Maias Mai

Postitusi: 35

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2015-10-12 12:49:09

Mimosat tahaks küll kahe käega kiita. Teenindus oli meeldiv, hoolitsev ja tähelepanelik, aga mitte üleliia survestav. Toidud - tõesti maitsvad. Proovisime läätsesuppi sealihaga ja salatit metsaseentega. Mõlemad road olid paraja suurusega ning nende kõrvale serveeritud kohapealne sepik tõeline hitt. Istusime teisel korrusel, päike paistis värvilistele sügislehtedele ja kuidagi nii mõnus oli seal teetassi taga pühapäevitada:) Järgmine kord jälle!

2015-10-11 17:15:00

Käisime viiese seltskonnaga ja kokkuvõtvalt pean tõdema, et teistkorda kahjuks enam ei läheks. Teenindus oli üsna eemalolev - alustades menüüde ootamisest, mis ei saabunud enne kui olime neid eraldi palunud kuni kummaliste naljadeni välja. Ainus rõõmuhetk teeninduses oli lauda saabunud šokolaad:)

Ka söögid jäid oodatule kõvasti alla. Näiteks veiseliha carpaccio oli pettumus, eriti võrreldes hiljutise Otepääl Mr.Jakobist saadud kogemusega; ülalpool kiidetud kalasupp ei tekitanud samuti ovatsioone (muuhulgas oli üks kolmest serveeritud sinikarbist kinni!). Mereannirisoto maitses nagu riis, millele lisatud ports räim tomatis konservi. Plussiks oli risoto suurus - sai kõhu ilusti täis. Küpsetatud tursk oli väga maitsev, aga lauda saabudes tekkis tunne, et kokk on roa juurest lisandid unustanud - taldrikus oli tükike kala ja selle all õige suts üht-teist peidus, aga täiesti miniatuurne ports:( Kõhutühjust kompenseeris maja poolt serveeritud leib, aga isegi mitme käiguga tühja kõhuga jääda on ikkagi pisut näotu. Magustoitu enam eelnevale tuginedes võtta ei tihanud. 

Ma ei ole väga pirtsakas sööja, aga me tõesti ei saanud oodatud elamust. 

 

Mereanniristottot (maitses nagu riis + räim tomatis), peedirisottot (mis sööja sõnul natuke liiga magus olevat olnud), 

2014-10-14 02:22:36
Miskipärast olin häälestunud vähestele ootustele, aga sain hoopis rõõmsa üllatuse osaliseks. Taimetoitlasena on minu valikud restoranides enamasti piiratud (mille hea pool on see, et otsustamine on lihtne;)), aga Blissis käisin mitu tiiru ümber laua enne kui taldrikule hakkasin tõstma - kõik tundus maru isuäratav. Eriti tore oli asjaolu, et kõik valituks saanu oli ka väga maitsev. Hinna osas annaks natuke nuriseda, aga arvestades värskust ei jäänud see pikalt hinge kriipima. Hea meel oli ka selle üle, et rahvast rohkelt ringi liikus. See annab lootust, et äkki on buffee ka järgmisel külastuskorral veel avatud:)
2013-06-06 18:45:40
Doora, kas jätkuks ka mulle mõni kaunis lilla kartul?
2013-05-24 13:27:30
tomatid said nädal tagasi kasvuhoonesse istutatud ja eile avastasin esimesed kaks rohelist tomatipoissi:) lisaks kolisid kasvumajja pommud, paprikad, salatilised ja basiilikud. välja külvasin aedube, herneid, porgandeid, erinevaid sorte peete, pastinaaki. lillherned, meelespead ja rukkililled said ka mulda, nüüd ootan suure ärevusega tärkamisi.