ERINEVAD SUVIKÕRVITSAD ja KABATŠOKK

Kokkamas95
Postitusi: 781
Abikokk
2011-10-24 10:26:00
Rullkõrvitsapannkoogid

http://kokkamas95.blogspot.com/

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-08-06 10:44:37
Ühed lemmikud: Suvikõrvitsa pätsikesed. [img]http://farm8.staticflickr.com/7248/7716372440_3bd6cca7f9_n.jpg">

Ilse köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-08-17 18:54:45
Minu tänavused suvikõrvitsa- ja kabatšokihitid: Parmesaniga suvikõrvitsapirukas Täidetud kabatšokid Suvikõrvitsa-hakklihakaste Sidruni-suvikõrvitsakeeks

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-08-17 19:13:43
Polegi kaua aega midagi koos kokanud, aeg on KOKKAME KOOS #46 välja kuulutada :) Augustist septembri alguseni on Nami-Nami kooskokkamise teemaks "KÕIK SUVIKÕRVITSALISTEST". Siia alla käivad rullkõrvitsad, patissonid, kabatšokid jm suvikõrvitsaliste hulka kuuluvad viljad: Foto: HowStuffWorks.com Supid, pirukad, koogid, hoidised, soolased, magusad, kuumad, külmad - kõikvõimalikud road ja ideed on oodatud! Auhinnaraamatuks on sel korral kirjastus Pegasuse üllitatud Toidud ainult taimedest (autoriteks Mikk Mägi ja Loore Emilie Raav): Jagamisele läheb kolm raamatut - neist üks kõige aktiivsemale osalejale (NB! Iga suvikõrvitsaroog läheb arvesse), kaks tükki lähevad kõikide osalejate vahel jagamisele. Tähelepanu, valmis olla, start!! ------------------------------------------------- Kooskokkamise reeglitest ja ideest saate lugeda siit. NB! Väike lisapalve neile nami-namikatele, kes ka blogivad. Kui te selle kooskokkamise raames tehtud roogadest ka oma blogides kirjutate, siis pange palun väike viide siia konkreetsele Nami-nami ühiskokkamise teemale, muidu ma te retsepti arvestusse ei lisa. Aitäh!!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-08-17 19:15:22
Ilsu, sinu tänavune pätsipostitus läheb arvesse! Siin veel paar pilti Nami-Nami aias kasvanud suvikõrvitsalistest:

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-08-17 20:06:05
PILLE:
Polegi kaua aega midagi koos kokanud, aeg on KOKKAME KOOS #46 välja kuulutada :) Augustist septembri alguseni on Nami-Nami kooskokkamise teemaks "KÕIK SUVIKÕRVITSALISTEST". Siia alla käivad rullkõrvitsad, patissonid, kabatšokid jm suvikõrvitsaliste hulka kuuluvad viljad: Foto: HowStuffWorks.com Supid, pirukad, koogid, hoidised, soolased, magusad, kuumad, külmad - kõikvõimalikud road ja ideed on oodatud! Auhinnaraamatuks on sel korral kirjastus Pegasuse üllitatud Toidud ainult taimedest (autoriteks Mikk Mägi ja Loore Emilie Raav): Jagamisele läheb kolm raamatut - neist üks kõige aktiivsemale osalejale (NB! Iga suvikõrvitsaroog läheb arvesse), kaks tükki lähevad kõikide osalejate vahel jagamisele. Tähelepanu, valmis olla, start!! ------------------------------------------------- Kooskokkamise reeglitest ja ideest saate lugeda siit. NB! Väike lisapalve neile nami-namikatele, kes ka blogivad. Kui te selle kooskokkamise raames tehtud roogadest ka oma blogides kirjutate, siis pange palun väike viide siia konkreetsele Nami-nami ühiskokkamise teemale, muidu ma te retsepti arvestusse ei lisa. Aitäh!!
Oi kui lahe :) Täna tegin just jälle suvikõrvitsa pirukat. Retsept on sarnane sellele pirukale aga natuke teistmoodi. Leidsin selle neti avarustest :) 1 suvikõrvits 1 tl soola (jäme) 3 muna 1,5 dl riivitud parmesani 0,5 dl õli 0,5 dl piima 2 küünt küüslauku (hakitud) 2 spl basiilikut (hakitud) 1 väiksem sibul (väikseks hakitud) 2 dl jahu 2 tl küpsetuspulbrit purustatud musta pipart [img]http://farm9.staticflickr.com/8423/7801795790_d9acf1ee70.jpg"> Viilutasin hästi õhukesed suvikõrvitsaviilud ja panin teelusika soolaga sõelale . Segasin kokku munad, juustu, sibula, küüslaugu, õli, piima, pipra, basiiliku ja nõrutatud suvikõrvitsa. Lisasin küpsetuspulbriga segatud jahu ja segasin kõik kenasti kokku. valasin vormi, sätitasin pealmisi suvikõrvitsa rattaid ( no et ilus jääks) ja küpsetasin 180 kraadises ahjus u 25-30 minutit. Ahjaa, kõige peale raputasin veel enne ahju minekut natuke riivitud parmesani. Täitsa hea jäi aga mulle meeldib see pirukas rohkem;) ja no parim hetkel on see parmesaniga suvikõrvitsapirukas

Ilse köögis

Kiilike
Postitusi: 1100
Abikokk
2012-08-17 23:28:17
Tehtud küll paar päeva tagasi aga usun, et sobib :) ehk siis suvikõrvitsapirukas lehttainaga. Täidetud suvikõrvitsat on sel suvel juba korduvalt tehtud kuid kindlasti teen veel.

kiilikese köögikatsetused

Tsheburashka
Postitusi: 187
Abikokk
2012-08-18 01:47:55
Mina olen viimastel nädalatel söönud üksjagu suvikõrvitsaomletti - vahest ainult suvikõrvitsast ja munadest, vahest aedubade või lõhega. Suve algusepoole frittisin suvikõrvitsaõisi. Ning varasematest aegadest meenuvad tšilline suvikõrvitsamoos ja Ilvese suvikõrvitsakeeks. Ja pastakaste. Ja tomatikaste suvikõrvitsaga.
Anu
Postitusi: 373
Abikokk
2012-08-18 20:52:23
Tegin täna neid spagette ning seda kooki. Mõlemad on väga head ja lähevad kindlasti kordamisele. Spagette sõi isegi minu muidu väga pitsakas abikaasa ning laps küsis lisaportsu lausa. :) Sama koogiga. Sinna ma panin aga vähem suhkrut ning rohkem suvikõrvitsat. Kasutasin täisteranisujahu ja tavalist nisujahu pooleks. Soovitan mõlemat proovida! :)
Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2012-08-19 03:27:31
Ma tegin just potitäie sidruni-suvikõrvitsamarmelaadi. Maitses täpselt nii mõnus, nagu varasemast mäletasin.
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>