Uusim kokaraamat Sinu köögis/raamaturiiulis/öökapi peal

ErleS
Postitusi: 339
Abikokk
2012-01-23 20:21:05
Plika3:
Mõtlesime see aasta kinkida töö juures (IT-firma) "Aasta tegijatele" ehk aasta jooksul silmapaistnud kolleegidele kokaraamatu. Enamus töötajad mehed ja nende kokakunsti oskustest pole õrna aimugi :) Kuid see on kindel, igale mehele meeldib liha ;) Millist raamatut soovitate?
Ma soovitaks Jamie Oliveri. Tänu telesaatele teavad teda ka need, kes ei ole andunud kokkajad. Seltskonnas kuuleb ikka, kuidas mõni mees mainib, et Jamie Oliver soovitas seda või et Jamie teeb ka nii... Seega ilmselt kindla peale minek ning ei ole liiga "roosa" ja magus ka. Täitsa meestele sobivad raamatud tal.
Plika3
Postitusi: 8
Kokaõpilane
2012-01-24 13:26:13
Oleks hea meelega ostnud Jamie "Kokakooli", aga see on igalt poolt välja müüdud. Kaubaks läksid 2 tk Nigella Köök ja 3tk Jamie 30 minuti road :)
Mari-Liis
Postitusi: 593
Abikokk
2012-04-20 17:07:13
No ei saa jätta siin jagamata oma suurt rõõmu: minu riiulis on nüüd "Heston Blumenthal at home."

Siit nurgast ja sealt nurgast

Annuzhka
Postitusi: 100
Kokaõpilane
2012-04-20 23:35:57
Minu raamaturiiul on tilluke veel, aga käin aegajalt raamatupoodidest ja leian aegajalt imeodavalt toredaid raamatid. Salakokk volks vaageni vaaritused Vene köök Metsa maitsed

It´s all about seasoning!

Leoola
Postitusi: 634
Abikokk
2012-06-21 00:16:47
Sain sünnipäevaks söögimosaiik ja Kreekast toodi Die besten Traditionellen Rezepte Griechische Küche
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2012-07-05 22:36:10
Apollos on suvine ale, palju kobedaid kokaraamatuid heade hindadega. Ise ostsin Türgi köögi 4,10€ eest.

Zap*

Triin28
Postitusi: 855
Abikokk
2012-07-05 22:37:32
Üleeile jalutasin "korraks" Apollo raamatupoest läbi, lihtsalt vaatama. No ja loomulikult lahkusin poest kolme raamatuga. Heade hindade pärast ostsin omale "Kodused kastmed", "Hea enesetunde road" ning "Sibulad ja laugud". Mulle kui algajale kokale meeldivad raamatud sarjast "100 rooga". Pildid on ilusad, retseptid lihtsad ja jõukohased ning igapäevaselt kasutatavad :)
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2012-07-17 22:21:37
Täna saabusid kaks uut kokaraamatut, Heléne Johansson, "Sötebröd från Brunkebergs bageri" Henrik Norström, "Mitt nära kök"

Zap*

Mann
Postitusi: 1446
Abikokk
2012-08-11 12:11:10
Kokaraamatuid on vahepeal päris palju riiulisse tekkinud, aga kaks on kohe eriti meelepärased: Moro East Sam & Sam Clark, ja Claudia Rodeni'i The Food of Spain. Nigel Slateri Eating for England ja Molly Birnbaumi Season to Taste olid tegelikult toredad jutukad.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-10-06 12:15:21
Mann:
Kokaraamatuid on vahepeal päris palju riiulisse tekkinud, aga kaks on kohe eriti meelepärased: Moro East Sam & Sam Clark, ja Claudia Rodeni'i The Food of Spain. Nigel Slateri Eating for England ja Molly Birnbaumi Season to Taste olid tegelikult toredad jutukad.
Mannike, Rodeni raamat on mul olemas, aga seda Clark&Clark raamatut ning Slateri jutukat tahaks kindlasti millalgi laenata.. Mina sain eile kätte kolm raamatut: * Cara de Silva "In Memory's Kitchen: A Legacy from the Women of Terezin" (pigem oma akadeemilise uurimistöö jaoks, mitte retseptide jaoks :)) * Ottolenghi "Jerusalem" * Tamar Adler "An Everlasting Meal: Cooking with Economy and Grace" Ja Zapxpxpau raamatuid tahaks ka lugeda, kohe kahju, et Sa nii kaugel elad :(

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 >>