Uusim kokaraamat Sinu köögis/raamaturiiulis/öökapi peal

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2012-01-02 19:51:25
Sain endale kaua igatsetud Chad Robertsoni "Tartine'i" ja Pertinet'i "Dough" Mõlemad ka läbi loetud, rahule jäänud ja nüüd ootan vaid vähe vabamat aega, et saia küpsetama hakata. Ilusad raamatud on. Veel ostsin River Cottage MEAT raamatu, mis on põhjalik. Alles läbitöötamisel. Pettumuseks osutus Hummingbirdy Cake Days, see retseptide jaotus ja üürtaud suhkrukogused pole mokka mööda. Aga Tartine on imeline!

Kätrini kokkamispäevik

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2012-01-02 20:14:16
Nigella Lawson KÖÖK. Läbi sirvitud - palju ilusaid pilte ja ahvatlevaid retsepte. Lisaks meeldib, et paljude retseptide lõpus on viide kuidas külmutada antud rooga või mida teha jääkidega.

Liisi Blogi

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2012-01-04 19:20:39
Mulle saabus kaks Jamie Itaaliat pluss veel mõned pisikesed raamatud. Kui keegi soovib esimestetest ühte vahetada nt. Jamie Ameerikas vastu, oleksin rõõmus. Või mõne Nigella vastu.
Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2012-01-04 21:50:37
Eesootava Mehhiko reisi ettevalmistuse raames saabus mulle Thomasina Miersi "Mexican Food Made Simple" :)
Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2012-01-04 21:55:17
Liisi:
Nigella Lawson KÖÖK. http://www.toidutare.ee/img/cache/3c/img-uudis-88fa978b596dd82___300x300.jpg Läbi sirvitud - palju ilusaid pilte ja ahvatlevaid retsepte. Lisaks meeldib, et paljude retseptide lõpus on viide kuidas külmutada antud rooga või mida teha jääkidega.
Mul on ka Nigella Kitchen (inglise keeles), aga millegipärast need retseptid üldse ei kõneta mind. Paari asja olen vist proovinud ainult ehk ilus raamat, aga seisab mul niisama. Nigella Express on samas jälle pidevalt kasutuses.
Täpik
Postitusi: 243
Abikokk
2012-01-05 12:11:00
Karnivoor:
Liisi:
Nigella Lawson KÖÖK. http://www.toidutare.ee/img/cache/3c/img-uudis-88fa978b596dd82___300x300.jpg Läbi sirvitud - palju ilusaid pilte ja ahvatlevaid retsepte. Lisaks meeldib, et paljude retseptide lõpus on viide kuidas külmutada antud rooga või mida teha jääkidega.
Mul on ka Nigella Kitchen (inglise keeles), aga millegipärast need retseptid üldse ei kõneta mind. Paari asja olen vist proovinud ainult ehk ilus raamat, aga seisab mul niisama. Nigella Express on samas jälle pidevalt kasutuses.
Sama siin. Olen mõned üksikud asjad sealt teinud, kuigi raamat on juba möödunud jõulust ja eelnevad Nigella teosed on ka ikka kasutuses olnud. Kui juurdlema hakata, siis ilmselt ka Express kõige rohkem (kõik inglise keeles). Täitsa kummaline, miks nii, kuigi on nii ilus raamat!
Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2012-01-17 20:54:37
Eilsest on minu raamaturiiulil 2 uut kokaraamatut: Book of Baking (Isidora Popović) ja World Kitchen: Italy. Väga-väga rahul mõlemaga:)

www.kokkama.ee

Plika3
Postitusi: 8
Kokaõpilane
2012-01-23 15:21:41
Mõtlesime see aasta kinkida töö juures (IT-firma) "Aasta tegijatele" ehk aasta jooksul silmapaistnud kolleegidele kokaraamatu. Enamus töötajad mehed ja nende kokakunsti oskustest pole õrna aimugi :) Kuid see on kindel, igale mehele meeldib liha ;) Millist raamatut soovitate?
Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2012-01-23 17:19:39
Sain lõpuks kätte Amazonist tellitud Anjum Anand'i "Indian Food Made Easy". Mõtlesin, et selline tore ja mitte liiga tõsine basic raamat oleks tore. Olen aga vist india toitudega nii palju vahepeal edasi läinud, et midagi uut sealt küll minu jaoks ei olnud. Liiga titekas ühesõnaga :) Kui keegi soovib endale omandada siis üks tuttuus on saadaval.
Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2012-01-23 19:57:01
Plika3:
Mõtlesime see aasta kinkida töö juures (IT-firma) "Aasta tegijatele" ehk aasta jooksul silmapaistnud kolleegidele kokaraamatu. Enamus töötajad mehed ja nende kokakunsti oskustest pole õrna aimugi :) Kuid see on kindel, igale mehele meeldib liha ;) Millist raamatut soovitate?
Hiljuti on ilmunud Onu Bella nipiraamat ja Jüri Pino "Teise õhtu toidud", kui ma nüüd nimega ei eksi. Sinijärv ja Volks Vaagen on ka meestele sobivaid kokaraamatuid kirjutanud.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

<< 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 >>