Uusim kokaraamat Sinu köögis/raamaturiiulis/öökapi peal

Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2010-05-02 10:01:25
Viimati soetasin endale: Puhta toidu raamatu ning Toiduvalmistamine savipotis.

www.kokkama.ee

Elis
Postitusi: 665
Abikokk
2010-05-03 16:03:46
Mina olen ootamas pakikest, mis sisaldab: Mediterranean Food and Cooking Jacqueline Clark, Joanna Farrow Cooking Light Annual Recipes 2010: Every Recipe...a Year's Worth of Cooking Light Magazine Jamie Does Jamie Oliver
Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2010-05-03 16:56:38
Elis:
Mina olen ootamas pakikest, mis sisaldab: Mediterranean Food and Cooking Jacqueline Clark, Joanna Farrow Cooking Light Annual Recipes 2010: Every Recipe...a Year's Worth of Cooking Light Magazine Jamie Does Jamie Oliver
kas Sa seda cooking light raamatut oled ka varem tellinud või lehitsenud? On seal ainult soolased toidud või on kõike ja kas retseptidel on juures nt kaloraaz?

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Elis
Postitusi: 665
Abikokk
2010-05-03 17:13:55
Ma pole enne tellinud ega sirvinud ja seetõttu võtsingi alustuseks ainult ühe, aga minu arusaamist mööda on iga aasta väljaandes kogu selle aasta retseptid. Ehk siis nii magusat kui soolast. Ja toiteväärtused peaks ka iga retsepti kohta olemas olema. Kui kätte saan, siis oskan täpsemalt rääkida.
Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2010-05-03 18:28:31
Elis:
Ma pole enne tellinud ega sirvinud ja seetõttu võtsingi alustuseks ainult ühe, aga minu arusaamist mööda on iga aasta väljaandes kogu selle aasta retseptid. Ehk siis nii magusat kui soolast. Ja toiteväärtused peaks ka iga retsepti kohta olemas olema. Kui kätte saan, siis oskan täpsemalt rääkida.
aitäh...ja kui kätte saad, siis jaga palun muljeid...tundub endalegi huvitav raamat olevat :)

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Elis
Postitusi: 665
Abikokk
2010-05-03 19:29:17
Tziiki:
aitäh...ja kui kätte saad, siis jaga palun muljeid...tundub endalegi huvitav raamat olevat :)
Saab tehtud :)
Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2010-05-12 00:24:12
Jamie Does on minul nüüd käes. Esmalt ruttasin muidugi Rootsi osa vaatama. kohati selline mõnus tuttavlik osa. Tore on lugeda, kuidas vana head Janssoni kiusatust Jamie selliseks tundmatuks roaks nimetab :) Ilusaid pilte palju, samuti on iga osa juurde ära seletatud selle maa traditsioonid ja Jamie omapoolne nägemus. Hetkel just lehitsen seda raamatut - tekib kohe reisimise isu peale :)

www.kokkama.ee

Triinpvr
Postitusi: 195
Abikokk
2010-05-13 16:41:40
Mastering the Art of French Cooking, by Julia Child Ja kust ma selle sain? Tartu Kaubamaja Apollost, riiulis oli üks veel ;)

laualamp.wordpress.com

Noor_Perenaine
Postitusi: 241
Abikokk
2010-05-14 11:33:48
Aive Luigela "Hoidised". Ema tellis raamatuklubist kaks tükki, ühe kinkis mulle :) Sirvisin juba natuke, mulle meeldib. Ma algaja hoidistaja ka ja tal on hästi kirjutatud mida kuidas teha ja milleks see vajalik on.
Elis
Postitusi: 665
Abikokk
2010-05-14 19:25:23
Tziiki:
Elis:
Mina olen ootamas pakikest, mis sisaldab: Cooking Light Annual Recipes 2010: Every Recipe...a Year's Worth of Cooking Light Magazine
kas Sa seda cooking light raamatut oled ka varem tellinud või lehitsenud? On seal ainult soolased toidud või on kõike ja kas retseptidel on juures nt kaloraaz?
Sain nüüd raamatu kätte ja mina kui pildiraamatute austaja olen veidi õnnetu, et pilte eriti pole . On alguses mõned lehed pilte, keskel mõned lehed pilte ja retseptide juures on mõned üksikud must-valged pildi. Aga kui see pisiasi kõrvale jätta, siis retseptid on asjalikud ja on nii soolast kui magusat. Rõhk rohkem siiski soolasel. On ka palju nippe ja nõuandeid. Iga retsepti all on selline info: portsjonid, kalorid, rasvasisaldus, proteiin, süsivesikud, kiudained, raud, soodium ja kaltsium. Tahaks ka Jamie Does-i kiita. Nii huvitav raamat. On juttu, fantastilisi fotosid ja muidugi ka retsepte. Ma esimese sirvimisega vaatasingi vaimustusega ilusaid fotosid erinevatest maadest, siis lugesin Jamie kommentaare nende maade kohta ja lõpuks jõudsin veidi ka retseptidesse süveneda.
<< 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 >>