GRUUSIA KÖÖK

Kairit
Postitusi: 397
Abikokk
2010-03-16 19:30:14
Profa:
Oleks tore, kui keegi, kes oskab hinkaale teha, jäädvustaks piltidele samm sammult taigna liha ümber kokku keeramise. Siinoleval retseptil on juures pilt kus hinkaalid näevad väga head välja, õiged ka, see taignanupp peab süües võimaldama kinnihoidmist.
Siin on voltimine hästi näha.
Dinnu
Postitusi: 98
Kokaõpilane
2010-03-26 23:02:02
Plaanin nädalavahetusel korrata kana-satsivit, mida sai koolitusel mekitud ja kuna ma selle tegemisel koolitusel ei saanud kätt külge pandud, siis tekkis küsimus, et kust saada jahvatatud saialille?
Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2010-03-27 07:10:40
Dinnu:
Plaanin nädalavahetusel korrata kana-satsivit, mida sai koolitusel mekitud ja kuna ma selle tegemisel koolitusel ei saanud kätt külge pandud, siis tekkis küsimus, et kust saada jahvatatud saialille?
Apteegist saab saialille.

Ilse köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-03-27 07:29:49
Ilsu:
Dinnu:
Plaanin nädalavahetusel korrata kana-satsivit, mida sai koolitusel mekitud ja kuna ma selle tegemisel koolitusel ei saanud kätt külge pandud, siis tekkis küsimus, et kust saada jahvatatud saialille?
Apteegist saab saialille.
Just, nt kollase paki sees Kubja ürditalu omad. Jahvatad ise uhmris.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2010-03-27 09:01:27
Kairit:
Profa:
Oleks tore, kui keegi, kes oskab hinkaale teha, jäädvustaks piltidele samm sammult taigna liha ümber kokku keeramise. Siinoleval retseptil on juures pilt kus hinkaalid näevad väga head välja, õiged ka, see taignanupp peab süües võimaldama kinnihoidmist.
Siin on voltimine hästi näha.
seda oli paha vaadata, kui kergelt see toimus

Da Vahtra Residence

Dinnu
Postitusi: 98
Kokaõpilane
2010-03-27 10:23:55
Pille:
Ilsu:
Dinnu:
Plaanin nädalavahetusel korrata kana-satsivit, mida sai koolitusel mekitud ja kuna ma selle tegemisel koolitusel ei saanud kätt külge pandud, siis tekkis küsimus, et kust saada jahvatatud saialille?
Apteegist saab saialille.
Just, nt kollase paki sees Kubja ürditalu omad. Jahvatad ise uhmris.
oi, selle peale ma poleks ise tulnudki. suured tänud! :)
Aurora
Postitusi: 598
Abikokk
2010-04-01 12:03:55
Kairit:
Profa:
Oleks tore, kui keegi, kes oskab hinkaale teha, jäädvustaks piltidele samm sammult taigna liha ümber kokku keeramise. Siinoleval retseptil on juures pilt kus hinkaalid näevad väga head välja, õiged ka, see taignanupp peab süües võimaldama kinnihoidmist.
Siin on voltimine hästi näha.
Eile õhtustasin meie seltsi ürituste raames toimunud Gruusia õhtul, kus hinkaalisid voltis üks tubli grusiin. Väidetavalt ei tohi ühel õigel hinkaalil olla alla 18 voldi, mida rohkem seda uhkem. Tipus olev nupp peab võimaldama kinnihaaramist ja ära seda ei sööda. Hinkaali õige söömine näidati ka puha ette, see peab toimuma nii, et tekkinud puljong välja ei voolaks. Hinkaalisid valmistas ta 3 erineva täidisega, üks neist suluguniga ja maitsesid nad muidugi imelised.
Aurora
Postitusi: 598
Abikokk
2010-04-01 12:07:22
Ja veel - peale hinkaalisid pakuti desserdiks kuumas liivas valmistatud kohvi ja väike magus amps sinna juurde koosnes mees keedetud pähklitest (nii seletas võõrustaja), mis omakorda ümbritsetud šokolaadiglasuuriga.
Ullike
Postitusi: 335
Abikokk
2010-04-03 11:19:00
Aurora:
Ja veel - peale hinkaalisid pakuti desserdiks kuumas liivas valmistatud kohvi ja väike magus amps sinna juurde koosnes mees keedetud pähklitest (nii seletas võõrustaja), mis omakorda ümbritsetud šokolaadiglasuuriga.
Vat - see nende kuumal liival keedetud (türgi)kohvi ongi peasüüdlane selles, et ma üldse kohvi joon :P Ma nimelt ei olnud varem eriline kohvifänn, aga selle kohvi joomine grusiinide ja aserite juures tegi must kohvisõltlase.

Söömine on ainuke töö, mis toidab

Tiramiiiisu
Postitusi: 69
Kokaõpilane
2010-04-04 19:45:24

Proovisin täna hinkalisid teha nami-nami retsepti järgi, aga kurvastuseks ei tulnud midagi välja :( Tainas oli nii tihke kokku segades, et kutsusin mehe appi sõtkuma. Tema ka ei jõudnud seda üle 20 minuti teha ja konsistents oli sel ikka jube sitke, nii et osa jahu ei õnnestunud üldse taignamassi siduda. Proovisin siis veidi vett lisada, aga siis läks asi veel hoopis hulluks - tainas muutus vedelamaks ja pehmemaks, kleepuvamaks, aga kõik see mass, mis enne kivikõva oli, jäigi kivikõvana pehme taignaosa sisse.

Ühesõnaga, ei tea, mida valesti tegin, aga asja sest tegemisest ei saanud. Kes on proovinud ja hinkalide tainas ilusti õnnestunud, jagage palun soovitusi!

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>