Ajakiri OMA MAITSE

Betty
Postitusi: 186
Abikokk
2008-12-06 20:51:44
Mul on nii kiire olnud, et sirvisin ajakirja läbi... see number meeldis, üht-teist peaks proovima teha ka ja taas tõdesin, et Kulpa oskab nii hästi inimesi pildistada... Liisist tehtud pilte mõtlen :)
Sirliiz
Postitusi: 348
Abikokk
2008-12-06 21:10:24
Mulle tõi reedel postiljon mingi täieliku näraka käkerdise postkasti, ajakiri oli porine ja läbi vettinud, absoluutselt võimatu lehtigi keerata :( Lubati küll kohe korralik ajakiri järgi saata, aga tahaks juba lugeda ja sirvida, ajakiri kodus olemas aga lugeda ei saa, täielik nöök.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2008-12-09 12:51:32
Majoraaniga supp oli hea (dets 2008). Läheb kindlasti kordamisele. Aga edaspidi panen natuke rohkem kartulit kui õuna.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Eva
Postitusi: 771
Abikokk
2008-12-09 15:48:39
Sõbranna tegi uuest ajakirjast piparkoogipõhjal kohupiimakooki - tema arvamus oli, et ei kõlba kuhugi. Soovitab põhja kindlasti eelküpsetada, teiseks oli tema pere arvates selles koogis maitseid liiga palju. Minulgi sai uus ajakiri ostetud, ent, kahjuks ühtegi retsepti ei leidnud, mida tahaks järele proovida... :( Õnneks huvitavat lugemist oli küll. Kaanekujundus on minu meelest päris äge, aastalõpuselt pidulik :)

http://www.perenaine.ee/

Sirliiz
Postitusi: 348
Abikokk
2008-12-09 20:10:00
Mind huvitab aga, kust on pärit kaanepildil olev koogialus. Kaubamajas on sama sarja nõusid küll näpuotsaga aga koogialust ei ole :( Otsin pikka aega juba midagi sarnast, aga ei suuda leida.
Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2008-12-09 23:24:48
Netcat:
Ja miks mulle kipub tunduma, juba mitmendat numbrit järjest (tõele au andes jäi sügisel paar väljaaannet ka vahele) et rubriigid "anna sõber üles" ja "kokkame kuulsustega" hakkavad ennast kuidagiviisi ammendama. Kummaski rubriigis esinevad inimesed ei paku enam midagi erilist ja üllatavat toidupoolelt, nendest on saanud tavalised "vaatame, kuidas selles peres elatakse" naistelehe-artiklid.
minu arust on probleem natsa selles, et ühed-samad inimesed kirjutavad neid lugusid. ja siis nad kirjutavadki kuidagi liiga ühes võtmes kogu aeg...
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2008-12-10 15:06:53
Sirliiz:
Mind huvitab aga, kust on pärit kaanepildil olev koogialus. Kaubamajas on sama sarja nõusid küll näpuotsaga aga koogialust ei ole :( Otsin pikka aega juba midagi sarnast, aga ei suuda leida.
Koogialus oli minumeelest küll olemas seal sügisel. Küllap on otsas.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Marit
Postitusi: 310
Abikokk
2008-12-18 15:49:35
Vale teema alla aga kuna eespool küsisti, siis nägin Koduextras ilusat koogialust klaasist (umbes taolise kujuga nagu OM kaanelgi, jalg ja puha), õrna läbikumava värvitooniga, oli roosat, lillat, rohekat, sinakat, minu meelest väga kaunid. Läbimõõt oli 27cm ja hind kui ma ei eksi siis 149.-

Magusad fotod

Marit
Postitusi: 310
Abikokk
2009-01-07 09:43:14
Kas Jaanuari number on juba tellijatel olemas, mul pole, igaks juhuks küsin, kuna tihti jäetakse panemata.

Magusad fotod

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2009-01-07 09:47:48
Marit:
Kas Jaanuari number on juba tellijatel olemas, mul pole, igaks juhuks küsin, kuna tihti jäetakse panemata.
Sain hommikul kätte :)

Zoozi tegemised

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>