Mati

Postitusi: 10

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2010-03-29 13:44:39
Lisan siis OM olnud Koorese suitsuräimesupi retsepti, tegu on lugejaretseptiga. 1,5 spl oliiviõli 1 hakitud šalottsibul (panin tavalise) 100ml kuiva veini 500 ml kanapuljongit 6 suitsuräimefileed 2 viilu tumedat leiba 100ml rõõska koort pipart Koori ja tükelda sibul. Puhasta räimed. Kuumuta sibul õlis keskm. kuumusel klaasjaks, lisa vein ja keeda leent seni, kuni vedelikust pool on alles, vala juurde puljong ja keeda veel poole võrra kokku. Lisa puhastatud räimed ja leib. Püreeta kõik ühtlaseks massiks, lisa kor ja maitsesta pipraga.
2010-03-28 15:09:05
Viimases OM-s oli imehea suitsuräime leiva püreesupp. Sai läbiproovitud ja kuigi, et ma muidu eriline püreesuppide austaja ei ole on selle supi näol tegu küll leiuga. Pilti kahjuks hetkel ei ole, aga kui supp kordamisele läheb, siis saab lisatud. Suitsuräime oli pisut keeruline leida (tegime suppi Kuressaares, lõpuks saime Rimist), aga põhimõtteliselt tundus, et kui räime ei saa võiks proovida kasvõi sprottidega või siis mõne muu suitsukalaga. Peamine idee, aga seisneb kala ja leiva kokku panemises, mis omavahel imehästi sobib.
2009-09-09 15:22:03
kas keegi juba septembrikuu 2009 numbri ka postkasti on saanud??
2009-09-07 16:48:51
no nii, mul siis nädala jooksul 4s struudel, tegin nüüd veiniäädikaga ja toimis ka, maitsest aru ei saanud, aga imehea oli rullida, vanaema armastuskirju või ajalehe lugemisega läbi taigna oleks igal juhul hakkama saanud. rullin lina peal ja siis veeretan selle sealt tasakesi plaadile, mida katab küpsetuspaber, seega ei kujutanud ka transportimine mingit probleemi. Kokkuvõtteks aga kuna olen proovinud nii muna kui ka äädikaga tainast, võiksin öelda, et äädikaga taigen on paremini venitatav, samas munaga on ka täitsa hästi rullitav (venitamine oli keerulisem) jõudu kõigile!
2009-09-04 13:41:00
ma panin ca 1 tl aga 30% äädikat, võimalik et ma kujutasin endale ka ette, et see mind segab. lihtsalt teadmine keemilisest äädikast (kuigi tundus et ka magu tundis seda), retsepti võtsin mäletamistmööda kiilikese katsetuste alt. mõtlesin isegi, et kas võiks äädikana kasutada õuna või veini oma, ju siis võib