Retseptivõistlus "TORT ISAMAALE 2012"

Spidur
Postitusi: 443
Abikokk
2012-02-22 13:27:30
Minu leiva-pähkli põhjadega, kohupiima ja kirsimoosiga tordist saab lugeda blogis.

Elina tegemised

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2012-02-22 13:44:57
Dagris, minu mõte (no üks mõtetest) sai siis Sinu poolt teostatud :D Tort näeb Sul väga isuäratav välja.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-02-22 13:52:58
Aniitram:
Dagris, minu mõte (no üks mõtetest) sai siis Sinu poolt teostatud :D Tort näeb Sul väga isuäratav välja.
Aniitram, topelt ei kärise ;)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Metsakass
Postitusi: 1
Kokaõpilane
2012-02-22 14:52:53
Lisan siia ILUSATELE tortidele ka oma pisikese tordikese, mille nimeks on "VANAEMA KIRIVÖÖ" sest muster on inspireeritud mu vanaema kootud rahvariidevööst. Vanaemal on ka 23.02 sünniaastapäev nii, et see tort on pühendatud nii kodumaale kui ka minu vanaemale. Põhi : Kamabiskviit 6 muna 3 dl suhkrut 2 dl nisujahu 2 dl kama 1 dl piima kama annab koogile mõnusa pähklise maitse. Täidiseks suhkruga segatud marjad. Koogi rullisin kokku kui ühe madala ja laia rullbiskviidi ning panin püstiselt seisma Tordi katsin martsipaniga ning punane muster sai maalitet peedimahla abiga. sinise saamiseks pidin kahjuks sedapuhku toiduvärvi kasutama, sest poes polnud ei rukkilille ega ka punast kapsast saada.
Karima
Postitusi: 619
Abikokk
2012-02-22 19:06:22
Ma alati imetlen Spidur-i maalinguid tortidele need on nii ilusad. Vaga ilus tort !

PAPRIKA: Karima's Food

Frieda
Postitusi: 309
Abikokk
2012-02-22 20:13:44
Frieda:
Jään võistlust suure huviga ootama :). Ma ise - kui nüüd väljenduda oma igapäevase töö keeles :P - jätan ilmselt selle hooaja vahele. Aga kui muidugi peaks tekkima ootamatu geniaalsusepuhang, siis võib kõike juhtuda ;).
No ma ikka ei saanud :) Kavatsesin küll mitte osaleda, aga selle peale tuli mõte, mida teostamata ka ei tahtnud jätta. Seekord siis natuke naljaga pooleks :P. Sel aastal valmis aastapäevatort varem, kuna 23. ja 24. veebruaril võib olla vajadus olla mujal muid mõtteid ellu viimas. Lubage esitleda: rahvuseepose siil e suitsuräime-võileivatort "Serviti, serviti".

Söömine on ainus töö, mis toidab

Pucki
Postitusi: 6
Kokaõpilane
2012-02-22 20:55:22
MInu isamaateemalist torti saab näha siit ja sealt ka lähemalt lugeda :)
BIITA
Postitusi: 1
Kokaõpilane
2012-02-22 21:34:35
Minu pidupäeva "Tantsukingaga" ning soolaste tortidega saate tutvuda minu vastvalminud blogis "Kokkama Biitaga"

Kokkama Biitaga

Ene20
Postitusi: 4
Kokaõpilane
2012-02-22 21:40:51
Minu soolane tort ISAMAALE sünnipäevaks. Tort on tehtud mitmevilja röstsaiast. Vahel on grillkanast, toorjuustust, majoneesist ja hapukoorest tehtud kreem, lisaks marineeritud kurki, konserv ananassi, suts sinepit. Äärekaunistuseks on munakollase ja hapukoore - majoneesi kreem. Peale tegin punasest kapsast mõned sinised rukkilillekesed ka kaunistuseks, tomatist moonid ja keedetud munavalgest tehtud karikakrad.
Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2012-02-22 22:19:39
Frieda:
Lubage esitleda: rahvuseepose siil e suitsuräime-võileivatort "Serviti, serviti".
Frieda, väga äge tort. Ja olles ise suitsukalaga torti teinud, usun, et maitses ka väga hästi. :) Minul on see aasta jälle nii, et tahaks osa võtta küll, aga ideed..noh, mõned on, aga ma ei tea, kas nad just need õiged ideed on :D Pealegi pean 24.ndaks õele veel torti tegema, seega ma ei teagi, mis mu isamaalise tordiga saab...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>