Linda

Postitusi: 23

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2008-12-20 14:15:21
Nonii! Ajate siin oma tegemistega isu ja suure tegemise vajaduse peale. Lugesin teema "linnulennul" läbi ja tahtsin saada vastust küsimusele, et kas Eestis saab kusagilt osta ka suuri ja korralikke vorme? Eva kirjutas, et neid väikseid ja Kiika Köökist pole mõtet osta. Kas need Farwelli omad on head ja neid võiks osta? No et teeks ka siis proovi :)
2008-11-28 10:15:54
Mulle ei meeldi ka rooskapsas. Lapsepõlves ei meeldinud kaalikas, vahepeal sain kaalikaga sõbraks ja nüüd ei taha jälle kaalikat. Vahel ahjus koos lambalihaga küpsetades ei ole sel kaalikal ju häda midagi, aga suuremalt jaolt mu meelest mõru maik juures. Olen proovinud erinevaid sorte, erinevaid kasvatajaid, aga ikka on nn kaalika maitse juures.
2008-11-21 11:02:58
Ega nende väikeste inimeste söömisega ongi niimoodi, et terve maailma on mõnda aega sööki täis. Me oleme üritanud neil sellist korda rakendada, et süüakse ainult köögis ja elamisse sööki kaasa ei tassita. Üldjuhul nad peavad sellest ka kinni ja istuvad ilusti senikaua kuni näks otsas on, aga...vahel nihverdavad nad ikkagi midagi kaasa. Samas on see aeg lühike ja saab varsti mööda :)
2008-11-19 15:35:38
Alguses ei julenud suurt midagi kätte anda, sest kartsin ka paaniliselt tükkide kättesaamist ja kurku tõmbamist. Meil läheb iga ilmaga peale leib. Nad on küll 1a 5 kuused, aga hammastega on lood kehvad. Kahepeale kokku 6 hammast :) Leib on muutunud nii suureks hitiks, et kui seda ise laua peal näevad, siis ei soostu nad ilma leivata ära minema. Mina ei andnud enda omadele enne 1 aastaseks saamist selliseid tooteid, kus nisujahu sees oli. See on üks suurematest allergeenidest hilisemas eas, seega igasugused küpsised langesid välja. Olen veel andnud värsket kurki, õuna, kõrvitsat ja ilmselt veel midagi, mis kohe ei meenu. Ega need tükid, mis nad lahti lõpuks saavad, nii suured ka ei ole. Ahjaa, lugesin kusgilt, et beebipoodides on müügil sellised võrgud, mille sisse saad panna mistahes toiduaine. Võrk väldib suuret tükkide kättesaamist. Endal kogemused puuduvad sellega.
2008-11-18 22:35:21
Minul on ka piparkoogid selleks aastaks juba tehtud. Kasutan DanSukkeri tumedat siirupit ja Meira piparkoogimaitseainet. Piparkoogid tulid täitsa head ja nüüdseks on kõik otsas ka juba. Tainast õnneks on veel järgi ka, seega saaks uued teha. Kunagi tegin ise suhkrust ka siirupi, aga DanSukkeri siirup ja Meira segu rahuldab 100% minu vajadusi. Lõppeks ikka kordades lihtsam ju ka. Taina omahinnaks tuli toorainete kohapealt~40 krooni, natuke elektrit ja füüsiline töö veel juurde.