Uusim kokaraamat Sinu köögis/raamaturiiulis/öökapi peal

Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2010-05-14 20:54:07
Elis:
Tziiki:
Elis:
Mina olen ootamas pakikest, mis sisaldab: Cooking Light Annual Recipes 2010: Every Recipe...a Year's Worth of Cooking Light Magazine
kas Sa seda cooking light raamatut oled ka varem tellinud või lehitsenud? On seal ainult soolased toidud või on kõike ja kas retseptidel on juures nt kaloraaz?
Sain nüüd raamatu kätte ja mina kui pildiraamatute austaja olen veidi õnnetu, et pilte eriti pole . On alguses mõned lehed pilte, keskel mõned lehed pilte ja retseptide juures on mõned üksikud must-valged pildi. Aga kui see pisiasi kõrvale jätta, siis retseptid on asjalikud ja on nii soolast kui magusat. Rõhk rohkem siiski soolasel. On ka palju nippe ja nõuandeid. Iga retsepti all on selline info: portsjonid, kalorid, rasvasisaldus, proteiin, süsivesikud, kiudained, raud, soodium ja kaltsium.
Aitäh Sulle Elis!

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-05-25 10:16:40
Minu raamaturiiulis on nüüd tubli blogija Aet Trisbergi uus raamat Maitseelamused tervise heaks Panen siia avalehelt ka raamatututvustuse: Raamatu autor Aet Trisberg jõudis tervisliku toitumiseni oma lapse allergiatega tegeldes, mis panid teda ümber hindama seniseid toitumisega seonduvaid tõekspidamisi. Tervislik toit võitis Aeti südame. Kirest toidu valmistamise vastu ja soovist jagada meeliköitvaid tervislikke retsepte ka teistega, sündis raamat „Maitseelamused tervise heaks”. Raamatust leiab isuäratavate fotodega illustreeritud retsepte igaks aastaajaks. Lisaks retseptidele sisaldab raamat harivat lugemist põhilistest toidus kasutatavatest toorainetest - millised suhkrud on kõige tervislikumad, kuidas teha vahet headel ja halbadel toidurasvadel, miks kasutada toitudes täisteratooteid, milliseid E-aineid tasuks tervisest hoolival inimesel vältida jne. Aet ütleb: „Minu soov on selle raamatuga tõestada, et tervislik toitumine pole üksnes kalorivaeste juurviljade närimine ja kookidest loobumine, vaid midagi hoopis enamat, põnevamat ning mis peamine – maitsemeeli erutav. Olgu see raamat teerajajaks algajale tervislikule toitujale või inspiratsiooniallikaks juba tervislikust toidust ja eluviisist lugupidavale inimesele.”

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2010-05-30 21:50:09
popina book of baking, Isidora Popovic. kellele meeldis Hummingbird, peaks see ka meeldima. ma arvan, et ka müügiedu on selle peale ehitet.

Da Vahtra Residence

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2010-06-03 09:45:06
Türgi köök (autor Gönül Paksoy)

Profa köögipool

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2010-06-03 17:56:54
Profa:
Türgi köök (autor Gönül Paksoy)
Profa, kui läbi loed, anna palun teada, kuidas on! Sarja avaraamat "Vene köök" mulle üldse ei meeldinud, aga poes lehitsesin Türgi oma ja tundus hoopis teine tera olevat.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2010-06-09 10:44:33
Pärast mahlapressi ostmist on meie kodusele kokaraamaturiiulitele saabunud mitu raamatut sellise UK autori nagu Jason Vale sulest. Väga lõbusalt kirjutatud raamatud rohkete mahla- ja smuutiretseptidega. Tema "Keeping it Simple" on eriti hea mu meelest.

Kätrini kokkamispäevik

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-06-09 10:50:59
Tiina:
Profa:
Türgi köök (autor Gönül Paksoy)
Profa, kui läbi loed, anna palun teada, kuidas on! Sarja avaraamat "Vene köök" mulle üldse ei meeldinud, aga poes lehitsesin Türgi oma ja tundus hoopis teine tera olevat.
Ma lappasin poes ja tundus lihtsalt tõlkeraamat olevat. Ma ise eelistaks raamatut, mis arvestaks kasvõi natukene kohalike oludega, sest 1:1 siiski retsepte importida ei saa. Enamasti. Aga ootan ka Profa kommentaare. Ja Thredahlia omi, kui ta seda raamatut lugema satub :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2010-06-26 21:22:33
Viimaseks raamatuks Nami-namist saaduda "Puhta toidu raamat". See meeldib mulle küll, lugesin hoolega. Muidugi ise 100% selle järgi toituma ei saa hakata, aga osasid soovitusi võib kuulata küll. Ja emale ka meeldis, kirjutas endale mõned retseptid maha sealt.
Akaatsia
Postitusi: 235
Abikokk
2010-06-27 11:55:50
Aive Luigela Hoidised - Vürtsikas rabarberikaste -tegin ja tuli superhea
Meringue
Postitusi: 175
Abikokk
2010-06-27 16:34:46
Mina sain äsja sünnipäevaks inglisekeelse (jaapanlasest autorilt) raamatu "I love macarons". Kuna ühelt teiselt seltskonnalt olin tellinud köögikaalu, oli see väga sobiv kingitus. Kahjuks nüüd just Amazonist lugesin arvustustest, et raamatu macaronide retsept pole just kõige edukamaid tulemusi andev :o Küll on seal õnneks aga palju palju inspireerivaid pilte ja huvitavaid maitsevariante. Ja eks viimasel ajal, peale nami-nami ja maailma toidubloginduse avastamist kõik kokaraamatud mul pigem inspiratsiooniks ongi :D

Köögikatsed

<< 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 >>