Tallinna Keskturg

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-10-15 15:04:01
Pille:
Ma oleksin väga tänulik, kui keegi annaks teada, et talle on Keskturul aivad e. küdooniad silma jäänud. Väga isutab juba :)
Eelmisel aastal oli küdooniaid päris pikalt Solarise toidupoes.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Redfox
Postitusi: 532
Abikokk
2010-10-15 20:26:10
ei noh ega ma ei usugi et eestimaised, mulle jäi ainult hinna jutt silma küdooniaid pole näinud aga arooniad ja kultuurpihlaka marjad olid Jaama turul küll. samas müüvad mutid seal ka igasugu sodi mis tont teab kust korjatud - ise stroomi metsas näen mida nad suvi läbi ja täpselt kui ligidal koerateostele on korjanud. nii et ärge Jaama turult muttide käest mingeid marju ja moose ostke eriti mul on nende näod peas kes rannast ja tänavalt korjavad
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-10-24 17:52:42
Netcat:
Pille:
Ma oleksin väga tänulik, kui keegi annaks teada, et talle on Keskturul aivad e. küdooniad silma jäänud. Väga isutab juba :)
Eelmisel aastal oli küdooniaid päris pikalt Solarise toidupoes.
Nüüd olid juba täitsa olemas :) Lisaks leidsin taas turult oma "seenetädi", kellelt ostsin soolatud kitsemampleid :P Turukorvi rändasid veel hurmaad, küdooniad e. aivad, tükk muskaatkõrvitsat. Lodjapuumarju oli ka, aga nendega ei oska ma veel hetkel miskit pihta hakata, nii et jäid ostmata..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2011-11-29 20:10:41
Keskturul oli täna saada väga ilusaid küpseid avokaadosi 1, 45 kilo. Õhtul meil nüüd menüüs quacamole :)
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 >