Hoidistamine vol. 2008

Mustsõstar
Postitusi: 3
Kokaõpilane
2008-09-30 14:06:17
Korjasin suures õhinas imeilusaid punaseid pihlakaid ja samuti vastupandamatuid kibuvitsamarju. Nüüd otsin retsepte, kuidas neid hoidistada. kas kellelgi on head ideed/ettepanekut?
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-09-30 14:17:59
Mustsõstar:
Korjasin suures õhinas imeilusaid punaseid pihlakaid ja samuti vastupandamatuid kibuvitsamarju. Nüüd otsin retsepte, kuidas neid hoidistada. kas kellelgi on head ideed/ettepanekut?
Nami-namis retseptikogus olevad pihlakaretseptid ja pihlakahoidised. Ja foorumiteema pihlakate kohta. Nami-nami retseptikogus olevad kibuvitsamarjatoidud ja kibuvitsamarjahoidised.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Mustsõstar
Postitusi: 3
Kokaõpilane
2008-09-30 14:47:49
Aitäh, Pille! uurin kohe neid viidatud kohti lähemalt. Olen üsna uus nami-nami kasutaja ega tea veel kõiki siinseid salakohti :) Üritan siis tulemused ka pildile püüda ja siis siia üles panna.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-09-30 21:22:53
Mustsõstar:
Aitäh, Pille! uurin kohe neid viidatud kohti lähemalt. Olen üsna uus nami-nami kasutaja ega tea veel kõiki siinseid salakohti :) Üritan siis tulemused ka pildile püüda ja siis siia üles panna.
Ei ole midagi :) Ma peaks tegelikult kirjutama pikema jutu teemal "Kuidas efektiivselt retsepte otsida ja Nami-namis orienteeruda" ;) 1,5 kg kõrvitsat lõpetas eile õhtul ingveri-kõrvitsamarmelaadina. Väga huvitava maitsega meeldiv moos sai:

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Hexy
Postitusi: 531
Abikokk
2008-10-03 18:42:02
mina tegin vahepeal pohlamoosi (verivorsti kõrvale) ja õunamarmelaadi.

Hexy asjatab

Ussicke
Postitusi: 170
Abikokk
2008-10-03 20:00:28
9 purki tomatikompotti :) Quattro Stagioni spets hoidisepurgid on supersuurepärased hoidistamiseks, kõksti võtsid vaakumi sisse ja puha.
Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2008-10-04 00:33:40
mina tegin vahepeal potitäie õunamoosi kardemoniga (tõsiselt mõnus värk) ja potitäie õunamoosi ingveriga.
Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2008-10-04 12:41:26
Põrnikas:
mina tegin vahepeal potitäie õunamoosi kardemoniga (tõsiselt mõnus värk) ja potitäie õunamoosi ingveriga.
Ma paluks nüüd kiiret õunamoosiabi :) Ingveriga leidsin eestpoolt õpetussõnad üles, aga kuidas toimida kardemoniga koguste poolest ja millist kardemoni kasutada?

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2008-10-04 14:58:44
Thredahlia:
Põrnikas:
mina tegin vahepeal potitäie õunamoosi kardemoniga (tõsiselt mõnus värk) ja potitäie õunamoosi ingveriga.
Ma paluks nüüd kiiret õunamoosiabi :) Ingveriga leidsin eestpoolt õpetussõnad üles, aga kuidas toimida kardemoniga koguste poolest ja millist kardemoni kasutada?
mina kasutasin tavalist javatatud kardemoni. lisasin kunagi keetmise lõpu poole ja üsna umbes-maitse järgi. ja märgin igaks juhuks, et lisasin moosile ka ühe sidruni mahla ja koore. (aga eelmisel aastal tegin ilma sidrunita ja oli ka tore).
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-10-04 22:34:12
Minu viimase paari päeva moosid: kõrvitsa-ebaküdooniamoos (see siis juba teine kõrvitsamoos pärast seda ülalmainitud kõrvitsa-ingverimoosi), ebaküdooniadžemm vanilliga, õuna-arooniamoos, pirni-pohlamoos.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 >>