kõrvits ettenähtud 30-min röstimisajaga peaaegu täielikult konsistentsi. Edaspidi tehes eelküpsetaks kõrvitsat vähem ja kasutaks lahjemat hapukoort. Porgandikook oli väga tore ja lihtne teha (kui tüütu porgandite riivimine välja arvata, oleks hea, kui selle saaks kellelegi outsource'ida järgmine kord). Ettenähtud toorjuustuglasuuri ma ei teinud, sest kook oli selletagi mahlane ja magus. Hea nii soojalt kui külmalt. Kuid vahetaksin ära retseptis toodud ingveri (0,5 tl) ja kardemoni (1 tl) kogused. Ootasin koogilt tugevamat ingverimaitset, aga kardemon käis kõigest üle. Iseenesest pole ka porgandi-kardemonikook halb, kui meeldib.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Triin
Postitusi: 324
Abikokk
2010-10-12 15:38:37
Viimased 2 OMi on täitsa toredad olnud (kirjutan, sest olen varem kritiseerinud :)).
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>