Ajakiri OMA MAITSE

Eva
Postitusi: 771
Abikokk
2009-05-08 10:17:38
Uuest Oma Maitsest, Köögist ja Toit&Trendist loe siit minu subjektiivset arvamust :)

http://www.perenaine.ee/

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-05-08 14:16:34
Lehitsesin mainumbrit poes ja otsustasin ostmata jätta. Erilist jõupingutust see ei nõudnud. Seal oli mingi vihje "klassikalisele krevetivõileivale, kus isegi krevettide arv on kindlaks määratud" vms. Kas keegi spets oskab seda kommenteerida? Huvitav oleks sellest teada. Minu ema on hirmus krevetileivafänn :P

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Maias Mai
Postitusi: 35
Kokaõpilane
2009-05-08 15:50:25
Netcat:
Seal oli mingi vihje "klassikalisele krevetivõileivale, kus isegi krevettide arv on kindlaks määratud" vms. Kas keegi spets oskab seda kommenteerida? Huvitav oleks sellest teada. Minu ema on hirmus krevetileivafänn :P
Ma ei tea, keda sa mõtlesid spetsi all, aga mul on ajakiri käepärast ja seal on selle nimeks "Kodune krevetivõileib":) Kui soovid seda konkreetset retsepti, siis: 200-300g käsitsi kooritud krevette 2 muna 1dl majoneesi tilli murulauku soola ja pipart 1 ciabata viil Majoones saiale, peale muna ja krevetid. Maitsesta ja kaunista. head isu emale :)
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-05-08 16:45:46
Ei, ma mõtlen, seal krevetileivale eelnevas tutvustuses oli räägitud midagi mingist väga rangetele reeglitele alluvast krevetileivast, millele ei tohi mingeid suvalisi lisandeid lisada jne. Vist 45 krevetti pidi tingimata olema jne Mind hakkas huvitama, et milline see krevetileibade kuldetalon siis on ja kes selle kehtestas?

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Maris
Postitusi: 305
Abikokk
2009-05-08 21:31:44
Ja minul ei ole ikka veel mainumbrit. Urr olen...
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-05-11 18:57:39
Maris:
Ja minul ei ole ikka veel mainumbrit. Urr olen...
Mina sain eile ämma käest maikuu numbri. Esmamulje siis selline: avaleht mulle täitsa meeldib, Kauksi Ülle on kindlasti väga huvitav persoon ja ma vähemalt usun, et tal on köögis midagi öelda :) Lk 9 olev lugejaretsept hämmastas aga mind. Minu jaoks peaks kokandusajakiri olema kindlasti hooajaline. Miks peaksid toimetajad mainumbrisse panema suvikõrvitsapiruka retsepti jagama, soovitusega, et ka kabatšokid sobivad? Kindlasti on Lea pirukas väga maitsev ja mõnus, aga kindlasti sobiks see septembrinumbrisse oluliselt rohkem.. Maru postitused (rabarbritest lk 14-17, rediselugu lk 34-35) on alati visuaalselt hästi atraktiivsed, nii ka sel korral. Purukoogile pistaatsiaid lisada on kena idee. Ja rediselehtedest pesto mul plaanis olnud juba sellest saati, kui sellest Delicious Days blogist lugesin. BBC Good Foodist võetud rabarbriretseptidest tundus kreemine rabarbriketas igati ahvatlev. Rabarberiga kookosetarretis on mul ammu proovitud, mõnus oli. Tore näha, et karulauk ajakirjaveergudele jõudnud on. Muudest lugudest kavatsen süveneda kindlasti nii Kauksi Ülle kui ka Kilmi & co kokkamisi käsitlevatesse lugudesse. Ning järgmine kord Tartut väisates külastan kindlasti La Dolce Vita restorani..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Maris
Postitusi: 305
Abikokk
2009-05-16 14:28:26
Sain oma ajakirja kätte käesoleva kuu 12-ndal kuupäeval. Imetlusväärne! Lugudest meeldisid enim Uue Maailma Seltsimaja õhtusöökidest ja Kauksi Ülle nägemus. (Ei kujuta küll sellist elu ette, et ma ise iga päev kolm korda päevas sooja sööki vaaritaksin, sest siis ma pliidi ja kraanikausi äärest kaugemale ei saakski.) Retseptidest ei jäänud miskit erilist silma, mida veel teinud ei ole, aga ilmtingimata proovida tahaks.
Pille:
Lk 9 olev lugejaretsept hämmastas aga mind. Minu jaoks peaks kokandusajakiri olema kindlasti hooajaline. Miks peaksid toimetajad mainumbrisse panema suvikõrvitsapiruka retsepti jagama, soovitusega, et ka kabatšokid sobivad? Kindlasti on Lea pirukas väga maitsev ja mõnus, aga kindlasti sobiks see septembrinumbrisse oluliselt rohkem...
Aga nad teevad selliseid asju pidevalt! Minagi olen imestanud, et miks peaks augustikuus mangotorti tegema, kui Eestimaa kodumaistest marjadest-viljadest üle ajab. Just sellisel ajal tahaks praktilisi uusi mõtteid ja ideid.
Mati
Postitusi: 10
Kokaõpilane
2009-09-09 15:22:03
kas keegi juba septembrikuu 2009 numbri ka postkasti on saanud??
Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2009-09-09 15:24:19
Mati:
kas keegi juba septembrikuu 2009 numbri ka postkasti on saanud??
Mul täna oli, aga ajakiri on igavaks läinud. Kahju :(

Zoozi tegemised

Eva
Postitusi: 771
Abikokk
2009-09-09 16:19:00
Mati:
kas keegi juba septembrikuu 2009 numbri ka postkasti on saanud??
Täna tuli.

http://www.perenaine.ee/

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>