Uusim kokaraamat Sinu köögis/raamaturiiulis/öökapi peal

Edith
Postitusi: 218
Abikokk
2010-09-30 09:38:57
"jaapanlannad on noored ja saledad".. nüüd tuleb kohevarsti jaapanitoidu hooaeg peale sellega. kes tahab koos minuga jaapanitoitude kokkamise ürituse teha?

Kuidas teha ... ja miks? Sest ma saan

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2010-10-09 08:55:39
Vernanda:
hädasti oli vaja: "Ready for Dessert: My Best Recipes", David Lebovitz; ja "Ripailles", Stéphane Reynaud. teel amazonist.
Ripailles on niiiiiiii nunnu. võibolla mitte nii palju seniteadmatut, aga kenad pildid ja muu asjassepuutuv jutt: et kuidas eri mõõdus veinipudeleid ja sigareid nt kutsutakse;)

Da Vahtra Residence

Kirsike
Postitusi: 1359
Abikokk
2010-10-11 10:30:50
Ema tõi Kreetalt sealse traditsioonilise köögi kokaraamatu, turistikas, aga täitsa tore lugemine oli. Kuna ta tõi kaasa ka maitseaineid ja gigant-ube, siis nüüd teen endale personaalse Kreeka köögi koolituse, kompensatsiooniks selle eest, et päriskoolitusest ilma jäin. :)

Lindude toitmine

Elis
Postitusi: 665
Abikokk
2010-10-12 19:55:30
Minule tuli täna The Middle Eastern Cookbook, peale esimest sirvimist jäi väga positiivne mulje.
Bunnygirl79
Postitusi: 109
Abikokk
2010-10-13 22:33:28
Davidi raamat on lahe, ma olen juba mõnda retsepti proovinud ja Margariita sorbetti võib minu majapidamises päris tihti juba leida :).
Vernanda:
hädasti oli vaja: "Ready for Dessert: My Best Recipes", David Lebovitz; ja "Ripailles", Stéphane Reynaud. teel amazonist.

http://bunnygirl79.blogspot.com

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2010-10-21 15:39:45
Kullerionu tõi mulle eile Noma uue raamatu :) Tegu tõelistele fanaatikutele mõeldud väljaandega. Lugesin kõik tekstiosa juba läbi ja ka fotod (mida on umbes 60% raamatust) on kolm korda üle vaadatud. Retseptid on keerulised, "French Laundry" on selle kõrval lihtne. Mõnede väga spetsiifiliste taimede ja teatud molekulaargastronoomia elementide pärast, sest vähesed ostaks omale koju pool kilo mingit pulbrit, et teha 2-3 retsepti. Aga siiski on ka teostatavaid retsepte, või vähemalt selliseid kus saab asju asendada. Nelja retsepti vahele on mul juba järjehoidjad pandud, kaks neist ootavad küll suve, et saada värskeid beebiporgandeid, rediseid jms.

Zap*

Elis
Postitusi: 665
Abikokk
2010-10-21 15:40:55
Ostsin täna Kuldse Magustoiduraamatu. Olen väga positiivselt meelestatud, sest leiab kindlasti tublisti rohkem kasutust kui Kuldne Šokolaadiraamat. Palju tehtavaid ja isuäratavaid magustoite. Esimese sirvimisega juba paar asja järjekorda võetud.
Kessu343
Postitusi: 122
Abikokk
2010-10-26 17:09:15
Lehitsesin täna veel suuremale ringile ilmumata Gordon Ramsay "Maailma kööki". Päris paks ja asjalik tundus :)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-10-30 18:12:43
Kessu343:
Lehitsesin täna veel suuremale ringile ilmumata Gordon Ramsay "Maailma kööki". Päris paks ja asjalik tundus :)
Nende reklaam ilmub varsti nami-nami avalehele ning päris mitu raamatut läheb novembris ka loosimisele!!! ;) Minu diivaniserval on hetkel kolm jõuluraamatut - Martha Day tõlkeraamat "Jõulutoidud" (Varrak, 2005, otsas) ning soomekeelsed "Kotilieden joulunaika: Pikkujoulusta loppiaiseen" ja Dammen/Buxrudi "Joulukuun päiviä". Viimased kaks on laenuks. Lisaks saabus Amazonist Fuchsia Dunlopi "Sichuan cookery".

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2010-10-31 08:25:40
Minu uusim kokaraamat on isiklik River Cottage Meat - tegemist on raamatuga mida olen tahtnud peale seda kohe kui Pille oma korra minu käes külas oli, nüüd mõne aja eest tõi üks tuttav Londonist ära. Kusjuures ma pole isiklikule eksemplarile veel ajapuudusel sissegi vaadanud, aga see ei heiduta mind sugugi, sest tean et raamat on ülilahe, just esimene osa.
<< 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 >>