Ajakiri OMA MAITSE

Kairit
Postitusi: 397
Abikokk
2010-01-06 13:45:11
Jaanuarikuu ajakiri oli lahja jah, ma ka nõustun. Ükski retsept ei pannud suud vesistama...
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-01-07 15:51:30
Mina sorteerisin jõulu ajal oma vanu ajakirju, mida kõrvale pandud ja võrreldes alguse aastatega on asi päris tõesti kahvatumaks läinud. Viimast numbrit pole näinud, aga juba detsembri oma oli selline pettumus, et ma ei ostnud seda ja jätsin ka kampaaniatellimuse tegemata, kuigi olin selle peale mõelnud.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2010-01-07 22:23:23
Mind häirisid lugejakirjad, liiga imalad ja stiilis "tere, olen teie truu lugeja" jms. Ettepanek - sooviks näha kriitilisi lugejakirju, mitte virinat, aga konstruktiivset kriitikat koos ettepanekutega ja seal all kohe toimetuse vastuseid. Vahvate vidinate rubriigis on pooled asjad mõttetud-tarbetud asjad, ettepanek - rubriigi nimeks midagi muud, muidu keegi äkki läheb ja ostabki näiteks sellise plastikust keeratavate servadega lõikelaua ja on pärast tige et õnge läks. Kastmete osa meldis ja Urmas Laansoo tekst tatrast oli hea lugemine. Lugesin hea meelega ka kalorite jutu ja kokkade tutvustuse läbi. Midagi muud lugede ei olnud.

Profa köögipool

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-01-08 01:14:28
Aga need lugejakirjad on kõigis meie ajakirjades niisugused. Kui lugejakirja eest auhindu loositakse, siis on ju selge, et kusagil struktuuris on kallutatud jõud mõju avaldanud :) Urmas Laansoo tekstid võiks aga minupoolest eraldi kogumikuna välja lasta, selle eest maksaks raha rõõmuga.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Juc
Postitusi: 629
Abikokk
2010-01-08 18:46:02
Ma loodan, et minu lugu Tšiilist oli ka jaanuariajakirjas, nagu mulle toimetusest öeldi?! Jube kurb lugeda sellist kriitikat. Loodan, et mu toimetuses ootavad lood Samoa, Uus-Meremaa, Austraalia, Hong Kongi ja Malaisia köökidest siiski ilmuvad ning lugejatele meeldivad :)

http://jucjaco.blogspot.com/

Triin
Postitusi: 324
Abikokk
2010-01-08 21:01:30
Juc sinu lugu oli väga huvitav ja maailmapilti avardav. Ja millised tohutult kaunid pildid. Ja seal oli veel tegelikult lugeda ühtteist. Aga see nö praktiline pool jättis lihtsalt soovida. Suvel ma vahel ostsin ja siis jäi parem mulje. Et nüüd ma loodan küll väga, et see on lihtsalt väike aastavahetuse väsimus. Ja edasi läheb asi tõusvas joones :).
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-01-08 21:30:35
Juc:
Ma loodan, et minu lugu Tšiilist oli ka jaanuariajakirjas, nagu mulle toimetusest öeldi?! Jube kurb lugeda sellist kriitikat. Loodan, et mu toimetuses ootavad lood Samoa, Uus-Meremaa, Austraalia, Hong Kongi ja Malaisia köökidest siiski ilmuvad ning lugejatele meeldivad :)
Sain üleeile ämma käest viimase numbri ja lappasin läbi. Lugesin läbi 2 artiklit, sh Sinu oma. Tore, et Sa oma kogemusi ja muljeid meiega ka jagad! Lisaks meeldis mulle Helin-Mari Arderi lugu, eriti see, et Helin-Mari seal Nami-Namit mainib ;) Rohkem pole esialgu süveneda suutnud...

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Juc
Postitusi: 629
Abikokk
2010-01-09 04:34:15
Triin ja Pille, milline kergendus, suur aitähh. Teie sõnad tegid mu kohe rõõmsaks! :) Aga see on küll kurb lugu, et ainuke kodumaine toiduajakiri sellist kriitikat tekitab. Peale selle on vist veel ainult Rimi Toit&Trend?

http://jucjaco.blogspot.com/

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-01-11 18:25:49
Paha kohe öeldagi, aga peaaegu kõik retseptid eelmise aasta ajakirjadest, mida järgi proovinud olen, on olnud Kodukirjast hoopis. Kusjuures see pole mul isegi tellitud, vaid iga kord võtan, lehitsen ja langen jälle mõne huvitava retsepti lõksu.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Eva
Postitusi: 771
Abikokk
2010-01-15 18:51:10
Ei saa mitte vaiki olla - viimases numbris, tee-teemalises artiklis on ajakirja-poolne tee-veerg, mis lausa kubiseb vigadest. Mitte ainult et teenimed on valesti kirjutatud, aga ka teeliikide seletused on valed. Kas ajakirjanikud üldse ei suvatse teemasse süveneda?

http://www.perenaine.ee/

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>