Uusim kokaraamat Sinu köögis/raamaturiiulis/öökapi peal

Shiltsa
Postitusi: 54
Kokaõpilane
2010-08-30 18:38:09
Sünnipäevaks "Jamie's Italy" ja Anni Arro "Haapsalu kohvikud" ning Sylvia Danielssoni "Vürtsid toidus". Mõlemad meeldivad väga, olen ligi 5 kuud neist erinevaid asju katsetanud ka (sünnipäev siiski märtsis). Viimasel ajal pole ühtki uut kokaraamatut saanud/ostnud. Ma lausa kardan ennast, kui poes raamaturiiuli või veel hullem raamatupoe kokandusosakonda satun. Kes teab, äkki kulutan kogu raha ära. Riiul on igasugu raamatuid täis ka. Kõik pole küll minu omad, aga pole jõudnud süveneda.

toidupeegeldused.com

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2010-09-21 23:46:25
Täna toodi Nigella uus raamat. Sirvida pole veel jõudnud-aega pole,teen seeni sisse:)

Zoozi tegemised

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2010-09-22 11:38:19
Tiina:
Profa:
Türgi köök (autor Gönül Paksoy)
Profa, kui läbi loed, anna palun teada, kuidas on! Sarja avaraamat "Vene köök" mulle üldse ei meeldinud, aga poes lehitsesin Türgi oma ja tundus hoopis teine tera olevat.
Mina lehitsesin poes Türgi köögi raamatut ja üldse ei meeldinud :( nii väga tahtsin, et meeldiks sest Türgis on nii huvitavaid ja ahvatlevaid asju, aga pildid olid üpris koledad ja toidud olid ka nagu ühte lahtrisse (arvestades, et ainult sirvisin, siis see ei pruugi muidugi 100% tõsi olla, mulje jäi selline). Tundub, et ingliskeelsete raamatute hulgas on paremaid Türgi kööki tutvustavaid teoseid. Maloufi "Turquoise" kuskilt antikvariaadist ehk. Alates kevadest on minu koju jõudnud, nii odavmüügist kui ka niisama: Maggie Beer "Maggie's Harvest" Mark Hix "Hix Oyster & Chop House" Priit Kuusk, Mart Kuusk "Köögiorja päevaraamat" Lyndsay Mikanowski, Patrick Mikanowski "Potato" Aga raamatuhooaeg alles algab! Huvitav küll, aga kõige rohkem häid kokaraamatuid ilmub vahemikus oktoober - detsember. Eh :)

Zap*

Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2010-09-25 01:12:36
Minul hiljuti raamaturiiulile juurde tulnud: Rosemary Shrager/ School for cooks - väga meeldiv raamat, eriti veel siis kui vaadata samanimelist kokasaadet, mille põhjal siis raamatki valminud. Otsid telekas valmiva retsepti raamatust ülesse, pead näpuga järge ja paned head nipid kõrvataha :) Lucid food - pole veel jõudnud süveneda....

www.kokkama.ee

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2010-09-29 13:43:50
hädasti oli vaja: "Ready for Dessert: My Best Recipes", David Lebovitz; ja "Ripailles", Stéphane Reynaud. teel amazonist.

Da Vahtra Residence

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2010-09-29 15:22:31
Vernanda:
hädasti oli vaja:
:D Mul oli hädasti vaja Maire Suitsu Suurt leivaraamatut. Mitte et ma ise leiba teeks või kavatseks teha :) Kui aega saan, panen arvamuse ka kirja, aga esialgu on selline ... hmmm.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2010-09-29 15:29:31
Tiina:
Mul oli hädasti vaja Maire Suitsu Suurt leivaraamatut. Mitte et ma ise leiba teeks või kavatseks teha :) Kui aega saan, panen arvamuse ka kirja, aga esialgu on selline ... hmmm.
see "Suur leivaraamat" tekkis ka hiljuti minu majapidamisse.. olen paar korda üritanud sellsse süveneda, aga jookseks nagu peaga vastu seina.. ma ei tea, kas ma ainus, kelle arust see raamat kohe mitte mingit struktuuri ei oma.. tõsi - leiva jääkide kasutamise osani ma veel pole jõudnud, äkki see kuidagi loetavam, aga esimene osa näis koosnevat erinevatest allikatest kokku kopeeritue tekstidest..
Jaanikaant
Postitusi: 705
Abikokk
2010-09-29 17:55:11
Premeerisin ennast sünnipäeva puhul Richard Bertinet' raamatuga "Dough.The simple contemporary breads" Olen oma investeeringuga väga rahul-küpsetised on kõik head tulnud. Eelmine kokaraamat, mille talvel soetasin, oli "Jamie kokakool", mis saab minult ka ainult kiidusõnu. Mind miskipärast inspireerivad rohkem fotodega raamatud. Leivaraamatutest meeldis mulle väga Kaia-Kaire Hundi "Koduleivaraamat".

Maitse asi

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2010-09-29 20:52:31
Abikaasa kingitud Polish Cooking(Izabella Byszewska):)

Zoozi tegemised

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2010-09-30 09:08:46
Aive Luigela "Hoidised". Ilus ja lihtne raamat, hea ülesehitusega.

Profa köögipool

<< 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 >>