Uusim kokaraamat Sinu köögis/raamaturiiulis/öökapi peal

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2011-05-07 16:28:10
Sain täna Lori Horton'i "Mexicali Rose: authentic Mexican cooking"

Zoozi tegemised

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2011-05-23 16:23:04
Viimati soetasin endale sooduspakkumisena Suure kokaraamatu. Esimesel lappamisel tundus igati asjalik ja kindlasti praktikas kasutatav, lisaks kenad fotod ja ahvatlevad retseptid.

Liisi Blogi

ErleS
Postitusi: 339
Abikokk
2011-05-24 22:36:35
Ma uuriks siia vahele, et kui palju te kokaraamatuid praktikas kasutate? Või on need lihtsalt huvitav, hariv ja inspireeriv lugemis- ja sirvimismaterjal? Mul on terve riiuli jagu kokaraamatuid ja kohe-kohe plaanin tellida veel mõned, vahel ostan ka välismaiseid ajakirju. Mõnikord kuulen aga tuttavatelt kommentaare, et miks ma raha raiskan, kui mõnest raamatust vaid üksikuid roogi katsetan ja internet on ahvatlevaid retsepte täis :) Ühest küljest ongi neil õigus, aga kokaraamatud nii väga meeldivad mulle, nii et alati ei tunnegi vajadust kõiki ahvatlevaid retsepte tingimata katsetada, raamatuid on niigi mõnus diivanil või õhtul voodis sirvida...
Aire1
Postitusi: 837
Abikokk
2011-05-25 08:34:15
ErleS:
Ma uuriks siia vahele, et kui palju te kokaraamatuid praktikas kasutate? Või on need lihtsalt huvitav, hariv ja inspireeriv lugemis- ja sirvimismaterjal?
Iga uut raamatut loen õhtuti unejutuks, huvitavamad retsepid märgin ära ja siis rändab raamat riiulisse. Umbes, kord nädalas kasutan erinevaid kokaraamatuid, vahest ei lähe riiuli juurde mitu nädalat ja siis jälle üle päeviti.
Vandiste
Postitusi: 769
Abikokk
2011-05-25 12:49:50
ErleS:
Ma uuriks siia vahele, et kui palju te kokaraamatuid praktikas kasutate? Või on need lihtsalt huvitav, hariv ja inspireeriv lugemis- ja sirvimismaterjal?
Mulle meeldivad raamatud, igasugused. Mõnus on sirvida, iga kord midagi uut avastada. Arvutist väljaprinditud leht pole see õige (kui sellega rahulduksin, oleks võinud ju Pille raamatu ostmata jätta :)).
Minukiisu
Postitusi: 137
Abikokk
2011-05-25 14:04:46
Aire1:
ErleS:
Ma uuriks siia vahele, et kui palju te kokaraamatuid praktikas kasutate? Või on need lihtsalt huvitav, hariv ja inspireeriv lugemis- ja sirvimismaterjal?
Iga uut raamatut loen õhtuti unejutuks, huvitavamad retsepid märgin ära ja siis rändab raamat riiulisse. Umbes, kord nädalas kasutan erinevaid kokaraamatuid, vahest ei lähe riiuli juurde mitu nädalat ja siis jälle üle päeviti.
nii minagi. Hetkel siiski uusi juurde osta ei plaani ,sest midagi uut pole silmapiiril.
Dee
Postitusi: 360
Abikokk
2011-05-25 16:03:29
ErleS:
Ma uuriks siia vahele, et kui palju te kokaraamatuid praktikas kasutate? Või on need lihtsalt huvitav, hariv ja inspireeriv lugemis- ja sirvimismaterjal? Mul on terve riiuli jagu kokaraamatuid ja kohe-kohe plaanin tellida veel mõned, vahel ostan ka välismaiseid ajakirju. Mõnikord kuulen aga tuttavatelt kommentaare, et miks ma raha raiskan, kui mõnest raamatust vaid üksikuid roogi katsetan ja internet on ahvatlevaid retsepte täis :) Ühest küljest ongi neil õigus, aga kokaraamatud nii väga meeldivad mulle, nii et alati ei tunnegi vajadust kõiki ahvatlevaid retsepte tingimata katsetada, raamatuid on niigi mõnus diivanil või õhtul voodis sirvida...
Ehee, eks su tuttavad kohe kindlasti raiskavad jällegi raha mõne sellise asja ostuks, mille kohta sina ise õlgu kehitaksid ja küsiksid mõttes, et jummala eest, milleks seda ostu neile vaja küll oli! ;) Igaühel omad hobid. :) Minu jaoks on head kokaraamatud samuti unejutu aseaine, loen neid mõnuga ja mõnest raamatust vahel katsetan retsepte. Mul on teatud autorid, kelle retsepte katsetan ja siis on autorid, kelle retseptid jäävad tegemata, aga loen kaanest kaaneni huviga läbi... Toidujutud rahustavad mind ja ma ei tunne mingit süümepiina, et need ostnud olen. :) Jah, vahel tõesti võtan läppari voodisse ja loen uuemaid tasuta .pdf formaadis, aga see pole ikka see ja hiljem ikka tellin. :)
Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2011-05-25 16:09:58
ErleS:
Ma uuriks siia vahele, et kui palju te kokaraamatuid praktikas kasutate? Või on need lihtsalt huvitav, hariv ja inspireeriv lugemis- ja sirvimismaterjal?
minul kokaraamatu just pigem lugemiseks-sirvimiseks, üldisemaks inspiratsiooni otsimiseks. Avastus, kui huvitav lugemismaterjal võib olla kokaraamat, oli üks ahhaa elamusi, mis mu varasemad üsnagi jahedad suhted söögi tegemisega ümber muutis. Olen vist lihtsalt selline lootusetu lugemis- ja raamatuinimene.. Kokkan tavaliselt internetist prinditud retseptide järgi :)
Tulikiisu
Postitusi: 9
Kokaõpilane
2011-07-07 14:58:38
mul polegi kokaraamatuid :) aga niii tahaks just paar päeva tagasi ilmunud whitney Milleri, Modern Hospitality: Simple Recipes with Southern Charm Mulle hakkas ta niii meeldima seal masterchefi saates :) Huvitav kuna see raamat Eesti poelettidele jõuab.
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2011-07-19 11:32:44
Kaks uut raamatut: Jacob Kenedy "Bocca Cookbook" Anna Hansen "The Modern Pantry"

Zap*

<< 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 >>