Retsepti lisamiseks peate sisse logima!
Retsepti lisamiseks peate sisse logima!
Retsepti lisamiseks peate sisse logima!
Retsepti lisamiseks peate sisse logima!
Retsepti lisamiseks peate sisse logima!

ERINEVAD SUVIKÕRVITSAD ja KABATŠOKK

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-08-30 10:58:36
Suvikõrvitsalootsikud said otsa kiiremini kui oleks arvanud:)

Ilse köögis

Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2012-08-30 18:45:34
Ilsu need lootsikud näevad niiiii ahvatlevad välja! Kindlasti proovin lähiajal järele.
Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-08-31 11:02:56
Põrnikas [1quote]Ilsu need lootsikud näevad niiiii ahvatlevad välja! Kindlasti proovin lähiajal järele.[/quote] Aitäh, Põrnikas. Anna siis teada kuidas meeldis:)

Ilse köögis

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2012-08-31 21:08:09
Ilsu lootsikud on tõesti ahvatlevad. Kahjuks sain ma naabrinaise käest ühe suure ülekasvanud suvikõrvitsa, mida olen kasutanud riivituna toidu sees. Täna kasutasingi viimase jupi ära. Tegin Evelin Ilvese suvikõrvitsa-šokolaadikooki ja suvikõrvitsa püreesuppi. Suvekõrvitsa püreesupp 500 g riivitud suvikõrvitsat 2 kartulit 1 porgand 1 sibul 2 küüslauguküünt 5 dl köögiviljapuljongit soola-pipart soovi korral rõõsa koort Tükelda köögiviljad. Kuumuta sibulat võis, lisa porgandid ja küüslauk, kuumuta veel. Lisa puljong, kartul ja riivitud suvikõrvits. Keeda kuni kartul on pehme. Püreesta, maitsesta soola-pipraga. soovi korral võid supile lisada veidi rõõska koort.

Liisi Blogi

Üllekas
Postitusi: 210
Abikokk
2012-09-01 11:12:15
Tegin ühel õhtul seda Jamie suvikõrvitsa carbonarat. Söödi ja kiideti :) Pilti ei jõudnud teha, kuid seda carbonarat teen kindlasti veel. Sai katsetatud ka seene-suvikõrvitsakastet. Seentena läksid pannile ainult kukekad. No ei olnud tahtmist praegusel ajal šampinjonidega jamada. Kaste sai päris hea, kuid järgmine kord lisan siiski ka sinki.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-09-01 11:50:29
Pille:
ILSU:
Ma ei hakka parem siia enam üles tähendama, mitmes kord juba see suvikõrvitsa pirukas ahju läheb :D Kõik teised suvikõrvitsast söögid on varju jäänud. Aga see pirukas saab alati enne otsa kui minu isu täis saab ja ma lihtsalt pean uue tegema :P
Mul on see ka täna õhtul jälle plaanis ;)
Tol õhtul ei teinud, küll aga päev hiljem ehk siis kolmapäeva õhtul. Endiselt meeldib väga :P

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2012-09-03 01:15:28
krevettidega lootsikud jäävad veel oma aega ootama, aga vahepeal küpsetasin riccota-suvikõrvitsa piruka (retsept siin). Järgisin enam-vähem retsepti, ehkki tilli asemel kasutasin punast basiilikut - päris ägeda visuaalse efekti andis (lisaks maitsele). Mekkis hästi niisama salati kõrvale, kui ka haputaignast nisuleiva peal (ilma põhjata pirukas ikkagi).
Kirsike
Postitusi: 1359
Abikokk
2012-09-05 01:26:33
Täna tegime tavalisi suvikõrvitsakotlette (suvikõrvits, sibul, porgand, muna ja jahu, küpsetuspulber ka), kus vürtsköömne asemel kasutasin karripulbrit. Väga maitsev oli. Ahjus röstitud köögiviljade hulgas oli ka suvikõrvits, maitseks tüümian, küüslauk, oliivõli ja balsamico.

Lindude toitmine

Cousinella
Postitusi: 91
Kokaõpilane
2012-09-06 01:12:17
Suvikõrvitsat panen pea iga toidu sisse. Iseseisvalt ei ole veel väga kasutada jõudnud, sest sel aastal jäi suvikõrvitsauputus hilisemaks. Muidu sain hakkama pisikese suvikõrvitsapirukaga Tegin ka lapsele suvikõrvitsa-kartulipüreed ja lõhe kõrvale rohelise karriga köögivilju (küüslauk, inver, roheline karripasta, porgandid, aedoakaunad, suvikõrvits).

http://cousinella.blogspot.com/

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2012-09-06 16:46:27
Püüdsin teha lihtsaid kabatšokipätsikesi (riivitud kõrvits, parmesan, muna), aga kuna mul ei ole ühtki töötavat panni (maadlen endiselt matadoriga ja neid pätse tahtis ta endale, suurem osa jäi panni külge), siis tegin osast tainast hoopis teise roa. Kuna see osutus päris mõnusaks siis sellest kirjutangi. Lisasin juba riivitud kabatšokile veel veidi riivitud kabatšokki, veel juustu, veel muna, riivisin juurde kaks kartulit (kuigi ma ei tea, kas neist mingi kasu oli) ja veidi jahu. Natuke miskeid ürte ja soola-pipart. Valasin segu keeksivormi ja küpsetasin ära. Serveerisin iseendale koos maitsva kartuli-porgandi-peedi ühepajatoiduga ja minu meelest sobisid väga hästi. (Sättisin juba pildistamiseks taldrikule, kui selgus, et fotokat ei ole)
<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 >>