Cannelé koogikesed

Dee
Postitusi: 360
Abikokk
2008-12-12 10:23:48
Eva:
Kui tahad päris õigeid, siis ikka õigetes vormides.... Siiski soovitan muffinivormides need ära proovida, siis saad aimu, kas tasub üldse spetsiaalset vormi soetama hakata. Nii sai endalgi tehtud :)
Ma tahaks ka ära proovida, mis maitsega need ilusad koogikesed on. Spetsvormi muidugi pole (veel), aga selline tavaline 12 auguga muffinivorm on. Võibolla juhm küsimus, aga kui teen muffinipanniga, kas siis panen vormi 1/3 ulatuses tainast? Küsin, sest muffinivorm paistab väga palju laiem olevat... Või küpseb seest ilusti ära, kui teen nagu tavalisi muffineid, aga koogikesed jäävad lihtsalt suuremad?
Kiilike
Postitusi: 1100
Abikokk
2008-12-12 10:25:40
Farwelli peaks vist järgmsel nädalal vormid müüki jõudma :) Olid seal suht odavad ka...

kiilikese köögikatsetused

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2008-12-12 12:55:57
Kiilike:
Farwelli peaks vist järgmsel nädalal vormid müüki jõudma :) Olid seal suht odavad ka...
Mina enda omad sealt tellisingi, hinnaks 125.-

Zoozi tegemised

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2008-12-13 21:47:22
Tegin täna neljandat korda. Lõpuks ka õnnestus. Enda arust tegin kõik samamoodi nagu varem :) Ise olen väga õnnelik :) Pilt ka (muidugi ideaalseteks ei saa pidada,aga minu arust täitsa ok, ise oleks tahtnud natuke tumedamaid,aga lastele siis ei meeldi, et kõrbenud)

Zoozi tegemised

Kiilike
Postitusi: 1100
Abikokk
2008-12-13 22:03:34
Zoozi:
Kiilike:
Farwelli peaks vist järgmsel nädalal vormid müüki jõudma :) Olid seal suht odavad ka...
Mina enda omad sealt tellisingi, hinnaks 125.-
Tean juba st tabasin ära selle kui mainisid, et said kätte :) Sain minagi tänu Sulle (nad tellisid kaks vormi rohkem) need vormid. Tähh, et tellisid omale :) Minu esimene katsetus nägi välja siis selline: Välimuse järgi võiks öelda, et suht õnnestunud :) Maitse oli magus, huvitav ja käsi sirutus järgmise järgi kohe kui midagi näppude vahel polnud :P Aga seest jäi meie meelest veidi liiga nätskeks kuigi ettenähtud aja olid ilusasti ahjus ja veel 10 minutit lisaks. Kahtleks oma ahju temperatuurides aga biskviidi küpsetab õige ajaga ära. Milles võib asi olla, et seest nätskeks jääb. Kasutasin Nami-nami retsepti.

kiilikese köögikatsetused

Sbirgit
Postitusi: 11
Kokaõpilane
2008-12-19 20:00:12
Need canneled on tõesti jube head, terve pere on neist lausa vaimustuses ja väga lihtne on neid ka teha!

www.sbirgit.blogspot.com

Gegegerda
Postitusi: 327
Abikokk
2008-12-19 21:18:19
Ma panin ka täna taigna hakkama, teen neid enda sünnipäevapeoks.

www.gegegerda.blogspot.com

Qsti
Postitusi: 369
Abikokk
2008-12-20 13:05:13
Gegegerda:
Ma panin ka täna taigna hakkama, teen neid enda sünnipäevapeoks.
Hulljulge! :D Mina panin ka just taigna kappi, tutvustan neid homme ämmale. Loodetavasti õnnestuvad hästi.
Linda
Postitusi: 23
Kokaõpilane
2008-12-20 14:15:21
Nonii! Ajate siin oma tegemistega isu ja suure tegemise vajaduse peale. Lugesin teema "linnulennul" läbi ja tahtsin saada vastust küsimusele, et kas Eestis saab kusagilt osta ka suuri ja korralikke vorme? Eva kirjutas, et neid väikseid ja Kiika Köökist pole mõtet osta. Kas need Farwelli omad on head ja neid võiks osta? No et teeks ka siis proovi :)
Juc
Postitusi: 629
Abikokk
2008-12-20 15:15:46
Linda:
Nonii! Ajate siin oma tegemistega isu ja suure tegemise vajaduse peale. Lugesin teema "linnulennul" läbi ja tahtsin saada vastust küsimusele, et kas Eestis saab kusagilt osta ka suuri ja korralikke vorme? Eva kirjutas, et neid väikseid ja Kiika Köökist pole mõtet osta. Kas need Farwelli omad on head ja neid võiks osta? No et teeks ka siis proovi :)
Ma ei saa küll öelda, et neid väikseid ei oleks mõtet osta. Mul on ja canneled tulevad ilusti välja, maitsvad ja ilusad (enamasti :)). Mulle meeldiks, kui oleks päris metallvormid, aga need on hirmkallid. :(

http://jucjaco.blogspot.com/

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>