Vastlapäev - 17. veebruaril 2015

Edith
Postitusi: 218
Abikokk
2010-02-14 19:32:13
küsimus, kas teete kuklid eelmisel päeval valmis ja siis vahukoor teisipäeval kui töölt tulete? vastlad tore püha küll aga kui just kodune ei ole siis selleks et teisipäeva õhtul pittu minna ei jõua küll samal päeval pärmitaignaga mässata :S või kasutate mingit öökulli pärmitaigna süsteemi? paluks abi.. nuuks

Kuidas teha ... ja miks? Sest ma saan

Hexy
Postitusi: 531
Abikokk
2010-02-14 20:01:13
Mari-Liis:
Mulle toodi Pihlaka kondiitri vastlakukleid. Kukkel oli tuim ja "vahukoore" koukisin vahelt välja. Pettumus.
Mina sõin ka ühe pihlaka kukli ja täielik pettumus, kukkel oli tavalise saia maitsega ja nätse. Peale nami nami vastlakuklite proovimist ei olegi tahtmist enam poe omi osta, raudselt halvemad.

Hexy asjatab

Sasha
Postitusi: 207
Abikokk
2010-02-14 23:23:02
Edith:
küsimus, kas teete kuklid eelmisel päeval valmis ja siis vahukoor teisipäeval kui töölt tulete? vastlad tore püha küll aga kui just kodune ei ole siis selleks et teisipäeva õhtul pittu minna ei jõua küll samal päeval pärmitaignaga mässata :S või kasutate mingit öökulli pärmitaigna süsteemi? paluks abi.. nuuks
Mina tegin kukleid täna. Varajane vastlapäev meil, viisaastaku plaan nelja aastaga. Pärast tööpäeva tõesti ei jõua ja neid poekukleid ei viitsi jahtida. Pooled on võltsvahukoorega ja otsi siis, kust õiged saad.
Edith
Postitusi: 218
Abikokk
2010-02-15 03:21:19
kas nad ära ei kuiva vastlaks? või paned rasvainet rohkem või on mõni muu nipp?

Kuidas teha ... ja miks? Sest ma saan

Sissela
Postitusi: 54
Kokaõpilane
2010-02-15 12:54:22
Ma küsiks siin, et kust suuremast poest head suitsuliha hernesupi jaoks saaks? Millegipärast jäänud mulje, et suitsukondid/liha pigem turu ampluaasse kuulub. Aga kas nt Rimist, Tallinna Kaubamajast leiab ka?
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-02-15 12:56:49
Sissela:
Ma küsiks siin, et kust suuremast poest head suitsuliha hernesupi jaoks saaks? Millegipärast jäänud mulje, et suitsukondid/liha pigem turu ampluaasse kuulub. Aga kas nt Rimist, Tallinna Kaubamajast leiab ka?
Mina olen ostnud väga head suitsuliha Viimsi Lihakarnist, aga see jääb ilmselt trajektoorist kõrvale. Tüdrukute pood või see uus lihapood Järve Selveri lähistel või too Linnamäe lihatööstuse pood Peterburi mnt ehk?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Triinpvr
Postitusi: 195
Abikokk
2010-02-15 14:27:59
Tartus on raekoja kõrval Saiapood. Pood ise on suhteliselt väsinud väljanägemisega, aga kukleid on neil nii moosiga (8.-) kui moosita (7.-). Ning täna ostetud võib küll kuulutada värsketeks ja maitsvateks :) Aga Werneris kuklid juba otsas :O

laualamp.wordpress.com

Sissela
Postitusi: 54
Kokaõpilane
2010-02-15 15:31:56
Pille:
Sissela:
Ma küsiks siin, et kust suuremast poest head suitsuliha hernesupi jaoks saaks? Millegipärast jäänud mulje, et suitsukondid/liha pigem turu ampluaasse kuulub. Aga kas nt Rimist, Tallinna Kaubamajast leiab ka?
Mina olen ostnud väga head suitsuliha Viimsi Lihakarnist, aga see jääb ilmselt trajektoorist kõrvale. Tüdrukute pood või see uus lihapood Järve Selveri lähistel või too Linnamäe lihatööstuse pood Peterburi mnt ehk?
Ma olen kahjuks autotu kesklinnainimene :D Aga eks ma homme vaatan, ehk Kaubamajas või Solarises on. Isegi väikses Kalamaja Rimis oli eile seajalgu, ehk on vastlapäeva puhul suitsuliha populaarsem ja saadavam :)
Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2010-02-15 18:04:08
Minu meelest on suitsukooti, suitsupõske ja suitsuribi enamuses suuremates toidupoodide kettides müüa. Tavaliselt vaakumpakendis. Sissela nimetatud kahte kohta ma taas ei satu. Pille, kus asuvad Tüdrukute pood ja Järve Selveri lähedal uus lihapood? Sinnakanti on mul tihtilugu linnas käies asja. Ette tänades.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-02-15 18:10:29
Seenekas:
Pille, kus asuvad Tüdrukute pood ja Järve Selveri lähedal uus lihapood? Sinnakanti on mul tihtilugu linnas käies asja. Ette tänades.
OÜ Tüdrukud uus lihapood avati detsembris Järve Selveri juures nn Kaamose maja 1. korrusel. Me oleme sealt paar korda mööda sõitnud, kui Nõmmele vanemate juurde läheme, aga sisse pole läinud. Aglio e Olio blogis kiideti seda poodi just täna. Videviku tänaval asuvast Tüdrukute poest on siin lausa eraldi teema.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>