Ajakiri OMA MAITSE

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-11-05 10:37:11
Toredad jah, aga kas keegi on proovinud seda oktoobri (oli vist) numbri kõrvitsakooki? Olen aastaid teinud kõrvitsapirukat ühe vanema retsepti järgi, aga ei leidnud seda paugust üles eile ja võtsin selle uue OM oma ette. Jäi mulje nagu oleks midagi retseptist välja jäänud? Täidist oli mul poole vähem, ometi isegi peale ettenähtud tunniajalist küpsetamist ja veel pöördõhutamist jäi ikka mulje, et täidis on toores ja nii veel ka peale tänahommikust üleküpsetamist.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pisi-Pisi
Postitusi: 258
Abikokk
2011-02-10 16:40:54
Kas tellijatel on veebruari OM käes? Enne, kui ma postkontorit tüütama lähen, küsin eelnevalt siit. Võib-olla teen liiga vara lärmi, aga samas võib ka olla, et tellimus on otsa saanud (ma nimelt ei mäleta, kas ja millal sai tellimuse pikendamise arve makstud).

Pisi-Pisi on see, kes ülesoolamise hirmus soola lisamata unustab...

Frieda
Postitusi: 309
Abikokk
2011-02-10 16:59:24
Käes. Tuli kohe veebruari alguses, esimesel v teisel päeval.

Söömine on ainus töö, mis toidab

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-02-10 18:33:45
Frieda:
Käes. Tuli kohe veebruari alguses, esimesel v teisel päeval.
Sama siin! Mind rõõmustas Monika Kelle sõbralik Nami-Nami kokaraamatu arvustus :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-03-09 13:03:57
Pille:
Frieda:
Käes. Tuli kohe veebruari alguses, esimesel v teisel päeval.
Sama siin! Mind rõõmustas Monika Kelle sõbralik Nami-Nami kokaraamatu arvustus :)
Ja lisaks oli veebruarikuises Oma Maitses juttu väga toredast toidublogijast ja aktiivsest nami-namikast - Thredahliast :) Ka märtsinumbri toidublogija on (tordivõistlustel) tegija - Frieda. Lisaks oli põnev lugemine Tuuli suur koduste juustude artikkel. Samuti pean ära märkima, et lõpuks ometi oli lugu Mart Juurelt, mis (minu jaoks) huvitav oli - nimelt keskendus humorist lugudele, mis söömisest ja toidutegemisest on. Senised Juure lõpulood on üks suur soigumine ja kamarajura olnud, aga ilmselt ei ole mul lihtsalt vastavat huumorisoolikat, mis seda Juure stiili seedida suudaks. Sel korral siis meeldiv erand. Ja lugu kodurestoranidest oli ka vahva. Retseptidest panin n-ö kõrva taha vaid need: Aedvilja-sealihakotletid ja päevalilleseemnetega peedid (Kaie Mei, lk 14) Apelsini-mousse

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Laurentzius
Postitusi: 332
Abikokk
2011-03-09 14:50:41
Apelsini-moussi proovisin mina valmistada Oma Maitse testitiimi jaoks:)

Vanapere köögikatsetused

ErleS
Postitusi: 339
Abikokk
2011-03-09 16:05:27
Pille:
Samuti pean ära märkima, et lõpuks ometi oli lugu Mart Juurelt, mis (minu jaoks) huvitav oli - nimelt keskendus humorist lugudele, mis söömisest ja toidutegemisest on. Senised Juure lõpulood on üks suur soigumine ja kamarajura olnud, aga ilmselt ei ole mul lihtsalt vastavat huumorisoolikat, mis seda Juure stiili seedida suudaks. Sel korral siis meeldiv erand. Ja lugu kodurestoranidest oli ka vahva.
Mulle ka need Mart Juure heietused ei istu. Aga vanasti Contra lood olid päris huvitavad, näiteks meenub lugu kurgist ja tomatist: "Kurk sobib tomatiga maru hästi kokku. Igatahes võib neid värsketes salatites nii tihti koos märgata, et nad oleks nagu abielus. Aga kui kurk hakkab marineeruma, kaob tal tomati vastu huvi ja tükib rohkem viinaga tiiba ripsutama."
Triin
Postitusi: 324
Abikokk
2011-03-09 19:55:35
mulle Juur meeldib :). Ja viimases numbris see juustu-teema oli ääretult põnev. Retseptihuvi seekord ei tekkinud.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-08-02 11:05:54
Tuli augustikuu Oma Maitse ja kuna viimastes numbrites on päris mitu tuttavat blogijat sõna võtnud, siis asusin kohe lappama, et mida põnevat nad sel korral jagavad. Siis aga selgus, et tehti jälle "augustit" - peale toimetaja sõnavõtu pole ühtki omamaist artiklit ega retsepti, kõik BBC Good Foodi materjal. Ega sellest ju hullu pole, aga kuna BBC Good Foodi loen aeg-ajalt niiehknii, siis polnud sel korral lihtsalt mitte midagi uut.. Häid retsepte iseenesest jagus, aga no neid olin juba ammu näinud..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pisi-Pisi
Postitusi: 258
Abikokk
2011-08-03 19:37:00
Augustikuu OM - miks on vaja tõlkida asi siidriäädikaks, kui see on sama asi mis õunaäädikas (lk 49)...

Pisi-Pisi on see, kes ülesoolamise hirmus soola lisamata unustab...

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>