Ussicke

Postitusi: 169

Tiitel: Abikokk

Viimased postitused

2010-04-06 12:11:04
Thredahlia:
No sel juhul peaks kõik valku tarbivad inimesed ja muud loomad kiilakad olema. Liha, seente, juustu, kaunviljade, tomati jne söömise peaks siis üldse maha jätma. Sööme ja sisaldame (igas keharakus) valkude koostises aminohappena ju ka glutamaati... ja mitte vähe :D
Üks asi on naturaalne ja loomulik, teine asi kunstlik ja keemiline... Aga no sellist sõnavõttu ma tegelikult ootasingi.
2010-04-06 09:30:30
Täpselt 1. jaanuaril keetsin kõrvitsast võlts-virsikumoosi :P No mida sa teed, kui ema pakib 2 kilo ilusti puhastatud kõrvitsatükke kotiga kaasa, ei jaksavat nii palju kõrvitsasalatit süüa. Isegi pooliku paki moosisuhkrut suras kaasa, viigu ainult minema :D Retsept: 2 kg kõrvitsatükke 4 sidruni mahl ja viljaliha 1 kg moosisuhkrut Kõrvitsatükid keema, pehmeks, püreeks. Sidrunimahl juurde, korraks keema ja siis tegutseda moosisuhkru pakil oleva õpetuse järgi :) Valmis, purki, kaaned pääle. Mitte ükski sööja ei peili välja, et kõrvitsaga tegemist :P Sobib näiteks pannkookidega, rullbiskviidi vahele või röstsaiale.
2010-04-06 08:57:27
Julia:
See glutamaadi (E621) asi tundub tõsine teema olevat. Oskab keegi selle kohta rohkem infi jagada?
E621 ei ole üldse vajalik nendes maitseainesegudes - milleks soolale-piprale maitsetugevdajat lisada?! Mida seal tugevdada vaja on?! Söömise seisukohast paneb see aine üle maitsestama ja õgima. Paakumisvastasest ainest ma tõesti saan teatavate mööndustega aru... E621 ja E951 on sellised kurjad tegelased, et võtavad juuksed peast maha. Oleneb kogusest, aga mõnele piisab väga vähesest. Need ained tekitavad peanahas krampe, mis murravad juuksekarvad juurelt - info Juusteakadeemiast. Ükski Eestis tööstuslikult toodetud sink-vorst-viiner ei pääse sellest Na-glutamaadist, sest tööstusele mõeldud maitseainesegudes on ta by default sees. Seega sunnitakse sööjaid valima, kas hakkavad taimetoitlasteks ja säilitavad oma juuksed või söövad poelihasid edasi ja läigivad varsti peast nagu sääselennuväljad. Või ostavad toorest (mahe)liha ja teevad sellest ise miskit sooja sööki, aga võileivad kui sellised unustagu ära :( http://maitseelamused.blogspot.com/2009/12/kogu-tode-sinkidest.html - siin rohkem infot selle mõttetu lisaaine kohta.
2009-07-25 08:26:25
Mina sain kunagi väga head maitsevett Ungaris, 2005. aastal, kui meil siin ei olnud mullita maitsevett veel ollagi. Nimi "Jana". Müüdi pooleliitrises, pooleteiseliitrises ja pooleliitrises "lutipudelis" :) Nüüd käin Mustamäel hambaarsti juures ja tee pääle jääb üks Maxima - ennevanasti oli selle poekompleksi nimi "ABC 8" - ja sääl riiulil see minu "Jana" vesi! Ostsin. Maitseb endiselt hüva. Ei ole igasugust keemiat sisse topitud, sidrunimaitsega vett roheliseks värvitud ega midagi. Muid maitseid oli ka, aga ma neid ei ole veel proovida jõudnud.
2009-07-23 09:07:01
Tänud! Sellisel juhul hakkan parem kohe raha koguma :)