Uusim kokaraamat Sinu köögis/raamaturiiulis/öökapi peal

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2010-10-31 10:23:58
Minu uusimad raamatud on abikaasa toodud kaks raamatut Poola köögi kohta - The best of Polish cakes ja Polish Cooking.

Zoozi tegemised

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2010-11-04 07:56:26
Ei jäänud lootma loosiõnnele ja ostsin eile Gordon Ramsay "Maailma köök" ning veel sai ostetud ka Epp Mihkelsi "Poodi kalale":)

Zoozi tegemised

Juc
Postitusi: 629
Abikokk
2010-11-04 15:46:08
Minule tõi õde Londonist kaasa Jamie Oliveri "30 minute meals". Tundub väga hoogne ja palju häid ideid kiireteks õhtusöökideks!

http://jucjaco.blogspot.com/

Elis
Postitusi: 665
Abikokk
2010-11-09 19:06:31
Täna sain kätte DOUGH Simple Contemporary Bread Richard Bertinet-lt. Väga meeldib.
Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2010-12-03 14:11:11
Minu uusim kokaraamat saab ainult kiidusõnu ! Ladus ,arusaadav, loogiline, ilus,mahukas ja nii edasi, leidsin palju vanu tuttavaid aga ka väga palju uut, iga retsept tundub seda väärt, et läbi teha. (ja ma ei liialda, näiteks eelmine minuni jõudnud kokkaraamat seda tunnet ei tekitanud) Eriliselt meeldivad mulle kaks järjehoidjat. Igaljuhul suur äitähh hea , sisuka ja kasulikuja kasutatava raamatu eest, Pille :) kes aru ei saanud siis minu uusim kokkaraamat on Nami-Nami KOKARAAMAT

Ilse köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-12-09 11:59:12
Mu raamaturiiul on täienenud mitme teose võrra: Kimiko Barber & Hiroki Takemura Sushi: taste and technique Kimiko Barber Yo! sushi: The Japanese Cookbook Hideo Dekura, Brigid Treolar, Ryuichi Yoshii The Complete Book of Sushi Levi Roots Caribbean Food made easy Diana Kennedy The Art of Mexican Cooking

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2011-01-01 19:55:52
Jill Jones-Evans High Tea at The Victoria Room Brent Savage Bentley Peter Gilmore Quay Pete Evans My Party Jared Ingersoll Danks Street Depot Lindy Wildsmith Cured Jan Hedh Swedish Breads and Pastries Aleksandr Muraškin Maitsvad vene road

Zap*

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-01-17 11:47:47
Labane, ma tean, aga kuna jõuluajal OM väljalõigetes orienteerumine käis sel aastal täiesti üle jõu, siis andsin alla ja ostsin lõpuks "Oma Maitse retseptiraamatu" ära. Kuigi suur hulk sealseid retsepte on mul kusagil kausta vahel lahti rebitud lehtedena olemas. Jõudsin sirvida, ei kahetse. Kujundus on mõistlik (kui kaaned välja arvata) ja retseptid tunduvad jagunevat järgnevatesse kategooriatesse: 1) vanad head tuttavad, mida läheb kogu aeg tarvis; 2) ammu meelde jäetud kui asjad, mida tahaks kunagi proovida; 3) uued ja huvitavad. Praktiliselt ühtki sellist retsepti ei sattunud ette, mille kohta oleks mõelnud, et seda küll kunagi ei teeks. Mõned olulised lemmikud on puudu, mis oleks võinud ka mugavuse mõttes sees olla, aga mitte väga paljud. Tasakaal erinevate toiduliikide esindatuse vahel on ka hea. Teise raamatu ostsin ka, aga see ei lähe mitte minu, vaid ema öökapi peale. "Hõbedaste aastate kokaraamat" Tundub väga asjalik olevat.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Jaanikaant
Postitusi: 705
Abikokk
2011-01-17 13:45:10
Elis:
Täna sain kätte DOUGH Simple Contemporary Bread Richard Bertinet-lt. Väga meeldib.
Ma ka kinkisin selle raamatu endale sünnipäevaks eelmisel aastal ja olen väga rahul. Kõik retseptid, mida senini katsetanud olen, on hästi õnnestunud!

Maitse asi

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2011-01-23 21:05:45
Riiulisse tekkis toiduteemaline "Gusto"

Profa köögipool

<< 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 >>