Edith

Postitusi: 212

Tiitel: Abikokk

Viimased postitused

2013-12-06 11:43:07
tegin eile õhtusöögiks seoses maapähklivõi postituse kirjutamisega valmis karri mis tuli lihtsalt ülihea välja. Retsept on täiesti oma peas tehtud ja oma köögis teostatud nii, et tegemist nö originaalretseptiga (või vähemalt niivõrd kuivõrd valmis karri pulbrit kasutades saab originaalretsept olla).
2013-11-14 17:28:25
kusjuures ei ole. mul praeguses elamises ei ole nõudepesu masinat ja nimelt leotamine käsitsipesu on see millega ei saanud puhtaks. ilmselt on Netcat siis vähem hajameelne ja ei kõrveta asju nii põhjalikult põhja :)
Netcat:
Hm. See on vist peamiselt nõudepesumasina kasutajate mure, sest mul pole kunagi olnud ühtki klaasvormi, mis poleks käsitsi pestes peale väikest leotamist ja teflonpannidele mõeldud nuustiku või nõudepesuharja kasutamist puhtaks läinud. Ma just sellepärast klaasvorme armastangi, et need lähevad _alati_ puhtaks ja palju kergemini, kui ükskõik mis muust materjalist vormid...
2013-11-14 11:37:51
Ma olen nii uhke, et ma kohe pean jagama seda infot. Leidsin viisi kuidas kuumakindlast klaasist ahjuvormid saada särvapuhtaks nii nagu nad oleks tuliuued. Sain just eile õhtul enda omad korda ja nad on nii ilusad :). Kirjutasin sellest ka väikese blogiposti Loodan, et on ka teistele abiks ja rõõmuks. Kui keegi proovib andke mulle ka teada kuidas läks. ahjaa, et see ei kõlaks nagu üks neist tüütutest reklaamidest kus pikalt räägitakse aga mitte midagi ei öelda siis lisan, et kasutasin puhastamiseks seebikivi.
2013-06-27 14:13:54
ja teine osa sellest kuidas puhastatud malmpanni õlikihiga katta
2013-06-11 12:14:15
Kui kellelegi pakub huvi siis kirjutasin väikese loo sellest kuidas ma valmistasin ausatest Klooga kibuvitsadest roosivett: kuidas teha roosivett