Sissela

Postitusi: 54

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2012-12-28 22:19:17
Tallinnas juba jupp aega selline söögikoht/lokaal avatud, toitu on nad pakkunud üle kuu aja vast. Menüü kokkupanemisel osalesid minu teada Põhjaka mõisa tegelased:) Menüü kuigi pikk pole, näha on (küll veidi kehvasti) siin: https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/558788_460394454007084_864649959_n.jpg. Söömas olen käinud seal ühe korra koos kaaslasega, maitsesime pastinaagisuppi ja lambahakklihapada, mõlemad olid väga head, kuigi portsud olid pigem väikest-keskmist sorti, aga kõrvale sai väga head leiba:) Lisaks on täitsa mõnus valik häid kooke. Miinuseks vast see, et seal on tihti juba kolmapäeva õhtust saati kärarikkad üritused (mistõttu on koht ka väga täis), aga muidu veel üks vahva (noortepärane) meeldiva toiduga istumiskoht Tallinnas juures, minu meelest:)
2011-10-24 01:11:45
Kas keegi, kes on söönud F-Hoones küüslaugu-ingverikana ja läätsepada, oskaks pakkuda, kuidas seda läätsepada teha?
2011-07-21 08:10:39
Koogid on seal tõesti head. Aga salatid ongi kõik roheline lehtsalat + lisand - kas siis pardifilee, kitsejuust või muu. Mitte, et see halb oleks otseselt, aga 8 euro eest veidi nukker :( Võib-olla pole ma pisavalt Sex&City tšikk ka muidugi :P
2011-06-27 02:55:42
Kas keegi oskab soovitada mingeid mõnusaid rahakotisõbralikke kohti Cphis? Minek natukeseks ajaks õppima, aga tudengieelarvega ikka. Tahaks proovida häid võileibu nt, aga neid kohti ka iga nurga peal, valida küll ei oska. Kui keegi teab midagi head, mõnusat ja toredat, andku julgesti teada :)
2011-06-15 15:57:49
Hmm, mu meelest just on F-Hoone brusKettad jube head :) Vähemalt talve- ja kevadmenüü omad, suvemenüü omasid pole proovinud. Kahjuks aga jah, mõned teenindajad on seal natuke uinamuinad. Samas ma ise kah üsna boheem, väga ei häiri, aga kui kõht tühi on, siis ajab küll veits närvi mustaks. Ja mis sel bruschettal ja praesaial nii väga vahetki :P