Sasha

Postitusi: 207

Tiitel: Abikokk

RETSEPTID

Viimased postitused

2016-03-28 21:51:59

Pille küsis FB-s ja kannan ette, et panin täna tomatiseemned mulda. Kuna kasvuhoonet pole, siis terrassil kasvatamiseks sort Varto. Eelmisel aastal mulle meeldis, vaatamata kehvale suvele kandis kenasti ja tomatid pole päris tillud, veidi suuremad ikka. Prooviks ostsin veel samuti eesti sorti Mato (kah madal, aga peaks kasvama tavasuuruses tomatid, eks näis, kas potis kasvavad) ja vist vene päritolu sorti Betalux - samuti madal, aga täissuuruses tomatid, need panen vist aeda kasti. Vene foorumites kiidetakse neid.

2015-05-11 15:28:51
Rakvere uus eelküpsetatud grillribi oli väga hea. Tõesti pehme ja mõnus, meie pere jaoks ka sobivalt maitsestatud.
2015-05-11 15:25:55
Pille, ma olen ka kasutanud juba korduvalt - varem kasutasin HK oma, aga seda pole igal pool müügil. Siis läksingi Rakvere omale üle. Kõik eelnevad korrad on olnud väga OK, nüüd siis selline kvaliteediaps. Paraku on halb kogemus õpetlik ja järgmist pakki põrnitsen nüüd juba umbusuga. Aga OK, et kõik aus oleks, lähen teise teemasse ja kiidan eelküpsetatud ribi, mis oli väga hea. Offtopic: Fre, Selveris on iga kord olnud, kui olen osta tahtnud. Tallinnas siis.
2015-05-06 01:21:44
Päh, Rakvere toorsuitsupeekonil oli täna kuldilõhn juures. Tuleb ikka soomlaste oma osta.
2015-02-17 00:02:42
Ehh, ma tegin nädalavahetusel viissada pelmeeni. Nüüd pärast tööpäeva vaid vesi keema ja ongi lõuna valmis, mõnus! Aga täna proovin panna pärmitaina külmkappi kerkima, et homme pärast tööd vastlakukleid küpsetada. Näis, kas õnnestub.